Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

certica
1. feb 2007

jeee, dik. ak sa zadari, cumnem 😀

katy2
1. feb 2007

Ahojte, chcem sa spytat, aka je normalna telesna teplota na zaciatku tehu? Ja mam dnes 28DC a 11 den po ovu a BT sa stale drzi na 37st. Telesnu teplotu mam 37,3 a nie som chora (aspon o tom neviem ). Je mozne, ze ta telesna teplota je kvoli zacinajucemu tehu? Bolesti v podbrusku mam ako pred ms, ale este ju necakam. Cyklus mam 32-34dnovy. Poradi mi nejaka tehulka alebo maminka?

anad
1. feb 2007

Katy, takato teplota je bezna na zaciatku tehu, aj ja som ju mala. Inac ak si ju zvyknes merat rano a mas ju 21 dni nad hornou hladinou, tak si 100% tehu 😉

katy2
1. feb 2007

Anad, dakujem, myslis tu telesnu teplotu? Lebo BT si meriam vzdy rano. A telesnu som si merala poobede. Inak citim aj lavy vajecnik a to som doteraz nikdy necitila...

anad
1. feb 2007

tu teplotu 37 mozes mat aj pocas dna. a tych 21 dni som myslela BT. vidis, takto to dopadne ked som leniva to napisat poriadne 🙂 prepac. A vajecnik som citila na zaciatku aj ja. ale neviem preco. no mne sa to stavalo aj pocas ovu, tak som sa az tak necudovala.

katy2
1. feb 2007

Dakujem, uz len musim byt trpezliva a cakat. Keby to tentokrat vyslo...

anad
1. feb 2007

Katy, drzim palceky 😉 Inac aj mne velmi na zaciatku pomohlo, ze som sa tu mal koho spytat. Ked si tym clovek prejde, uz je trochu mudrejsi 😀 Ale aj tak je vela priznakovu u kazdeho individualnych.

svetluska.p
2. feb 2007

Katy, ja ked som otehotnela, tak bazalku som si sice nikdy nemerala, ale mala som zvysenu teplotu. Kamaratka mala napr. pocas celeho tehu mierne zvysenu teplotu. Aj takto telo reaguje na zmenu, akou je tehotenstvo. Velmi Ti prajem, aby to vyslo 😵 .

dorotka
2. feb 2007

Caute kocky prajem pekny den 😉

certica
2. feb 2007

ahoj dorotka, nejak som ta posledny den-dva nezaregistrovala 😀

dorotka
2. feb 2007

no som tu velmi ani nebola v stredu bola poradna a cvicenie a potom som bola draheho vyzdvihnut v praci a vcera som sa bola vystahovat z prace

adkag
2. feb 2007

Ahoj Dorotka, tak uz sa ti to veru krati, za chvilu budes posielat fotecky babatka, sa tesim 🙂

dorotka
2. feb 2007

fotecky babatka som zatial rozhodnuta nezverejnovat ale dufam ze aj spravicka o jej narodeni vas potesi 😉

certica
2. feb 2007

dorotka, 19.2. ideme zrovna prec, tak dufam, ze porodis bud pred alebo az po 22.2 😀

dorotka
2. feb 2007

certi ved sa niekto najde kto to napise ulozila som si do kolektivnej sms aj alex a tonicku okrem ineho

titulienka
2. feb 2007

🙂 katy2 ja som zistila zvysenou teplotou teh.skor ako tehotensky test.....namavam teploty ani ked byvam chora...ale zacala som si asi 10 dni po ovulacii merat tepl.a mala som 37.3 a drzi sa dodnes....ale dnes uz viem ze som v 4 tyz.tehot.takze si myslim ze to moze byt signal tehot......

katrin
2. feb 2007

helou baby, ako sa máte?

danciacik
2. feb 2007

Ahoj Katrin. My celkom fajn a čo vy?

katrin
2. feb 2007

danciacik, no ujde to... 🙂 mám totálny nedostatok spánku, moje deti mi dnes v noci nedovolili ani hodinu spať.. 😔

certica
2. feb 2007

cau maminy, tak som si vas tu odchytila 😀
deturence posluchaju? 😀

danciacik
2. feb 2007

čau Certica. No jasné - raz áno raz nie. Ale tak to už býva, nie?

certica
2. feb 2007

danciacik, aj sa ti to rymuje 😎 😀

katrin
2. feb 2007

certica, tak moji neposlúchajú.. niečo ich trápi, aj teraz si vyspevujú.. 😵

danciacik
2. feb 2007

No vidíš čertica a ani som to tak nechcela ako sa mi to podarilo 😀
Katrin a čo to? Moja má zase mluvnicu. Ale malí sú zlatí.

katrin
2. feb 2007

danciacik, brusko... ako skoro u kazdeho chlapca.. minulu noc sme spali, dnes vyrevovali do rana.. nic nepomaha, takze to musim vydrzat

certica
2. feb 2007

katrin, budu mat dobre hlasivky 😀

katrin
2. feb 2007

certica, vtipné 😀

dúfam, že to s nervami a silami vydržím 😔 😕 🤐

danciacik
2. feb 2007

júúúj katrin to dobre poznám, my sme sa tak tiež riadne potrápili. 😒

certica
2. feb 2007

katrin, aj pluca 😀

katrin
2. feb 2007

danciacik, ale ty máš babu 🙂

čo vám pomohlo? u nás nezaberajú masáže, kvapky, cvičenie... dostávajú čajík aj feniklový, aj na dobrý spánok a nič 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre