• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
cavesko jaji svrbelo aj svrbiiiiii...a este ako natieram o dusu spasenu ale nic nepomaha
:confounded:
21. dec 2006 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninuska a cim sa natieras. mne troska pomaha mlieko garnier - take cervene na extra suchu pokozku. ale nic extra.... :confounded:
21. dec 2006 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam Vichi a .. este tu sa to vola" frei öl"- taky masazny olej pre tehotne to mi bolo odporucene ako najlepsie...a to aj celkom funguje...
21. dec 2006 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, svrbelo, ono ti teraz hodne poskočí :slight_smile:
21. dec 2006 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, mne sa dost osvedcilo aj ElastiQ, je potom krasne hladke brusko, a to ho mam uz obrovske...Je to sice drahsie... da sa kupit v lekarni
21. dec 2006 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jj ja tiež striedam vichy cez deň a večer olejíček Weleda. A zdá sa mi to celkom ok. Bruško nesvrbí. :wink:
21. dec 2006 o 10:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to riesila bonelou ale mna velmi nesvrbelo ale ako pise tonicka svrbi ked chce dost podrast
21. dec 2006 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ, aj mna dost svrbi, ale najviac mi pomohol obycajny olivovy olej z lekarne :wink:
21. dec 2006 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, len si dajte pozor, niekedy bruško popraská aj v 9.mesiaci tesne pred pôrodom :unamused: Dorotka, ako sa máte vy dve baby? Ozaj ,uz viete meno? :wink:
21. dec 2006 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne popraskalo az v deviatom, velmi nenapadne, videla som to az ked som porodila, ze mam strie..teraz sa vam to este neukaze mnohym, ale az potom uvidite nasledky..nepomohlo nic, ani pravidelne mazanie aj najdrahsimi kremikmi a olejcekmi..je to geneticka zalezitost..takze sa tomu neda tak uplne predist, i ked zmiernit urcite ano..a preto ich mam malo a takmer neviditelne :slight_smile:)) ci si to namyslam :slight_smile:
21. dec 2006 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som strie na brusku vobec nemala... a ani nemam... ale to bolo mozno tym, ze som pokozku mala pruznu z mojej miernej nadvahy... 73 kg.... a ze som pocas tehotenstva takmer vobec nepribrala... kvoli tehu cukrovke a diete... ale prsia neskutocne trpeli... viditelne nemam takmer vobec nic... akurat, ze mi ovysaju... ale na dotyk su neskutocne potrhane... :unamused:
21. dec 2006 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, si si ista ze Masinka rodila na antolskej? :grinning: ja mam pocit ze som ju videla s Aktak na izbe :dizzy_face:
21. dec 2006 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2006 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
exprertka dakujeme a napodobne :wink:
adetka ja mam zas pocit ze na dotyk to necitim ale vidno to dost :frowning2:
21. dec 2006 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hou hou hou je tu niekto? :fearful:
21. dec 2006 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajeme... :slight_smile: čo sa tu deje?? :confused: prečo tu nikto nie je?? :cry:
29. dec 2006 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko lucinka, ako nikto,keď ja som tu :grinning:
Asi ma síce nepoznáš, lebo v tejto téme som prvý krát, ja sa o mimi ešťe len snažím :frowning2: nedarí sa no nezúfam a tebe zo srdca gratulujem. :wink:
29. dec 2006 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sandrika... :slight_smile: neboj určite sa zadarí a ani nebudeš vedieť ako... :wink:
29. dec 2006 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja tomu verím, veľmi túžim po mimi
29. dec 2006 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika viem, že je to otrepaná fráza, ale z vlastnej skúsenosti viem, že mimi príde vtedy, keď na to nebudeš stále myslieť... :wink:
29. dec 2006 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ja viem, tak veľmi na to myslím, len posledné 3 mesiace od potratu, ale sľúbila som si, že si dám teraz pauzu, dám si najskôr dokopy cyklus a svoj psychický stav po potrate a začneme snežilkovať až na rok v lete aj tak sa 8.9.2007 vydávam takaspoň nebudem mať veľké bruško :grinning:
29. dec 2006 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika - ak sa mozem opytat, kolko mas rockov?
29. dec 2006 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika je mi ľúto,že si to prežila aj ty... :pensive: my sme tiež minulý rok v novembri v 6tt prišli o mimi... :pensive: no a teraz som tehuľka a zatiaľ je všetko v poriadku... klop, klop... takže neboj, čoskoro sa vám to určite podarí.. :wink:
29. dec 2006 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len 23, ale po mimi túžim odjakživa, mám skvelého snúbenca, vlastný byt, prázdnu deckú izbu a nenaplnený sen tak načo čakať, no nie :grinning:
29. dec 2006 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo je tu nejaka mamulka, tehulka ??? :slight_smile:
29. dec 2006 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufka, ja som ale som v decembrovkach, ako ty? sviatkujes? :dizzy_face:
29. dec 2006 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nufi!

Waaaaaaw, ty si tehulka??? Tak gratulujem!
A mas podobny termin ako ja pred rokom..29.7. som mala...ale krpec sa narodil 26.7. :wink:
29. dec 2006 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: tak dufam ze to nezakrikneme :grinning: tes dakujem ..dlho som tu nebola bo hned od zaciatku si fazulka vyzadovala pozornost :grinning:
29. dec 2006 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste to mali super naplanovane abo nie? :grinning: Inak aj u nas to bolo asi rovnako...hned po svadbe..tusim 2-3tyzdne som otehotnela :grinning:
29. dec 2006 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babo sme planovali ale poviem ti ze ani neviem ako sa nam to podarilo .. :wink: tak sa vela tesime :dizzy_face: vychadza nam to ze som otehotnela tri dni po svadbe :grinning:
29. dec 2006 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok