Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

jj2202
3. jan 2007

luci ja som si vcera lahla vedla samka tak ze brusko som mala na jeho krizoch (tesno) a neviem ci Nanka pocula jeho tlkot srdca ci co ale velmi sa rozdivocila 😀 a trvalo to do tej polnoci.
potom som uz hovorila samkovi, nech mi da na brusko ruku, vtedy vzdy stichne,...no vcera to nefungovalo 😵 😵 😵 bolo to super 😵 😵 😵

jj2202
3. jan 2007

no mna vzdy tak zopar krat kopla, potom pauza, ale vcera normalne celovecerny lets dance 😀

lucinka
3. jan 2007

jani tak si vychutnávajme takéto kopančeky... lebo keď budeme dostávať rany do rebier, tak to nebude asi také príjemné... 😀

jj2202
3. jan 2007

jee luci, ty si kupila ten kolotoc co sme o nom davnejsie hovorili 🙂
kde si ho kupila, tusim ta stranka kde som ti ho posielal bola ceska,...ci nie?
aj tak svieti ako je na obrazku??
postielku uz mas?

jj2202
3. jan 2007

luci a brusko nam neukazes? 😕 😀

nufka
3. jan 2007

luci nufo sa rozprava s bruskom od prveho dna 😀

lucinka
3. jan 2007

no už sme sa napapkali a môžme pokračovať... 😉
jani ten kolotoč sme kúpili 23.12. tu u nás v jednom hračkárstve a dali sme ho drobčekovi pod stromček... 😵 ja som nevydržala a samozrejme som ho už aj vyskúšala... svieti tak krásna, tie hviezdičky a motýlikovia sa pohybujú na strope a aj krásne hrá... môj Tomi skonštatoval, že keď toto pustíme, tak on zaspí skôr ako drobec... 😀 postieľku ešte nemáme...
nufi tak ho pochváľ, tak by to malo byť... drobčekovia v brušku nás musia spoznať už teraz... 😀

jj2202
3. jan 2007

luci fakt, a kolko stal? to je super 🙂

lucinka
3. jan 2007

jani presne 1699,- Sk... 😖 dosť veľká pálka, ale keď mne sa tak strašne páčil... ale tuším na www.mojshop.sk ho majú trošku lacnejši...

zuz11
3. jan 2007

ahojte, co nove? neaka tehula alebo mamina?

lucinka
3. jan 2007

áno tam je 1557,- Sk... 😉

lucinka
3. jan 2007

jeeej ahoj zuz... 🙂 no konečne sem zavítala nejaká známa maminka... 😵 ako sa má Hanka? 😕 a ako si na tom s kojením? 😕 čítala som aká "dojnica" sa z teba stala... 😀

zuz11
3. jan 2007

takze uz neodsavam, uz iba neposlusna Hanka odsava 😵 hrozne je zla, cez den inde ako na rukach nespi 🤐 a tak ja velke oooo urobim..... v noci tiez velkka slava to nie je... tak sme nevyspaty 🤐
alex sa este nerozdelila?

lucinka
3. jan 2007

kde ste sa zase všetky stratili?? 😕 😠

lucinka
3. jan 2007

no ale hlavné je, že jej tvoje mliečko chutí... 😉 ale asi to máš ťažké s tým uspávaním na rukách, čo? chúďa moje... ale neboj ona zachviľku určite nabehne na nejaký režim a potom sa budeš môcť realizovať aj ty...
no čo sa týka alex, tak som ju tu dnes nevidela... 😕

zuz11
3. jan 2007

jaj ako va, je dobre, vy ste tetraz v tom najlepsom obdobi tehu 😀 uz nebyva tak zle a aj vyspat sa este da 😵

jj2202
3. jan 2007

zuzi hanka je krasna.
a hovoris ze je zla? 😀 mne hovori moja babka stale ze nejeduj sa lebo bude babo zle 😀 . co si sa jedovala ked bola v brusku? 😅

zuz11
3. jan 2007

len trubka mala sa jej nie vzdy podari dobre prisat obcas spekuluje a sa odtahuje a pritahuje a ja mam bolave bradavky az des.... 🤐

lucinka
3. jan 2007

zuz presne ako píšeš... je to vážne super obdobie a snažím sa využívať ho naplno... 😉 keď ťa tu mám, chcem sa spýtať, aké plienky a kozmetiku pre malinkú používaš? 😕 vieš robím si statistiku... 😀

jj2202
3. jan 2007

luci ani ja som dnes alex nevidela. mozno nakoniec dostane najkrajsi darcek k meninam 😵 😵 😵 😵

lucinka
3. jan 2007

jani no včera ešte bola kinderko, tak neviem... 😕

nufka
3. jan 2007

tak som zase tu ..a je mi pekne zle ☹

jj2202
3. jan 2007

ja som s nou poobede pisala, vecer uz nevim 😵

lucinka
3. jan 2007

nufi určite si obed zapila kofolou, čo?? 😀

jj2202
3. jan 2007

nufi ☹ jak zle? 😕

zuz11
3. jan 2007

jj, never poveram 😀 ja som bola pocas celeho tehu uplne kludna a mala je ako paviansky cirkus 🤐
luci, pouyivam prenetal od jonshonu, mam sprchac, co pouyivame v kupeli, olejcek na telo (aj krem na telo ale ten sme este nepouyili), krem na tvar pouyivame a mame aj krem na zapareniny ale zacala som pouzivat na zapareniny rybiu mast je neprekonatelna 😵 a plienky jednotky pampers 😵

lucinka
3. jan 2007

jani predpokladám, že nufi trápi užasná tehu nevoľnosť... 😀

lucinka
3. jan 2007

supis zuz... dík... všetko mám zaznačené... 😉

jj2202
3. jan 2007

joooj tak nevolnost 😖
to nepoznam, skor nechutenstvo.
ale uz coskoro to prejde 😉

lucinka
3. jan 2007

jani ja si na to ešte dobre spomínam... 😝 ale dá sa to vydržať... kvôli drobcom v brušku vydržíme všetko... 😵
nufi nufiatko je krásnučké... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre