Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

certica
11. dec 2006

tak tak made 😉
posledne dni to tu nejak viazne 😕

diddi
11. dec 2006

to emjee
mas sice pravdu, co si napisala tribitke v teme prve tyzdne tehotenstva, aj to, ze si ju uzamkla - su tu podobne temy, ALE, zda sa mi to trochu necitlive napisat, ze "ak chce obkecavat kazdy tyzden tehotenstva,tak...." vies, emjee nie je to o obkecavani, ked mas v brusku dietatko, tak si ovela citlivejsia, mas vacsi strach a presne to iste v tom momente pocitila tribitka a preto sa pytala - mala obavy, nie je tu tak casto na MK, mozno nevedala ako to tu chodi, ale keby som bola nova, plna strachu a mozno tehotna prvykrat...tak ma to dost odradi. Ved predsa sme tu vsetky pre seba, aby sme si dusevne, psychicky pomohli...ty si ju vsak svojim postojom prinajmensom urazila. To je vsetko, to bol moj nazor.

ikke
11. dec 2006

diddi, mame aj IP 😉
(a tribitka nie je na fore nova)

diddi
11. dec 2006

ved prave, ze mame IP

froschka
11. dec 2006

ahojky nebludi tu uz nikto? 😕

zuz11
11. dec 2006

diddi, ved aj ja som jej pisala ze je tu kopec tem kam sa zapojit... fakt to viedlo k tomu ze druhe tyzdne... to by tu bol riaden hokej.... mohla prist sem alebo este lepsie opytat sa lekara lebo bola to dost lekarska otazka a nie na nas co sme ten uzv nevideli a ani netusime ako a co 🤐 nechapem ze sa v poradni nepytaju taky ludia a hlavne pri prvom tehu ked nevie 🤐

tessa
11. dec 2006

Dobry vecer sa praje! 😉

Sa mi nechce nejak spat...

froschka
11. dec 2006

ani mne sa este nechce tessa 🙂

tessa
11. dec 2006

jeeej, froschka, ty cakas jednovajecne dvojicky 😕 to je zlate 🙂 Ja som vzdy tuzila mat dvojicky... 😉

A kukam ze zo Sale...mala som odtial ex-a 😀

zuz11
11. dec 2006

a ja som zo sale kocky, ale idem si laskat do vane, cela ja ma boli 😀 som dnes prala, piekla, varila, upratovala🤐

froschka
11. dec 2006

tessa no vacsinou som v rakusku 🙂 a ja som tiez chcela dvojicky no myslela som ze budu dvojvajecne hehe ale ze ju jedna krv je iste od minuleho tyzdna 🙂

tessa
11. dec 2006

zuz, bacha na teplu vodu, vyvolava porod 😀

froschka, to je super, prajem ti, aby ste boli vsetci traja (tri) 🙂 zdraví)!

tessa
11. dec 2006

moj muz ma od zajtra dovolenku...ale musi tu robotu neskutocne milovat, lebo prisiel z nej o 13tej a vcul mi zahlasil, ze on musi si do roboty pre nieco skocit...tak isiel.. 😠 No nepojdem sama spat...krpec uz spi, tak co bude mamina robit bez chlapa??? 😀
No predsa chatovat 😀 😀

froschka
11. dec 2006

zuz no ja som povodne s okrese NZ a a pak sme sa do SA odstahovali 🙂 vesele uvolnenie vam zelam

tessa dakujem 🙂 a ty ako s drobcom?posluchate sa?

froschka
11. dec 2006

a moj chlap je doma a chatuje dakde inde hehe 🙂

tessa
11. dec 2006

aaaale, mrzuty je momentalne uz par dni...Dr. nam oznamila, ze to vyzera na zuby...tak to tak aj beriem 😖 🙂
Inak je zlaty, to uz je teraz taky maly smejko 🙂
Idem prihodit nejake foto do albumu cerstve 😉

A ty sa ako citis? Prve mesiace su najhorsie...

froschka
11. dec 2006

tessa uz su za mnou do 9tt som sa strasne bala ale ked sme sjudicka videli tak sa uz len radujem 🙂

tessa
11. dec 2006

mnooo, albumcek vytvoreny novy... 😉

froschka, len si davaj pozor, prve mesiace kriticke byvaju...

froschka
11. dec 2006

tessa to som uz raz prezila 😒 nebojkaj teraz davam pozor naozaj na vsetko

tessa
11. dec 2006

ajaj, viem,ze sa o tom tazko hovori, ale uz si bola tehu?

froschka
11. dec 2006

prenadherna ocka ma malicky a po tatkovi ma obrysi oci a obocia 🙂

ano bola som tehu v juli a v sept som spontanne potratila plod sa nevivijal zrejme aj 3tyzdne ale uz je to za mnou niekde by tu mala byt tema tehotna po potrate je podrobne o mne a este mam temu taky maly zlaty pribeh tak ak chces pokukaj ten uvod 🙂 tu by to bolo na dlho vypisovat

tessa
11. dec 2006

pojdem to pokukat...tazko sa mi taketo temy citaju a ja len dakujem Bohu, ze som taky problem nikdy nemala a nam sa podarilo babo hned po svadbe, tak sme to aj chceli...

froschka
11. dec 2006
froschka
11. dec 2006

tesa no ja sa necudujem mne to pomaly pripada ako beziaci pas ze tak vela zien potrati no je to prirodzena vec aj ked bolestiva ale vsetko raz preboli a na kazdu sa usmeje stasticko 🙂

zuz11
11. dec 2006

ja som uz o dalsiu zatku prisla a myslim si ze to mam zratane 🤐

tessa
11. dec 2006

ja som si zase "uzila" porodu...tam boli komplikacie...ale to som tu uz aj ja x-krat pisala...A aj ked cele tehu bolo ok, porod lekari zanedbali a Matko sa skoro udusil pupocnou snurou... ☹ Tiez nic prijemne... ☹

tessa
11. dec 2006

zuz, coooooooo? 😕
Ides "na to"?? 🙂

zuz11
11. dec 2006

tessa no este nie... mne uz druha zatka odisla iba .... 🤐 a brusko tvrdne ale az tak veelmi neboli ze by som nezaspala 😀 zatial 🤐

froschka
11. dec 2006

tessa myslim ze je dolezite do akych ruk sa dostanes a to ako sa tehu vie prevratit na kolotoc po nemocniciach si dokazem predstavit ked citam kolko bab ma ake problemy

zuzi a kedy sa ides zbavit kinderka 🙂 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre