Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

certica
18. dec 2006

tonci a tie zvysne 3..? to su dalsie 3 davky chrapakov? 😀 Ja ich budem robit asi az na silvestra

tonicka
18. dec 2006

nie, to sú také nepodstatné veci ako oprať, nájsť vianočný stromček, pohľadať vianočné darčeky... 😀

vavka33
18. dec 2006

Ja hladat darceky nemusim,ja som neposluchala,mne Jezisko nic nedonesie a ani som mu nenapisala,ze co chcem,tak to nemoze vediet 😀

fatima
18. dec 2006

Ahojte babulky,

prosím Vás keby ste mi trošku poradili, lebo som v strese. Mávam taký zvláštny výtok, neviem či je to normálne, alebo nie. Mám už síce jedno dieťa, ale má 13 rokov, takže to všetko prežívam akoby to bolo prvýkrát. výtok má niekedy farbu bielu, ale keď tak viacej chodím, alebo niečo robím, tak je aj taký tmavší, ale nezapácha. prosím poraďte mi !!! ĎAkujem

certica
18. dec 2006

vavka, co by si chcela: predsa lahky porod a zdravu leu 😉

vavka33
18. dec 2006

Ved to a to pod stromcekom nenajdem.
Fatima,pokial ten vytok nie je hnedy ako stara krv alebo cerveny ako cerstva krv,tak je to v pohode.Vytok v tehu je normalny,raz je taky raz onaky,raz ho je malo,raz sa citis ako pocikana.
Ale vzdy plati,ze ak si nebudes cimkolvek ista,vyhladaj lekara.

fatima
18. dec 2006

Ďakujem pekne vavka, upokojila si ma.

ninuska
18. dec 2006

cavesko babule tak uz som tu aj ja zase na chvilku

tonicka
18. dec 2006

ja som nemyslela darčeky pre seba, ale ostatných. Su starostrivo odložené, len nik nevie kde 😀

michelle
18. dec 2006

ahojte bruska,
vsetky, co ma poznate aj nepoznate 😉
fatima neda mi nenapisat... ja mam tiez take velke dieta a chystame sa na dalsie, za necele 2 roky... asi sa budem citit podobne ako ty teraz, teda akoby som bola tehotna prvy krat 😀 secko som uz tusim pozabudala.... drzim ti palceky, nech je vsetko ok a ten vytok nemusi znamenat nic vazne... mozno len akasi hormonalna zmena, si myslim...

galadriel
18. dec 2006

ahojte. mozem sa spytat uz mamiciek ako ste zistili ze idete rodit???

jj2202
18. dec 2006

ahojte, neviete mi prosim poradit kde by som kupila kojenecke ponozky I LOVE DADDY? moc dakujem 😉

dorotka
18. dec 2006

jaji netusim
galadier skus tu na uvedenom linku alebo v teme maminky
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jj2202
18. dec 2006

lenus
18. dec 2006

Jaji, ponozticky neviem, ale skusila som to dat vyhladavat na google a naslo mi tricocko, take malinke s napisom I love daddy - predavaju ho na mimibazare, inzerat podany len vcera: tu mas link:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=3935
je to take biele tricko v druhom rade

katrin
18. dec 2006

helou baby, ako sa máte? čo je nové?

certica
18. dec 2006

ahoj katrin, erika z decembroviek dnes porodila chlapca 🙂

katrin
18. dec 2006

certica, tak to gratulujem 🙂

certica
18. dec 2006

a vy mate co nove? Este behate po vysetreniach?

katrin
18. dec 2006

certica, no zajtra ideme do poradne, a to je dufam naposledy v tomto roku.. dnes som malých šupla na balkóna a takí sú spokojní, že až... 😵

certica
18. dec 2006

nas krpec tiez aj do pol roka spaval na balkone, mozno viac 😉 . Tak tento rok uz urcite naposledy, medzi sviatkami sa nikto netrha 😀 . Musim ist, lebo ma viki nahana prec 😲

lucinka
18. dec 2006

Ahojte babuľky... 🙂 dnes ma zavalila práca a ani som sem nemala čas kučnúť... 😠
je tu niekto? 😕

katrin
18. dec 2006

ahoj lucinka, ja som tu 🙂 ako sa máš?

lucinka
18. dec 2006

ahoooooj katrin... 😵 ty sa pochváľ ako sa máte? my ideme zajtra na to 3D do Hlohovca, tak som zvedavá, či sa potvrdí chlapček... 😕 ale asi hej a bude to futbalista, lebo to čo predvádza v brušku, tak nič iné sa mi na neho nehodí... 😀

katrin
18. dec 2006

jeeeeej... luci, aj ty budeš mať chlopa? 🙂 supeer... no my všetko po starom.. cikáme, papáme, kakáme, spinkáme 😀 teda v noci nespinkáme.. v noci sa chceme nosiť maminkou a tatinkom 😝 😀

lucinka
18. dec 2006

no katrin vyzeralo to naposledy na chopa... 😵 tvojim drobčekom sa nechce v noci spinkať? to im tí roboši úplne pokazili režim... 😠 a už máte kľud.. 😕

katrin
18. dec 2006

lucinka, doma už je kľud.. noooo, malí sú riadni výmyselníci.. neviem, či ich rozladilo to buchotanie alebo očkovanie na TBC - to sme boli až teraz, pretože v nemocnici im to nerobili.. ak sú detičky nedonosené, očkujú sa až po mesiaci.. 😲 😕

lucinka
18. dec 2006

juuj tak to maš teda veselé... ale pohľad na nich ti musí dodať energiu, nie? 😉 lebo sú strašne chutnučký... 😵 a koľko teraz vlastne vážia? 😕

katrin
18. dec 2006

lucinka, teraz už majú obidvaja viac ako 2700 gr. a zajtra ideme do poradne, tak predpokladám, že už možno aj 3000 gr... váhový prírastok za týždeň bil minule 210 a 190gr. 😵

katrin
18. dec 2006

a pridala som novú foto 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre