• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
jj videla som uz tuto tvoju otazku ale vobec netusim co to je ani neviem ze by mi to robili
doktorka ti to urcite vysvetli
o alex neviem ale dnes sa chystam jej napisat sms tak uvidim
jj musela toho mat asi viac ked ju tam tak dlho drzia
11. jan 2007 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka, tie testy mi robili kvoli tomu, ze ma svrbi brusko...teda svrbelo, odkedy sa mazem tak uz je to OK
11. jan 2007 o 09:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: jj mas pekny kocik v albume aka je to znacka ??
11. jan 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak svrbi niektora cast tela je riziko ze je nieco s ladvinami alebo pecenou nepamatam si presne ale nechcem ta miast lekarka ti to vysveli
11. jan 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Alex je uz doma od štvrtku, su v poriadku :wink:
11. jan 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky kupila som si calibrum mami a som trosku prekvapena ze az dva krat denne ?? vy ste to papali tiez tak ?? aby mimi nebolo moc previtaminkovane ?? :confused:
11. jan 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka, ved hej hepatalny-pecenovy test som mala zvyseny...
nufka urcite len jednu tabletu denne

dorotka volala som s tou mojou susedkou a je tam taky problem, ze zistili ze malinka sa uplne nevyprazdnuje a zostava jej trocha mocu v oblickach. dnes idu vraj na kramare na nejake vysetrenie a ak to nebude lepsie treba to operovat :pensive: vraj je to bezne, ...ale aj tak. to je hrozne :cry:
11. jan 2007 o 09:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nufka,
ja tiez uzivam calibrum mami a mne lekar povedal ze 1 tabletu kazdy 2-3 den, ze urcite nie kazdy den a uz vobec nie dve za den. Vraj potom akurat babo rychlo pribera a nieje to dobre. Lepsie je prirodzene priberanie.
11. jan 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam babenky za rady, vy ma tu vzdy ukludnite :slight_smile: .
JJ, to mi je luto,ze ma malinka taketo problemy, chudatko.
11. jan 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nufka,mne sa to zdalo tiez vela,tak som to jedla len raz denne a potom uz vobec,palila ma s toho zaha ked mi narastlo brusko.
jj a preco teda pisu ze dve za den ..pri calibre bybz plan je jedna denne pri mami uz dve .. skusim sa na to spytat lekara zajtra :wink:
Asi preto dve,lebo babo rastie,je vacsie,tak viac vitaminov. :grinning:
11. jan 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj uvidis co ti povedia a ved oni vedia ako to riesit
a malicka susedky bude urcite v poriadku niektore babatka su operovane aj hned po porode a potom su uz zdravucke :wink:
11. jan 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufi, netusim. ja som uzivala prenatal a teraz bion3, lebo troska ma trapi zapcha, tak papam zive kultury :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2007 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka ked pali zaha tak mimi rastu vlasky :dizzy_face: moja kolegyna mala s tym vecny problem a ma malickeho vlasaca ze mu robila kohota uz v porodnici :grinning:
11. jan 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
calibrum mami sa nahodou neuzivas az od tretieho mesiaca? :confused:
11. jan 2007 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj od druheho trimestra to je od 12tt , kedze mi skoncilo balenie babyplanu zdalo sa mi zbytocne kupovat na tych par dni cele balenie tak som sa pytala v lekarni a ze v pohode :wink:
11. jan 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nufka,viem o tom,ale skor by som povedala,ze to mi mala tlacila na zaludok.Ked klesla dolu je to v pohode.
Aj pri prvom tehu som to tak mala a Vaneska mala skoro holu hlavicku :grinning: :grinning:
11. jan 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no treti mesiac nekonci v 12tt...iba v lunarnom kalendari.
lekari pocitaju koniec 3 mesiaca v 15tt. 3x5tyzdnov
ja som to pocitala tak, ze poslednu mz som mala 25.7. tak prvy mesiac mi koncil 25.8. druhy 25.9. a treti 25.10. ale na tyzdne to bolo inak...
ale mozno je to blbost, neviem. ja som uzivala vit. ktore sa mohli od zaciatku do konca, tak som s tym problem nemala ze kedy co zacina a konci...
11. jan 2007 o 10:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj potom sme len domylene vsade pisu 12tt ,kazdy tvrdi nieco ine ..je to urcene pre mimi tak mu to predsa uskodit nemoze :wink:
11. jan 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ja si tiez myslim ze ukonceny 12tt ja som bola tiez brana ako rizikova prvy trimester teda do zaciatku 13tt
11. jan 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslim este ze tam ide najma o kyselinu listovu ktora je v tom prvom obsiahnuta viac takze uskodit by nemalo :wink:
11. jan 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka ahojky kocka zlatucka :slight_smile: ako sa mas??? :slight_smile:
11. jan 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj malalady mam sa fajn mala ma spaci den tak ani velmi nekopka :wink:
11. jan 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile: som tu len na skok...
dorotka chcem sa spýtať, ty si tu tuším niekde spomýnala niečo na kŕče v lýtkach... :confused: ja už tretiu noc mám strašné kŕče a neviem čo by som si mala dať...
nufi ja tiež beriem calibrum mami a do 20tt som brala tie 2 tabletky denne, teraz je to už len jedna... :wink:
11. jan 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, ako sa mate?
11. jan 2007 o 11:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, ja som na krce citala magnezium a potasium a calcium, takze treba vraj jest banany na veceru, najlepsie bananovo-mliecny kokteil...teraz to pisali v jednom casopise tu v UK. A precvicovat nozky, lebo to vraj moze byt zapricinene tym ze proste nohy nezvladaju tu extra zataz...takze skus cvicit.
11. jan 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jj... :slight_smile: máme sa úžasne, drobec zase skúša nejaké nové športové zostavy... :grinning: včera som bola na poradni a všetko je OK... :wink: na ďalšiu idem 7.2. a dovtedy musím ísť na tu sladkú gebuzinu, internistovi a zubárovi... :sweat_smile:
zuzula dík... no cvičiť som začala v utorok, tak dúfam, že mi to pomôže... začala som chodiť do tehotenského štúdia a zistila som, že som neskutočne stuhnutá... :unamused:
11. jan 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ja dnes idem prvykrat na tehu-jogu, no to som zvedava na tu svalovku zajtra...sice doma sem tam cvicim, hlavne na lopte a tak, ale normalne cvicenie som nerobila vyse polroka...ale tesim sa ze sa trosku rozhybem :slight_smile:
11. jan 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky....iba taka by the way otazka...ked pocas tehu nepojdem k zubarovi, tak co sa stane? zbije ma niekto? :grinning: :wink:
11. jan 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok