Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

froschka
5. dec 2006

didi no jo mas pravdu verim ze budu zdravucke a to je dolezite dakujem 🙂

diddi
5. dec 2006

aj moje babätka nemaju rovnaku velkost...je tam rozdiel 2mm a lekar mi to vysvetlil tym, ze druhe babätko sa mohlo dostat neskor do maternice...ja si presne pamätam, ze sme sa snazilkovali vo stvrtok a v sobotu a vidis, jedno je vacsie a dokonca mi lekar povedal, ze sa mu zda, ze dokonca druhe vajicko mohlo prist do maternici tyzden po prvom...nechapem tomu, ale budis...a podla coho vedia,ze ide o tento syndrom?...podla velkosti?...to ti rovno poviem,ze je to blbost ak podla toho...videla som ako mi ich lekar meral a stacilo,ze nenamieril presne na koniec babätka a bol hned rozdiel v jednom tyzdni a aj v hodnotach

jj2202
5. dec 2006

kocky pomaly balim a padam. ahojte zajtra, dufam ze mi uz bude lepsie 😉

diddi
5. dec 2006

jj ahoj a drzte sa!

peggyyy
5. dec 2006

jj2202 kam ides?

zuzla2
5. dec 2006

suhlasim s jj...necitat temu missed abort!! 😉 ja som to urobila a riadne som stresovala...manzel mi xcel zablokovat pristup na konika a na babetko 😎

froschka
5. dec 2006

didi velkost neni rozdielna velmi jedno je 7cm a jedno 7,4cm ale napr srdecnu akciu ma jedno 164 a druhe 156 ostatne musim prelozit co to je ale su tam rozdiely.

froschka
5. dec 2006

didi a tento syndrom sa vyvija len u jednovajecnych nakolko sa delia o jednu placentu

diddi
5. dec 2006

ty mas jednovajecne?...jej, tak to budes mat rovnake tvaricky aj pohlavia...paradicka...a neboj, ten rozdiel nie je nejak obrovsky...skus este viac papat, nech maju obe dostatok vyzivy
moje meraju 3 a 3,2

froschka
5. dec 2006

didi no myslela som ze budu dvojvajecne xi ale dnes som sa dozvedela opak

moje mali v 9tt po 2cm cize tvoje su super xi ja si neviem predstavit kde ich mam dokopy 14cm plus plodova voda maju kazde svoj vlastny vak xi xi to mi je zazrak

inak aj ja uz mam tehu rifle je to super vec hlavne ked soferujem a idem sa napat nech im je hej xi xi

alexandra
5. dec 2006

jj no teda, clovek chvilu nie je online a co sa nedozvie 😅

froshka klidek, ten rozdiel je maly, najma ked si predstavis este nepresnost merania. Mne ked robili 2 usg v jeden den, tak na jednom sme mali 1.3kg a na druhom 1.5kg, co je nie zanedbatelny rozdiel.. Hlavne ze im srdiecka obom biju..

Inak ked sa robi monitor, tak pocas 20min moj krpec mal od 135 do 178 tepov za minutu.. 😉 a je zdravy ako repa

diddi
5. dec 2006

tie rifle su super, ze?...a neboj, na zaciatku sa to pomaly rozbieha a vidiet kazdy milimeter, postupne ako budu rast sa to urcite dorovna a dokonca poznam baby, ktorych dvojicky sa narodili s rozdielom az 5cm

tonicka
5. dec 2006

Baby musim sa pochválit, vcera mi svokra poslala po švagrovi fusak, deku, deku do autosedacky a výbavicku do porodnice(takze uz mozem mat pätorčatá) 😀

vedvies
5. dec 2006

aj ja chcem dvojcata 😎

tonicka
5. dec 2006

mas ich mat vedvieš 😀

peggyyy
5. dec 2006

tonicka...to mas fajn svokru 😵

alexandra
5. dec 2006

toni sa maaas.. ja som objednala deku do kocika co dostaneme od starej mamy a uz len cakaaaam a cakaaaam

tonicka
5. dec 2006

maaam 😀 A to som jej zakazala nakupovať vecičky 😀

certica
5. dec 2006

tonci, aj farby zladila? 😀 😎

vedvies
5. dec 2006

je mi tak zle ako keby som cakala trojcata 😠 😀

tonicka
5. dec 2006

Moja mamina mi štrikuje 2 deky, jednu malu, jednu veľku, teta mi robi deku, a ja som si jednu kupila 😀 😀

vedvies
5. dec 2006

jeej tonicka - tak to mas svokru neposlusnicu 😉

vedvies
5. dec 2006

ale tomu sa da asi tazko zabranit, ked ides okolo malilinkatych veciciek v obchode 😵

tonicka
5. dec 2006

Certi, kupodivu áno. 😀 Fusak je pekne hnedý, decky ruzové s krásnymi obrázkami a perfektný material a všetko vyrobene na slovensku 😵

vedvies
5. dec 2006

tak budes mat deku na kazdy den jednu - Monday, Thuesday...

certica
5. dec 2006

toni, to uz aj Karolinka bude mat tusim vybavu 😀

froschka
5. dec 2006

didi je to ako lietanie v porovnani s bedracami-tie su taky ok ale len ked stojis xi ked si sadnes ides vystrelit.sice sa mi smiali ze naco uz tehu gate ale ja sa citim super a to je dolezite

dakujem vam vsetkym verim ze bude vse ok este netreba plakat dopredu xi

tonicka
5. dec 2006

presne tak certica 😀 Ved hovorim, že mozem mat pätorcatá 😉

certica
5. dec 2006

Mozno odkupim, ked to bude aktualne 😉 😀

vavka33
5. dec 2006

Toni,bud rada,ze mas taku svokru.A nech nosi,ked jej to robi radost 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre