• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
prave som pre hdinov pisala v julovkach ze uz mi zle nebyva a asi som to zariekla .. zle mi je tehulkovsky zase sa tu vygrgavam :grinning:

luci no nufiak maly tam mal 7tt vtedy a nejake 2 cm tusim :dizzy_face:
3. jan 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aku velkost oblecenia teraz pre hanku pouzivas. chcem si kupit nejake supravicky, ale neviem velkost :confused:
3. jan 2007 o 13:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufi neboj ono to zachvíľku prejde... :wink: mňa to chytilo hocikedy a záchodový milenec bol len môj... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
že bolo úžasné, keď si tie 2cm videla na obrazovke... :dizzy_face: ja mám stále zimomriavky na sebe, keď som prvý krát uvidele našu guličku... :dizzy_face:
3. jan 2007 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja som sa vela tesila ved na zaciatku som bola pekne vystrasena som tu vcera pisala zazitky z nemocnice .. moj lekar mi ale potom spravil sono a ukazal mi ako sa fazulka trepoce tak to som bola vyskerena ako tekvica az domov :grinning:
3. jan 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme kupovali 56 aj ju pouzivame ale moja mamina nam kupila aj par 50 tok ale rakuskych, lebo slovenske su kratke v rozkroku pri baleni nasiroko :dizzy_face: ale my sme boli a sme malicky :dizzy_face: pri narodeni 47cm :dizzy_face:
3. jan 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufi čítala som... ja som mala podobnú skúsenosť pri prvom tehu... a to aj tak dopadlo... :pensive:
ale hlavné, je že mimičiatku krásne bije srdiečko a rastie... :dizzy_face: teraz kedy ideš na UZV?
zuz takže ešte oblečiete 56... tak to by som z tej veľkosti mala nakúpiť asi viac vecičiek... :sweat_smile:
3. jan 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, hej hej oblecieme 56 :grinning: ale fakt my sme boli malicky :grinning: hlavne si kup aspon 30 bavlnenych plienok sa ani nenazdas a peries a peries ich do nemoty :dizzy_face:
3. jan 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja dúfam, že keď nakúpim 56, tak sa narodí mali obrík... :grinning: zuz zatím mám 10 plienok... :sweat_smile: ale ako vidím, tak nabehnem do obchodu... len škoda, že ten kde som ich kupovala vyhorel... :angry:
3. jan 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci poradnu mam 12.1 tak neviem ci mi bude robit aj ultrazvuk uvidime .. :wink:
3. jan 2007 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem najbližšie 10.1. ale UZV nám asi nebude robiť... len dúfam, že zase nebudem mať ten strašidelný tlak 140/95... :angry:
3. jan 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci vcera som si pisala s muci chvilku a ta mi hned vyvestila chlapca :wink:
3. jan 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, pohoda klidek... prinajhorsom ti nasadia dopegyt a nic sa nedeje ja som mala aj vyssie tlaky.... ak je spodny 100 a viac tak to uz je horsie :zipper_mouth:
3. jan 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ked vravis ze aspon 30 plienok, to myslis kvoli baleniu nasiroko, ci ich pouzivas aj na odgrgavanie a ine veci?? Lebo tu sa nasiroko nebali ale aj tak chcem mat par kuskov na ine pouzitie. To by mi okolo 10 malo stacit, nie??
3. jan 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra, tak tiez dufam, ze to moje svrbenie je kozmeticky problem a nie iny :confused: :pensive:
3. jan 2007 o 14:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufi žeby... :dizzy_face: no by mala potom malá muci kopec nápadníkov... :wink:
zuz ale ten tlak mi vyskočí len v ordinácii... ale to je syndróm bieleho plášťa... :grinning:
3. jan 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula, no nasiroko, pri kojeni treba utierat kedze pazravo papa a mliecko mame vsade :dizzy_face: a potom v postielke pod hlavickou a nasiroko ked balime tak sem tam supneme aj do bavlnenej :dizzy_face: a pri prebalovani mam na podlozke taku tu osuskovu pllienku a pod ritku davame este tu zosiroka ked sa rozhodne cikat alebo kakat po odbaleni resp. pred alebo po kupani :dizzy_face:
3. jan 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to poznam, ja mam na to aj papier :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2007 o 14:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak ja ho zatím nemám, ale pokým porodím, tak ho tiež určite dostanem... :grinning:
3. jan 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky zuzi za cenne rady. Tak si radsej nakupim aj tie bavlnene. :slight_smile:
A nech Hanulka poslucha, drzim palceky.
3. jan 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho mam od kardiologicky. lebo ma presviedcala, ze mam problem...a ja som jej povedala, ze mam problem len ked ju vidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zaver z vysetrnia: :grinning: :grinning: :grinning:
na zaklade tohto vysetrenia nemozno potvrdit diagnozu hypertenzie, ide len o situacnu tachykardiu, ktoru si pacientka nevie ovladat. v snahe pomoct jej prekonat psychicku barieru davam k dispozicii.......

tie lieky som nikdy neuzivala. aj tak mi ich kazala uzit len ked pojdem doktorovi, aby mi zbytocne tlak nestupal :grinning:
3. jan 2007 o 14:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ved uz je to velka capaga mohla by dostat rozum :grinning:
3. jan 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne psycho :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2007 o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna tlak zatial netrapi :wink:
3. jan 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky
nufi vidim ze sa ti to tu opat podarilo rozprudit uz som myslela ze tato tema je uspata :wink:
nufi mna tiez lekarka na zaciatku v nemocnici zbytocne vylakala ze musim cely cas lezat oni tie zenske nejak viac vedia vystresovat :angry: ale tusim ze uz tam nie je aspon som ju tam pri svojej hospitalizacii nevidela
jaji na tie pohyby vkuse si zvykaj aj u mna to byvalo hlavne v tvojich tyzdnoch aj niekolko hodin vkuse teraz uz pomenej a hlavne vecer si dava hodinku dve
ale mohlo to byt aj kofolou moja mala je aktivna po sladkom aj po kave
a tie nevolnosti oni sa vam mozu vratit aj v neskorsich stadiach mne nebolo zle pocas prvych mesiacoh ale teraz sa mi obcas jedlo vrati naspat aj ked to nie je take ze musim utekat k wc ale je to neprijemne a musim naozaj len male porcie jest
zuz a babyvak by nepomohol?
3. jan 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka, nevies nieco o alex?
3. jan 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, mne taka hypertenzia z bielych plastov v 40tt prerastla do preeklapsie a mala som uz aj bielkoviny v moci a nenormalne opuchy, tlak 160 na 100 dole v ordinacii a hore na oddeleni 135 na 90 :dizzy_face: upozornujem ze z dopegytom :dizzy_face:
3. jan 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz tak to si ma nepotešila... dúfam, že ma to tiež nečaká... :sweat_smile:
3. jan 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, neboj prezila som to, a co som videla tak boli na tom aj horsie baby :zipper_mouth:
3. jan 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica zatial nie ale ak odpise tak sa vam ozvem :wink:
3. jan 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok