• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
katrin, dakujem .. no este mam veru casu dost.. dakujem :wink:
23. mar 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme všetko povybavovali, ešte kým boli drobci v nemocnici a ja už doma.. pretože si neviem predstaviť ako by sme to robili už s nimi :astonished: hlavne, keď na všetkých úradoch sú schody :angry:
23. mar 2007 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas vsetko vybavil manzel :dizzy_face:
23. mar 2007 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš šikovného manžela :dizzy_face:
23. mar 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas co moze tiez vybavuje manzel, ale uz ho moc zamestnavatel nechce uvolnovat, tak nieco musim zariadit aj ja... a kam ste dali poistit deturence? lebo ak budu musiet byt zachvilu vo vszp, tak neviem ci ma zmysel spekulovat s nejakou inou poistovnou... manzel totizto ide nieco buduci tyzden vybavovat do dovery a tak chcel Davidka rovno nahlasit tam...
23. mar 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ako sa mate? mam taku otazocku na vas.. chcem sefovi oficialne oznamit, ze som tehu, teda on to vie, ale chcem mu to dat na papieri. Lenze ja neviem, kedy pojdem na MD a chcem mu to tam uviest.. termin mam 3.11.2007 - co je sobota. MD sa pocita 6 tyzdnov pred /alebo 8/ - ja napisem datum 6 tyzdnov.. teda, mam napisat sobotnajsi datum alebo piatkovy??? :confused: :confused: kolegynka mi povedala, ze piatkovy.. druha zas, ze sobotnajsi :confounded: no a nastup na MD sa mi vypocita podla prveho terminu alebo sa to upravuje zaroven s terminmi porodu? :confused:
30. mar 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky

Hladam jednu maminku LUCIU s malou Nikolkou nar. v jan a byvaju v Dubravke v Ba,Vymenili sme si mail, len ja som ho stratila z mobilu. Na jan. babatkach som ich nenasla.. nechodia sem?
31. mar 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto mi neporadi? :confused: :pensive:
2. apr 2007 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cubatour, mne to rátali presne, čiže, ak mi vychádzal termín na sobotu, musela som odísť na MD v sobotu (aspoň tak mi to hovorila doktorka). Aj tak do toho oznámenia píšeš predpokladaný termín pôrodu, čo ti ešte dovtedy aspoň 2-krát zmenia...
2. apr 2007 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin a kedy to urcia uz na stalo? :confused: ako to, ze kocky vedia dlho dopredu, ze kedy idu na MD? :confused: takze je v poho, ked tam napisem len priblizne? :slight_smile:
2. apr 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a katrin, tebe tiez vychadzal termin na sobotu?
2. apr 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuba, termín máš približne 03.11, ale doktorka ti to môže ešte podľa uzv zmeniť +- dva týždne. Do oznámenia zamestnávateľovi dávaš približný termín nástupu na MD, potom, v tom 30tt ti už doktorka povie presne, kedy musíš nastúpiť na MD, či 8 alebo 6 týždňov pred termínom
2. apr 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuba, áno, mne vychádzal na sobotu 05.01 a 6 týždňov predtým bolo 25.11 (čo bola sobota). Ale, nakoľko som mala ešte dovolenku nejakých 16 dní a chcela som ostať doma už od 30.10, doktorka mi napísala termín nástupu na MD 23.11 (štvrtok), porodila som však už 12.11, čiže mne sa aj tak zmenil termín nástupu na MD
2. apr 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin kujeeeem :wink: :dizzy_face: chcem mu to dat cim skor, lebo od neho neviem, co mozem cakat.. :pensive: viem, som mozno hnusna, ale ... :pensive:
2. apr 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuba, šak tam napíš, že termín sa ešte môže zmeniť.. v tom oznámení ide o to, že im vôbec oznamuješ, že si tehu... Napíš tam napríklad, že termín nástupu na MD bude upresnený podľa vyjadrení doktorov cca v auguste-septembri :wink:
2. apr 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre katrin, napisem to tak.. dakujem :wink:
2. apr 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
2. apr 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok