• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
ja som si myslela, ze 2tyzdne po svadbe, ked sme boli na svadobnej ceste...ale ako vidim tvoj TP a viem, ze si mala svadbu v novembri...tak zistujem, ze sme Matka nepocali na svadobnej ceste :grinning: :grinning:
29. dec 2006 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tes ja som tiez dopletena lebo lekari to rataju od prveho dna poslednej ms :wink:
29. dec 2006 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou všetky.. nufka moc, moc gratulujem :dizzy_face: ako sa máme?
29. dec 2006 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuf, aha, na to som uz aj zabudla, ze podla poslednej MS...
Tak predsa sme Matula pocali na svadobnej ceste... :grinning:
29. dec 2006 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin,
ty sa pochval, ako krpci posluchaju :slight_smile:
tessa.. ahoj :slight_smile: počuj, ako dlho si po cisaráku špinila? :confused:
tessa, povedzme, že hej.. v noci máme spevácke árie, čo ma dooooooosť vyčerpáva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím to zvládnuť.. :sunglasses:
29. dec 2006 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, katrin,
ja ti uz ani neviem...ale nie dlho...tusim tak 7-10dni...neviem presne...mne totizto za mesiac pak prisla skutocna MS :angry:
29. dec 2006 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej ahoj katrin co drobci ako sa maju ??dnes sme isli autom okolo tak som vas spominala :wink:

tes tak vidis ved my predsa najlepsie vieme kedy mam prisla do bruska fazulka :grinning:
29. dec 2006 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa.. nooo, lebo my máme v nedeľu 7 týždňov a ja ešte stále špiním.. teda neviem, či to náhodou nie je mrcha, ale nevyzerá to na to... :rolling_eyes:
nufka gratulujem :wink:
jeej katrin, ako sa mate? Inak ja som spinila velmi kratko mozno tyzden, ale hned po sestonedeli som dostala normal kramy a odvtedy pravidelne :confused: , pritom som 8 mes. kojila
katrin,
ja ked mam v noci depku, ze ten moj krpec sa nahodou (fakt len nahodou) zobudi, ze je hladny...a ja mrzuto vstavam (uz som zvyknuta, ze spava celu noc), tak si vzdy spomeniem na teba a je mi lepsie :grinning:
sorry, to len zart :slight_smile:
nufka, šak dobre.. :dizzy_face: rastú ako z vody, zachvíľu spapajú nás všetkých.. pozrite do albumu, sú tam niekoľko dní staré fotos.. pridám ešte jednu
29. dec 2006 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa, tak to presne jak ja
29. dec 2006 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa, tak to môžeš.. my máme 3-hodinový režim a to si fakt podľa nich môžeš nastaviť hodinky.. hodinu krmim, chystám mlieko, umývam fľašky... a potom mám tak cca 1hod a pol až dve na spánok... tak si to vyskúšajte :grinning:
29. dec 2006 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin ako citam mas doma super star :grinning:
certica...blbe vsak? :grinning: a to ten sok, ze zase nosit vlozky(tampony)...no mne sa akosi do toho nechcelo :grinning:
nufka, až dve :grinning:
29. dec 2006 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa presne, mna toto najviac polozilo zo vsetkeho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2006 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon viem, ze nie som nenormalna :confused:
29. dec 2006 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin,
inak u nas stale trva 3hodinovy rezim...teda okrem noci...uz papava len 5x denne...o 8 sa napapa a do polhodky spinka...vstava kolo 8 rano abo aj neskor... :grinning:
29. dec 2006 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze letim babeny, lebo ten moj krpec mi rozmlati postielku...co teeeen robi :grinning:
cafte!
29. dec 2006 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin tak veselo :wink: a ake boli prve vianoce ??
29. dec 2006 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nové fotos v albume :wink:
nufka, vianoce??? ani neviem, že niečo také bolo... pretože som normálne prala, žehlila.... a tak... ale inak super, dostali sme najkrajšie darčeky v našich životoch :dizzy_face:
29. dec 2006 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin ta posledna fotos je jasne ze neviem ci je to matko alebo misko ale malicky na lavo je cela maminka :grinning: a vyrastli od poslednej navstevi :slight_smile:
29. dec 2006 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufka, vľavo Miško, vpravo Maťko :grinning:

a Maťko je predsa celý ja.. heh.. som si to všimla :grinning:
29. dec 2006 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja sa budem dlho ucit ktory je ktory.. :grinning: ale su krasny..
29. dec 2006 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufka, šak sú naši :grinning: noooo, idem, lebo Miško sa nám posr... :grinning: nufka, drž sa... :wink:
29. dec 2006 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kartin aj ty .. a ja sa ozvem :wink:
29. dec 2006 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej, nufka tu bola.. :dizzy_face: katrin, obdivujem tych tvojich hôrnych chlapcov... :sunglasses:
29. dec 2006 o 20:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok