Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

tessa
29. dec 2006

ja som si myslela, ze 2tyzdne po svadbe, ked sme boli na svadobnej ceste...ale ako vidim tvoj TP a viem, ze si mala svadbu v novembri...tak zistujem, ze sme Matka nepocali na svadobnej ceste 😀 😀

nufka
29. dec 2006

tes ja som tiez dopletena lebo lekari to rataju od prveho dna poslednej ms 😉

katrin
29. dec 2006

helou všetky.. nufka moc, moc gratulujem 😵 ako sa máme?

tessa
29. dec 2006

nuf, aha, na to som uz aj zabudla, ze podla poslednej MS...
Tak predsa sme Matula pocali na svadobnej ceste... 😀

tessa
29. dec 2006

katrin,
ty sa pochval, ako krpci posluchaju 🙂

katrin
29. dec 2006

tessa.. ahoj 🙂 počuj, ako dlho si po cisaráku špinila? 😕

katrin
29. dec 2006

tessa, povedzme, že hej.. v noci máme spevácke árie, čo ma dooooooosť vyčerpáva 😝 ale musím to zvládnuť.. 😎

tessa
29. dec 2006

hm, katrin,
ja ti uz ani neviem...ale nie dlho...tusim tak 7-10dni...neviem presne...mne totizto za mesiac pak prisla skutocna MS 😠

nufka
29. dec 2006

jeeeeeeeeeeeeeeej ahoj katrin co drobci ako sa maju ??dnes sme isli autom okolo tak som vas spominala 😉

tes tak vidis ved my predsa najlepsie vieme kedy mam prisla do bruska fazulka 😀

katrin
29. dec 2006

tessa.. nooo, lebo my máme v nedeľu 7 týždňov a ja ešte stále špiním.. teda neviem, či to náhodou nie je mrcha, ale nevyzerá to na to... 🙄

certica
29. dec 2006

nufka gratulujem 😉
jeej katrin, ako sa mate? Inak ja som spinila velmi kratko mozno tyzden, ale hned po sestonedeli som dostala normal kramy a odvtedy pravidelne 😕 , pritom som 8 mes. kojila

tessa
29. dec 2006

katrin,
ja ked mam v noci depku, ze ten moj krpec sa nahodou (fakt len nahodou) zobudi, ze je hladny...a ja mrzuto vstavam (uz som zvyknuta, ze spava celu noc), tak si vzdy spomeniem na teba a je mi lepsie 😀
sorry, to len zart 🙂

katrin
29. dec 2006

nufka, šak dobre.. 😵 rastú ako z vody, zachvíľu spapajú nás všetkých.. pozrite do albumu, sú tam niekoľko dní staré fotos.. pridám ešte jednu

certica
29. dec 2006

tessa, tak to presne jak ja

katrin
29. dec 2006

tessa, tak to môžeš.. my máme 3-hodinový režim a to si fakt podľa nich môžeš nastaviť hodinky.. hodinu krmim, chystám mlieko, umývam fľašky... a potom mám tak cca 1hod a pol až dve na spánok... tak si to vyskúšajte 😀

nufka
29. dec 2006

katrin ako citam mas doma super star 😀

tessa
29. dec 2006

certica...blbe vsak? 😀 a to ten sok, ze zase nosit vlozky(tampony)...no mne sa akosi do toho nechcelo 😀

katrin
29. dec 2006

nufka, až dve 😀

certica
29. dec 2006

tessa presne, mna toto najviac polozilo zo vsetkeho 😀 😝

certica
29. dec 2006

ale aspon viem, ze nie som nenormalna 😕

tessa
29. dec 2006

katrin,
inak u nas stale trva 3hodinovy rezim...teda okrem noci...uz papava len 5x denne...o 8 sa napapa a do polhodky spinka...vstava kolo 8 rano abo aj neskor... 😀

tessa
29. dec 2006

boooze letim babeny, lebo ten moj krpec mi rozmlati postielku...co teeeen robi 😀
cafte!

nufka
29. dec 2006

katrin tak veselo 😉 a ake boli prve vianoce ??

katrin
29. dec 2006

baby, nové fotos v albume 😉
nufka, vianoce??? ani neviem, že niečo také bolo... pretože som normálne prala, žehlila.... a tak... ale inak super, dostali sme najkrajšie darčeky v našich životoch 😵

nufka
29. dec 2006

katrin ta posledna fotos je jasne ze neviem ci je to matko alebo misko ale malicky na lavo je cela maminka 😀 a vyrastli od poslednej navstevi 🙂

katrin
29. dec 2006

nufka, vľavo Miško, vpravo Maťko 😀

a Maťko je predsa celý ja.. heh.. som si to všimla 😀

nufka
29. dec 2006

no tak ja sa budem dlho ucit ktory je ktory.. 😀 ale su krasny..

katrin
29. dec 2006

nufka, šak sú naši 😀 noooo, idem, lebo Miško sa nám posr... 😀 nufka, drž sa... 😉

nufka
29. dec 2006

kartin aj ty .. a ja sa ozvem 😉

madeleine
autor
29. dec 2006

jeeej, nufka tu bola.. 😵 katrin, obdivujem tych tvojich hôrnych chlapcov... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre