Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

diddi
5. dec 2006

rada, len neviem ako to bude v robote...ozaj, este mi to niznanska nehovorila, musim na kazdu jednu poradnu doniest moc, alebo mi to povie, ze na dalsiu poradnu ho doneste, lebo sestricka si ho automaticky pytala a ja som bola za blbu....co sa stalo peggy?

peggyyy
5. dec 2006

diddi...prisla som v 21tt o mimino

jj2202
5. dec 2006

diddi, mne dala sestricka (ale nie v BA) skumavku a na kazdu poradnu musim priniest ranny moc, no a u nas ordinuje vzdy az na vecer tak cely den nosim v kabelke ranny moc 😅 😀

diddi
5. dec 2006

korbel?..vraj je to velky odbornik

certica
5. dec 2006

Niznanska je fakt starostliva 😉
a peggyyy, na Korbela som pocula dost blbe ohlasy (ale len pocula), inak som si vsimla ze uz mas min. taku 3.fotku 😎 😉

diddi
5. dec 2006

peggyy, preboha!..v 21tt???!

certica
5. dec 2006

diddi, moc nosis zakazdym. Ked zabudnes, nic sa nedeje 😒

diddi
5. dec 2006

niznanska ma super sestricku...tiez ma male dvojicky, tak sme si pokecali

peggyyy
5. dec 2006

diddi....no odbornik neodbornik......ked som dosla za nim s tym, ze som prisla o mimino ani sa na mna poriadne nepozrel len sklpoil hlavu
certica....bud rada ze tie blbe ohlasy si len pocula a nezazila

diddi
5. dec 2006

aha, vedela som, ze musim doniest moc, len cakala som,ze mi povie na ktoru poradnu, lebo ja chodim kazde 2 tyzdne

jj2202
5. dec 2006

no na korbela mam tiez svoj nazor, par krat som to sem pisala, ale niznanska sa mi zda velmi velmi v pohode. vzdy ma upokoji tym svojim usmevom. je velmi mila a myslim ze nic nezanedbava. ked je problem tak to skuma.
napr. ja som mala na zaciatku nizke hcg, lebo tehu bolo zachytene velmi velmi skoro, tak mi kazala prist niznanska dalsi tyzden na odber krvi a bol tam korbel a ten ze naco odbery ak to ma prezit tak prezije...chapes, pristup otras. 😔
ale su aj spokojne kocky, tazko sudit. mne nesadol 🙄

diddi
5. dec 2006

pegyyy, to naozaj??!...to tak byva, ze je odbornik, ale bez ludskeho pristupu

certica
5. dec 2006

Je mi to luto peggyy aj ostatnych babuliek, ktorym sa nieco take prihodi. Som si Ta sem tam citala v inych temach. Drzim palceky, aby ste cim skor znovu otehotneli a tentokrat so stastnym koncom 🙂

peggyyy
5. dec 2006

bola som aj na vysetreni u Niznanskej a ja som bola s nou tiez spokojna...aj s Redechom som bola ale ako nahle som sa dostala pod ruky Korbelovi konic....baby ja vam prajem aby sa vam nic podobne nestalo

certica
5. dec 2006

jj, niektori profesne a vekovo starsi obcas nedocenuju odbornost svojich mladsich kolegov, resp. maju dojem, ze si mozu dovolit vsetko...

diddi
5. dec 2006

pegyyy, ak sa smiem spytat...necitala som dozadu,co sa stalo, babo malo nejake zdravotne problemy, alebo to jednoducho cele zavinil a podcenil korbel

jj2202
5. dec 2006

pegy mna sa niznanska vzdy pyta ci nemam bolesti vytok alebo proste nieco co sa mi nepozdava. naposledy som jej spomenula ze citil take pichanie vpravo vlavo,..tak ma hned vysetrila povedala mi ze su to svaly co drzia maternicu a natahuju sa, podrobne mi vysvetlila kde ma to kedy moze pichat a kde nie...

peggyyy
5. dec 2006

diddi ja som sa mesiac stazovala na bolesti v podbrusku,mala som pocit, ze kazdu chvilu dostanem kramy a on mi hovoril, ze to nic nie je, ze to su normalne tehot. bolesti, ze aspon viem, ze som tehotna..dokonca na mna raz aj zvysil hlas, som sa skoro rozplakala.....no porodila som v Humennom, ked som bola u rodicov na dovolenke...a tam mi povedali, ze ak by sa mi venovali hned od zaciatku, babatko by bolo zilo a mohla som ho normalne donosit...nemalo ziadnu vyvoj. chybu....prakticky bolo zdrave

jj2202
5. dec 2006

pegy a co sa vlastne stalo? preco teda?? nevies? 😕 😔

peggyyy
5. dec 2006

jj2202 mala som tam streptokoka, nejaky zapal na plod. blane, nieco s pupoc. snurou a zvacseny krcek maternice...

jj2202
5. dec 2006

tehulky, mamulky...povedzte kedy mi zacne rast brusko??? ja som z toho uz zufala, zaciatok 5 mesiaca a na mne tehu neni stale vidiet, len ked som vyzlecena ☹

jj2202
5. dec 2006

pegy tak to blebec ten korbel.
mne vysetrovala krcok aj stery mi brala na testy... 😒

peggyyy
5. dec 2006

jj2202 ak si prvorodicka takuz by aj malo...ja som uz mala

jj2202
5. dec 2006

ja nemam pozri do albumu ☹

certica
5. dec 2006

jj, klidek, ja som v 16-17tt bola na dovce pri mori a v plavkach este uplne ploche brucho, asi 1,5kg navyse, aj to bolo rozlozene kade-tade 😀 len nie na bruchu 😀

peggyyy
5. dec 2006

jj2202 ale ved uz mas 😀

peggyyy
5. dec 2006

no a ozaj som zabudla spomenut, ze ja som do 21tt nepribrala ani deko...schudla som 7,5kg

jj2202
5. dec 2006

pegy mam ale nie take hore velke vyditelne. ked si dam rolak, tak nie som tehotna. v robote na mna pozeraju kedy mi zacne rast brucho, doma tiez 😅

certica
5. dec 2006

jj, schvalne Ti poslem to foto, ked hodis do IP nejaky link na teba 😀

jj2202
5. dec 2006

pegy to fakt? ja som +5 😀 ale nohy a zadok zatial "mensie" ako pred tehu, zato prsia mam jak pamela 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre