• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
luci ja som si vcera lahla vedla samka tak ze brusko som mala na jeho krizoch (tesno) a neviem ci Nanka pocula jeho tlkot srdca ci co ale velmi sa rozdivocila :grinning: a trvalo to do tej polnoci.
potom som uz hovorila samkovi, nech mi da na brusko ruku, vtedy vzdy stichne,...no vcera to nefungovalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bolo to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2007 o 12:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna vzdy tak zopar krat kopla, potom pauza, ale vcera normalne celovecerny lets dance :grinning:
3. jan 2007 o 12:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak si vychutnávajme takéto kopančeky... lebo keď budeme dostávať rany do rebier, tak to nebude asi také príjemné... :grinning:
3. jan 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee luci, ty si kupila ten kolotoc co sme o nom davnejsie hovorili :slight_smile:
kde si ho kupila, tusim ta stranka kde som ti ho posielal bola ceska,...ci nie?
aj tak svieti ako je na obrazku??
postielku uz mas?
3. jan 2007 o 12:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a brusko nam neukazes? :confused: :grinning:
3. jan 2007 o 12:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nufo sa rozprava s bruskom od prveho dna :grinning:
3. jan 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už sme sa napapkali a môžme pokračovať... :wink:
jani ten kolotoč sme kúpili 23.12. tu u nás v jednom hračkárstve a dali sme ho drobčekovi pod stromček... :dizzy_face: ja som nevydržala a samozrejme som ho už aj vyskúšala... svieti tak krásna, tie hviezdičky a motýlikovia sa pohybujú na strope a aj krásne hrá... môj Tomi skonštatoval, že keď toto pustíme, tak on zaspí skôr ako drobec... :grinning: postieľku ešte nemáme...
nufi tak ho pochváľ, tak by to malo byť... drobčekovia v brušku nás musia spoznať už teraz... :grinning:
3. jan 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci fakt, a kolko stal? to je super :slight_smile:
3. jan 2007 o 13:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani presne 1699,- Sk... :confounded: dosť veľká pálka, ale keď mne sa tak strašne páčil... ale tuším na www.mojshop.sk ho majú trošku lacnejši...
3. jan 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co nove? neaka tehula alebo mamina?
3. jan 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno tam je 1557,- Sk... :wink:
3. jan 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ahoj zuz... :slight_smile: no konečne sem zavítala nejaká známa maminka... :dizzy_face: ako sa má Hanka? :confused: a ako si na tom s kojením? :confused: čítala som aká "dojnica" sa z teba stala... :grinning:
3. jan 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze uz neodsavam, uz iba neposlusna Hanka odsava :dizzy_face: hrozne je zla, cez den inde ako na rukach nespi :zipper_mouth: a tak ja velke oooo urobim..... v noci tiez velkka slava to nie je... tak sme nevyspaty :zipper_mouth:
alex sa este nerozdelila?
3. jan 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa zase všetky stratili?? :confused: :angry:
3. jan 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale hlavné je, že jej tvoje mliečko chutí... :wink: ale asi to máš ťažké s tým uspávaním na rukách, čo? chúďa moje... ale neboj ona zachviľku určite nabehne na nejaký režim a potom sa budeš môcť realizovať aj ty...
no čo sa týka alex, tak som ju tu dnes nevidela... :confused:
3. jan 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ako va, je dobre, vy ste tetraz v tom najlepsom obdobi tehu :grinning: uz nebyva tak zle a aj vyspat sa este da :dizzy_face:
3. jan 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hanka je krasna.
a hovoris ze je zla? :grinning: mne hovori moja babka stale ze nejeduj sa lebo bude babo zle :grinning: . co si sa jedovala ked bola v brusku? :sweat_smile:
3. jan 2007 o 13:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len trubka mala sa jej nie vzdy podari dobre prisat obcas spekuluje a sa odtahuje a pritahuje a ja mam bolave bradavky az des.... :zipper_mouth:
3. jan 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz presne ako píšeš... je to vážne super obdobie a snažím sa využívať ho naplno... :wink: keď ťa tu mám, chcem sa spýtať, aké plienky a kozmetiku pre malinkú používaš? :confused: vieš robím si statistiku... :grinning:
3. jan 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ani ja som dnes alex nevidela. mozno nakoniec dostane najkrajsi darcek k meninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2007 o 13:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no včera ešte bola kinderko, tak neviem... :confused:
3. jan 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zase tu ..a je mi pekne zle :frowning2:
3. jan 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s nou poobede pisala, vecer uz nevim :dizzy_face:
3. jan 2007 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufi určite si obed zapila kofolou, čo?? :grinning:
3. jan 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufi :frowning2: jak zle? :confused:
3. jan 2007 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, never poveram :grinning: ja som bola pocas celeho tehu uplne kludna a mala je ako paviansky cirkus :zipper_mouth:
luci, pouyivam prenetal od jonshonu, mam sprchac, co pouyivame v kupeli, olejcek na telo (aj krem na telo ale ten sme este nepouyili), krem na tvar pouyivame a mame aj krem na zapareniny ale zacala som pouzivat na zapareniny rybiu mast je neprekonatelna :dizzy_face: a plienky jednotky pampers :dizzy_face:
3. jan 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani predpokladám, že nufi trápi užasná tehu nevoľnosť... :grinning:
3. jan 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis zuz... dík... všetko mám zaznačené... :wink:
3. jan 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj tak nevolnost :confounded:
to nepoznam, skor nechutenstvo.
ale uz coskoro to prejde :wink:
3. jan 2007 o 13:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja si na to ešte dobre spomínam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dá sa to vydržať... kvôli drobcom v brušku vydržíme všetko... :dizzy_face:
nufi nufiatko je krásnučké... :dizzy_face:
3. jan 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok