Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

ninuska
21. dec 2006

cavesko jaji svrbelo aj svrbiiiiii...a este ako natieram o dusu spasenu ale nic nepomaha
😖

jj2202
21. dec 2006

ninuska a cim sa natieras. mne troska pomaha mlieko garnier - take cervene na extra suchu pokozku. ale nic extra.... 😖

ninuska
21. dec 2006

ja mam Vichi a .. este tu sa to vola" frei öl"- taky masazny olej pre tehotne to mi bolo odporucene ako najlepsie...a to aj celkom funguje...

tonicka
21. dec 2006

jj, svrbelo, ono ti teraz hodne poskočí 🙂

lenus
21. dec 2006

jj, mne sa dost osvedcilo aj ElastiQ, je potom krasne hladke brusko, a to ho mam uz obrovske...Je to sice drahsie... da sa kupit v lekarni

lauretta
21. dec 2006

ahojte 🙂
jj ja tiež striedam vichy cez deň a večer olejíček Weleda. A zdá sa mi to celkom ok. Bruško nesvrbí. 😉

dorotka
21. dec 2006

ja som to riesila bonelou ale mna velmi nesvrbelo ale ako pise tonicka svrbi ked chce dost podrast

anad
21. dec 2006

JJ, aj mna dost svrbi, ale najviac mi pomohol obycajny olivovy olej z lekarne 😉

mercy
21. dec 2006

babenky, len si dajte pozor, niekedy bruško popraská aj v 9.mesiaci tesne pred pôrodom 😒 Dorotka, ako sa máte vy dve baby? Ozaj ,uz viete meno? 😉

lodia
21. dec 2006

aj mne popraskalo az v deviatom, velmi nenapadne, videla som to az ked som porodila, ze mam strie..teraz sa vam to este neukaze mnohym, ale az potom uvidite nasledky..nepomohlo nic, ani pravidelne mazanie aj najdrahsimi kremikmi a olejcekmi..je to geneticka zalezitost..takze sa tomu neda tak uplne predist, i ked zmiernit urcite ano..a preto ich mam malo a takmer neviditelne 🙂)) ci si to namyslam 🙂

adetka
21. dec 2006

ja som strie na brusku vobec nemala... a ani nemam... ale to bolo mozno tym, ze som pokozku mala pruznu z mojej miernej nadvahy... 73 kg.... a ze som pocas tehotenstva takmer vobec nepribrala... kvoli tehu cukrovke a diete... ale prsia neskutocne trpeli... viditelne nemam takmer vobec nic... akurat, ze mi ovysaju... ale na dotyk su neskutocne potrhane... 😒

zuz11
21. dec 2006

alex, si si ista ze Masinka rodila na antolskej? 😀 ja mam pocit ze som ju videla s Aktak na izbe 😵

expertka8
21. dec 2006
dorotka
21. dec 2006

exprertka dakujeme a napodobne 😉
adetka ja mam zas pocit ze na dotyk to necitim ale vidno to dost ☹

froschka
21. dec 2006

Hou hou hou je tu niekto? 😨

lucinka
29. dec 2006

Dobré ránko prajeme... 🙂 čo sa tu deje?? 😕 prečo tu nikto nie je?? 😢

sandrika
29. dec 2006

Dobré ránko lucinka, ako nikto,keď ja som tu 😀
Asi ma síce nepoznáš, lebo v tejto téme som prvý krát, ja sa o mimi ešťe len snažím ☹ nedarí sa no nezúfam a tebe zo srdca gratulujem. 😉

lucinka
29. dec 2006

ahoj sandrika... 🙂 neboj určite sa zadarí a ani nebudeš vedieť ako... 😉

sandrika
29. dec 2006

No ja tomu verím, veľmi túžim po mimi

lucinka
29. dec 2006

sandrika viem, že je to otrepaná fráza, ale z vlastnej skúsenosti viem, že mimi príde vtedy, keď na to nebudeš stále myslieť... 😉

sandrika
29. dec 2006

veď ja viem, tak veľmi na to myslím, len posledné 3 mesiace od potratu, ale sľúbila som si, že si dám teraz pauzu, dám si najskôr dokopy cyklus a svoj psychický stav po potrate a začneme snežilkovať až na rok v lete aj tak sa 8.9.2007 vydávam takaspoň nebudem mať veľké bruško 😀

svetluska.p
29. dec 2006

sandrika - ak sa mozem opytat, kolko mas rockov?

lucinka
29. dec 2006

sandrika je mi ľúto,že si to prežila aj ty... 😔 my sme tiež minulý rok v novembri v 6tt prišli o mimi... 😔 no a teraz som tehuľka a zatiaľ je všetko v poriadku... klop, klop... takže neboj, čoskoro sa vám to určite podarí.. 😉

sandrika
29. dec 2006

Len 23, ale po mimi túžim odjakživa, mám skvelého snúbenca, vlastný byt, prázdnu deckú izbu a nenaplnený sen tak načo čakať, no nie 😀

nufka
29. dec 2006

halo je tu nejaka mamulka, tehulka ??? 🙂

zuz11
29. dec 2006

nufka, ja som ale som v decembrovkach, ako ty? sviatkujes? 😵

tessa
29. dec 2006

ahoj Nufi!

Waaaaaaw, ty si tehulka??? Tak gratulujem!
A mas podobny termin ako ja pred rokom..29.7. som mala...ale krpec sa narodil 26.7. 😉

nufka
29. dec 2006

ahojte babulky 🙂 tak dufam ze to nezakrikneme 😀 tes dakujem ..dlho som tu nebola bo hned od zaciatku si fazulka vyzadovala pozornost 😀

tessa
29. dec 2006

vy ste to mali super naplanovane abo nie? 😀 Inak aj u nas to bolo asi rovnako...hned po svadbe..tusim 2-3tyzdne som otehotnela 😀

nufka
29. dec 2006

tak babo sme planovali ale poviem ti ze ani neviem ako sa nam to podarilo .. 😉 tak sa vela tesime 😵 vychadza nam to ze som otehotnela tri dni po svadbe 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre