Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

madeleine
autor
19. dec 2006

ja gratulujem vsetkym, nech je to k comukolvek... 😀

zuz11
19. dec 2006

no ani nechce tahat, ale to sa nedivim bo to bz nik nevztiahol mavam prsia ako kamen, sa mi tak za hodinu naleju.. tak fungujem ako odsavacka 🤐 ale ona aj ked jej s tzm pomaham zje velmi malo zaspi a o chvilku zasa pyta 🤐 clovek nic nestiha pri nej urobit a to siel manzel este teraz prec do sali 🤐 ale iel koli tomu ze pod stromcek budeme mat uz byt 😀 zajtra by sa mala podpisat zmluva 😵

madeleine
autor
19. dec 2006

zuz, kokso, to je rychlovka, tak gratulujem... ak by si s cimkolvek potrebovala pomoc, povedz... 😵

dorotka
19. dec 2006

tak aspon s tym bytom je to super sprava
ale v noci sa asi velmi nevyspis ze?

zuz11
19. dec 2006

made, manzel zostava doma ale ja niekomu dam moje prsia a nech ju koji bo to je ako za trest 🤐
dorot, no prvu noc co som ju mala to bol des, hore kazdu pol hodku a ja som spolu spala asi 4 hod a aj to pocitam co som zaspala v sede 😵
uz potom som zacala pouzivat techniku odsavanie a bolo to tak ze v noci som bola hore dva krat asi tak po hodinke kedze vazenie ohrievanie mliecka, prebalovanie a kojenie 🤐 a samozrejme potom pozorovanie malej, stale sa neviem vynadivat 😵

madeleine
autor
19. dec 2006

nadhernu mas kvetinku, nadhernu... 😵

galadriel
19. dec 2006

38+2 ahojte nenasla som taku temu tak sa spyatm tu..dufam ze mi nejaka zvas poradi...uz dlhsie mi tesie s prsnikov taky vytok a zvyklo mi to zaschnut ale dnes ked mi to zaschlo a ja som si to sla ocistit spustila sa mi z bradavky krv..no nevedela som co robit tak som si to zatial natrela s kalciovou mastou..mali ste uz niektora takuto skusenost??bojim sa ze neskor nezvladnem kojenie ☹ co mam robit??ako si to ostetrovat?

aktak
19. dec 2006

ozaj zuz a co MOMENT PREKVAPENIA, ste radi ze ste ste nevedeli pohlavie skor? co ta prve napadlo ked lekar povedal ze je to dievcatko? 😉

ikke
19. dec 2006

zuz, ani ja sa neviem vynadivat 😵
😅

madeleine
autor
19. dec 2006

gala, ja byt tebou zavolam lekarke, nemusi, alemoze to nieco znamenat... ja teda nie som tehulka, ale pre istotu by som to urobila, hlavne ked mat tu krv... 🤐

zuz11
19. dec 2006

aktak, bola som v soku aj zo sekcie a ked mi asi 8 min od zaciatku spinalky povedali mate dievca tak som sa rozrevala a neverila vlastnym usiam az ked sa ozvala aj ona 😵 bolo to super prekvapko a som rada ze sme dopredu nevedeli pohlavie 😵
ikke a to si nevidela jeden uplne uzasny zaber co mam vo fotaku asi vam ho idem vlozit snad krpana este chvilku bude spat 😵

madeleine
autor
19. dec 2006

no daj, cakam, som nedockavaaaa 😵

dorotka
19. dec 2006

galadriel no mne to zatial nekrvacalo ale asi by som zajtra zavolala aby to nebol prejav nejakeho zapalu v tom pripade je to lepsie preliecit teraz ako po porode 😉

ikke
19. dec 2006

zuz, ta so snurou je perfektnaaaa 😀
a ta v tom uzlicku je tiez milunkaaa 😵
aaach...

dorotka
19. dec 2006

zuzi roztomila babulka vlasky ma tusim po mamine 😉

zuz11
19. dec 2006

ikke, aj mne sa ta zo snurou paci aj farebne velmi 😵
dorot no vlasky ma skor papierie ja som bola blondinka bielovlasa a aj manzel ked sme boli maly 😵

miss
19. dec 2006

zuz- jééj ty už mam babenko, gratulujem k zlatuckej Hanicke 😀 vela zdravia Vám obom. Baby a co je s Alex?

dorotka
19. dec 2006

miss alex je mimo ba ale pokial mam info tak stale 2 v jednom aspon v sobotu to tak bolo a od vtedy sa neozvala

miss
19. dec 2006

dorotka- aha takže ona nerodí, ale dovolenkuje 😀 sme nevedeli na babetku.sk co je s nou, sa baby po nej zhanali, ci už nemá malého Miška 🙂

dorotka
19. dec 2006

aj tu uz bola zhanana ale dnes som videla tabulky posunute tak si nasla cas aj na net

miss
19. dec 2006

dorotka- tak to je fajn, že sa este drží v celku 😀

dorotka
19. dec 2006

no neviem ci si to aj ona mysli 😀 😀 😀

zuz11
19. dec 2006

podla mna je tiez super ak sa jej podari vydrzat do terminu o nic nepride 😵

dorotka
19. dec 2006

ja viem zuzi este si aj financne prilepsi 😀 😀 😀
len v 38 tt maju kocky zvycajne ine pocity

miss
19. dec 2006

dorotka- ja by som to už tiež rada mala za sebou..ale tie 2 týždne už vydržím 😀 je rozdiel mať 4400 korun, alebo 15 400 korun 😀 😀 😀

dorotka
19. dec 2006

miss tak budem drzat palce aby aj Samko vydrzal

miss
19. dec 2006

dorotka- dik 😀 aj ked je mi to už v podstate jedno hlavna vec nech ten porod prežijem v zdravi, alebo nech neprenasam...

verulka
19. dec 2006

zuz este raz gratulujem- nadherne fotos...aj ninocke nech sa drzia...proste vsetkym 😵 😵 😵 😵

certica
20. dec 2006

dobre ranko aj sem 😀
citala som si vas, dorotka - alex bola vcera v decembrovkach chvilu 😉

jj2202
21. dec 2006

ahojte.

mam otazocku. svrbilo vas pocas tehotenstva brusko na bokoch. ja uz sa skrabem jak opicka.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre