Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

cubatour
23. mar 2007

katrin, dakujem .. no este mam veru casu dost.. dakujem 😉

katrin
23. mar 2007

my sme všetko povybavovali, ešte kým boli drobci v nemocnici a ja už doma.. pretože si neviem predstaviť ako by sme to robili už s nimi 😲 hlavne, keď na všetkých úradoch sú schody 😠

zuz11
23. mar 2007

u nas vsetko vybavil manzel 😵

megie
23. mar 2007

to máš šikovného manžela 😵

petruska77
23. mar 2007

u nas co moze tiez vybavuje manzel, ale uz ho moc zamestnavatel nechce uvolnovat, tak nieco musim zariadit aj ja... a kam ste dali poistit deturence? lebo ak budu musiet byt zachvilu vo vszp, tak neviem ci ma zmysel spekulovat s nejakou inou poistovnou... manzel totizto ide nieco buduci tyzden vybavovat do dovery a tak chcel Davidka rovno nahlasit tam...

cubatour
30. mar 2007

ahojte babulky, ako sa mate? mam taku otazocku na vas.. chcem sefovi oficialne oznamit, ze som tehu, teda on to vie, ale chcem mu to dat na papieri. Lenze ja neviem, kedy pojdem na MD a chcem mu to tam uviest.. termin mam 3.11.2007 - co je sobota. MD sa pocita 6 tyzdnov pred /alebo 8/ - ja napisem datum 6 tyzdnov.. teda, mam napisat sobotnajsi datum alebo piatkovy??? 😕 😕 kolegynka mi povedala, ze piatkovy.. druha zas, ze sobotnajsi 😖 no a nastup na MD sa mi vypocita podla prveho terminu alebo sa to upravuje zaroven s terminmi porodu? 😕

yokina
31. mar 2007

Ahojte babulky

Hladam jednu maminku LUCIU s malou Nikolkou nar. v jan a byvaju v Dubravke v Ba,Vymenili sme si mail, len ja som ho stratila z mobilu. Na jan. babatkach som ich nenasla.. nechodia sem?

cubatour
2. apr 2007

nikto mi neporadi? 😕 😔

katrin
2. apr 2007

cubatour, mne to rátali presne, čiže, ak mi vychádzal termín na sobotu, musela som odísť na MD v sobotu (aspoň tak mi to hovorila doktorka). Aj tak do toho oznámenia píšeš predpokladaný termín pôrodu, čo ti ešte dovtedy aspoň 2-krát zmenia...

cubatour
2. apr 2007

katrin a kedy to urcia uz na stalo? 😕 ako to, ze kocky vedia dlho dopredu, ze kedy idu na MD? 😕 takze je v poho, ked tam napisem len priblizne? 🙂

cubatour
2. apr 2007

a katrin, tebe tiez vychadzal termin na sobotu?

katrin
2. apr 2007

cuba, termín máš približne 03.11, ale doktorka ti to môže ešte podľa uzv zmeniť +- dva týždne. Do oznámenia zamestnávateľovi dávaš približný termín nástupu na MD, potom, v tom 30tt ti už doktorka povie presne, kedy musíš nastúpiť na MD, či 8 alebo 6 týždňov pred termínom

katrin
2. apr 2007

cuba, áno, mne vychádzal na sobotu 05.01 a 6 týždňov predtým bolo 25.11 (čo bola sobota). Ale, nakoľko som mala ešte dovolenku nejakých 16 dní a chcela som ostať doma už od 30.10, doktorka mi napísala termín nástupu na MD 23.11 (štvrtok), porodila som však už 12.11, čiže mne sa aj tak zmenil termín nástupu na MD

cubatour
2. apr 2007

katrin kujeeeem 😉 😵 chcem mu to dat cim skor, lebo od neho neviem, co mozem cakat.. 😔 viem, som mozno hnusna, ale ... 😔

katrin
2. apr 2007

cuba, šak tam napíš, že termín sa ešte môže zmeniť.. v tom oznámení ide o to, že im vôbec oznamuješ, že si tehu... Napíš tam napríklad, že termín nástupu na MD bude upresnený podľa vyjadrení doktorov cca v auguste-septembri 😉

cubatour
2. apr 2007

dobre katrin, napisem to tak.. dakujem 😉

yokina
2. apr 2007

dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre