Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

viki
7. dec 2006

No to by bol ten lepsi pripad, ja uz som zacala stresovat, ze urcite slepak a pod. Buduci tyzden ideme na ten velky ultrazvuk tak som hrozne zvedava, mozno uz budeme vediet aj pohlavie. 🙂
V sobotu sme boli pozriet Vlckovcov , sme Vas spominali. Tebe sa to uz krati, super. Drim palce, A kedy mas vlastne termin, si spominala ze asi porodis skor ako bolo predpokladane...

certica
7. dec 2006

lenus, hej, ked sa nahltaju plod.vody, vtedy maju stikutku 🙂

sissik
7. dec 2006

caute kocky, od zuz ziadne info?

tonicka
7. dec 2006

viki, zeby na Luciu? 13 bud týž? 😀 Necháme to prirodu a karolínku 😀

lenus
7. dec 2006

Certica, no tak ten moj je asi furt hladny (alebo smadny?) ... 😨

certica
7. dec 2006

tonik, ja som mala byt Lucia 😀

ninocka
7. dec 2006

toni to by si mala dobre este aj na vianoce by ste uz boli doma v klude

ninocka
7. dec 2006

lenus mi hadam zaciatkom januara ? no nie?

nevesta
7. dec 2006

Zuz sa neozyva ☹ neviem co je s nou, asi sa potrebovala venovat sama sebe a drobcovi, nie odpovedat na SMS, asi...

viki
7. dec 2006

Toni, to fakt ? Velmi drzim palceky. To bude uzasne , budete mat vonavy uzlicek pod stromcek. 😵 Ja si este pockam, aj ked to urcite ubehne hrozne rychlo. Ved ani neviem ako a uz som v 20 tt. A musis este lezkat ? Alebo uz mas povolene aj nejake aktivity ?

tonicka
7. dec 2006

Noto hej, ale ja sa budem tesit, nech pride kedy kolvek, hlavne nech sme v poriadku 😵

tonicka
7. dec 2006

Este lezkam, ale viac uz preto, že nevládzem, hned sa zosunie dole a to dooost boli a je nepriemne. Ale uz sme nachystaný aj s hokejistickou výbavou. 😀

vavka33
7. dec 2006

Ahojte,no som sa sla len napapat a vy ste sa hned rozkecali.Tak vas teda necham,ked vam to tak pekne ide 😀

viki
7. dec 2006

Ved jasne. 😵 Drzim Vam vsetky palceky, aby bolo vsetko v poriadku.

ninocka
7. dec 2006

hovorite o stikutke a moj filipko ju prave ma

tonicka
7. dec 2006

kludne sa pridaj, my radsej papáme nad pocitacom 😀

vavka33
7. dec 2006

Hm,ja som tu vcera upratovala,tak nesmieme mrvit,rahy krici,ked papame v izbe. 😲

tonicka
7. dec 2006

viki, dakujeme.
ninocka, fukam.

lenus
7. dec 2006

Ninocka, no, podla posledneho USG by to malo byt tak okolo 12.1. Ale dnes idem znova do poradne, tak uvidime, ako zas podrastol, pahltnicek jeden 😉

certica
7. dec 2006

no tak to ja papam vsade mozne, je za stolom nie 😅

tonicka
7. dec 2006

Nám boli upratat, tak my moozme 😀

lenus
7. dec 2006

my tiez jeme len v obyvacke za tym malym stolikom, no iniciatorom je moj drahy

certica
7. dec 2006

toni, co stoji take upratko?

vavka33
7. dec 2006

My musime v kuchyni 😀 ,ale Vaneske niekedy prepasujem jedlo k telke-to viem ze sa napapa,tak potom musim upratat ten bordel co po nej ostane. 😠

viki
7. dec 2006

Toni, ty to mas pekne vyriesene. Ja asi zaplatim Tomasovi 😀 Ale nie,my sa pekne o upratovanie delime. Ja trochu cez vikend a on aj cez tyzdne, kedze robi na smeny. Ale teraz ho velmi nevidim. Zacal sa sialeny zhon za darcekmi, tak je stale v praci. Do vianoc ma 3 dni volna, takze super... 😒

ninocka
7. dec 2006

lenus no mne ani raz neposunul termin .
nebola si minuly tyzden na v poradni

tonicka
7. dec 2006

U nas kým som mohla sme sa tiez delili, posled 5 týždňov upratoval Kamko, ale kedže robí uplne vsetko a prichádza vecer neskoro, je to najlepsie riesenie. A popravde on za 10 hodin, co upratovala ta dievcina zarobí omnoho viac, takze neni o čom 😉 A este sa aj tesime, že máme upratané...a mozme chvilu pokecat len tak. 😵

petruska77
7. dec 2006

dobre ranko 🙂
baby, co kupujete manzelovi na vianoce? Ja by som sa s nim chcela dohodnut, ze by sme si pre seba nekupovali takmer nic a nakupili by sme veci co bude potrebovat babetko... ale nebude to blbe, ked mu dam odsavacku na mlieko? 😅 😀 lebo pochybujem, ze on nieco take pojde vyberat do obchodu...

dorotka
7. dec 2006

ahojte kocky
toni tak co mas vychadzky?

lenus
7. dec 2006

Ninocka, no nam to uz od septembra vzdy vyhadzuje, ze okolo 12.1. to bude. Aj brusko mam uz riadne velke, tak doktro nevie, ci to do mojho povodneho terminu vydrzia aj tie plodove obaly, ked maly tak rastie. Ale ved uvidime.
V poradni som bola pred 15 dnami - uteka to, co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre