• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
aHOJTE MÁM JEDNU OTÁZKU. Mal niekto z vás keď otal tehu prvú menštruáciu úplne normálnu? nemyslím teraz nejakú slabšiu a tak, myslím úplne normálnu povedzme 5 dňovu. alebo viete o niekom ? Ďakujem
26. feb 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dorotka, gratulujem!!!
kde si rodila?
26. feb 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, dorotka bola na antolskej
26. feb 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorotka gratulujem a želám hlavne veľ az zdravia
27. feb 2007 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky dakujem vam a diddi ako pise certica bola som na antolskej vobec som netusila ze aj tam su izby bez wc a sprchy ale jedna tam taka je a na tej som lezala myslim ze ju zaplnaju len v case navalu a ten bol kedze sme tam lezali hned tri po sebe rodiace
netusim kde dali tie styri baby co rodili po nas
1. mar 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka ahojky, tak som precitala vsetky tvoje prispevky :sunglasses: zo srdca blahozelam este raz k malickej, moj krpcek teraz tiez odfukuje ale o chvilu ideme kupat, inak pohodove je to mamickovanie, ja si to riadne uzivam, cez den mi krpcek dost malo spi ale v noci je to ok :slight_smile:
1. mar 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu uz fakt skapal pes tusim sa uz ani dalsie pokracovanie neotvori
tweety odpisem cez ip myslim ze to tak bude lepsie
7. mar 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dorotka, tak ako malicka? Zvladas vsetko v pohode?
7. mar 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetluska zatial ano len zatial tu mam mamu takze sa nemusim starat o pranie zehlenie a varenie ked odide bude horsie
7. mar 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem uz nik nepise? :confused:
22. mar 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidis petruska nove tehulky tuto temu ignoruju ale tebe gratulujem k babetku :wink:
22. mar 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka, dakujem :slight_smile: aj ja ti gratulujem k malej Amelii... Ako sa mate?
22. mar 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie,, ja som tiez chcela, ale nemala som odvahu :confused: :pensive:
22. mar 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano :wink: este zavolame aj ostatne? :dizzy_face:
22. mar 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cubatour, gratulujem k malej fazulke :wink: nevolnosti ta zatial obchadzaju?
22. mar 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruska, ano obchadzaju da sa povedat.. niekedy pride nevolno od zaludka, ale nic prevratne :wink: inak, gratulujem k syncekovi, my chceme tiez davidka :wink:
22. mar 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame sa fajn dnes menej grca ako vcera :wink: a spala uplne krasne od deviatej do piatej
kocky a coho sa bojite ved je to tema pre vas niekedy vam tu lahsie kocky poradia ako vo vasich terminoch lebo to citaju aj tehulky ktore su vyssie tehotne aj my maminy co sme na tejto teme odrastli :grinning: :grinning:
a vam tiez blahozelam
cubatour co mas nove uz som ta davno necitala
22. mar 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka ahoj, no novu mam fazulku v brusku :wink: tak ale to uz vies :grinning: inak .. take hlupe starosti, pretoze i manzelova sesterka je tehu, to som sa dozvedela vcera a som z toho taka .. nestastna.. oni su ten typ, ze vsetci sa budu tocit okolo nej.. aj tak si nas zatial nikto specialne nevsima :pensive:
22. mar 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie, tak to drzim palce nech to vyjde...
cubatour, dakujem :wink: pekne meno ste vybali :slight_smile:
dorotka, to ti krasne spinka. Dnes mate presne mesiac? My sa teraz trochu trapime s kolikou, ale ideme dnes do poradne, tak snad nam nieco doktorka poradi...
inak baby, tiez neviem co sa bojite... my vas tu nezjeme :wink:
22. mar 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasli na to aspon nebudete mat rozmaznane dieta ja sa skor hrozim toho ze mala je prve vnuca z oboch stran :wink:
a vasi sa uz tesia?
22. mar 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cubatour: a sesterka je v ktorom tyzdni? Nic si z toho nerob. My mame tiez prve vnuca v rodine a niekedy mi uz ten prehnany zaujem pocas tehotenstva liezol na nervy :wink: Nebolo dna, aby sa ma niekto nespytal kolko som uz pribrala :grinning:
22. mar 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to naopak .. o mna sa nezaujima nikto .. ani svokrovci ani nasi .. :pensive:
22. mar 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok