Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

zab_ka
4. jan 2007

gratulujem novej rodinke 🙂

jj2202
4. jan 2007

petruska preco by nieco nemalo byt v poriadku?

dorotka
4. jan 2007

aj ja gratulujem este aj tu hoci som poslala sms 😵 strasne sa tesim ze michael sa narodil prave dnes 😵 😵 😵

zuzula
4. jan 2007

Jeej, Alex gratulujeme, tak konecne mas Michaela v naruci, nech ste obaja zdravi!!!! 😵

jj2202
4. jan 2007

dorotka, preco sa tesis ze PRAVE DNES?

petruska77
4. jan 2007

jj, ja neviem, normalne som kludna, ale vzdy ked idem k doktorke, tak mam taky blby pocit, ci mi nahodou nezisti nejaku komplikaciu. Ale chvalabohu, vsetko je v poho 😉

sissik
4. jan 2007

jj2202 diky za uvedenie do obrazu - uz sem chodim menej a nestiham citat, kto v ktorych temach rodi 😔

lucka23
4. jan 2007

aj ja gratulujem a prajem všetko dobré celej rodinke. 😵

lucinka
4. jan 2007

tak aj mňa na obede prekvapila krásna sms-ka... 🙂 gratujem alex, nech sú obaja zdraví... 😵 😵 😵 😵 😵

jj2202
4. jan 2007

sissik, to je pekne, ze kto v ktorych temach rodi 😀 😵 😵 😵

madeleine
autor
4. jan 2007

skoro maminke na meniny... 😵 len to bolo druheho...

inak, ked sa narodi nejay potomok starej vrazdy, hned vidno, kto vsetko na strankach smiruje... 😀 clovek vas tu nevidi celu vecnost a potom zrazu aha... 😀

jj2202
4. jan 2007

jaj, no nejak mi to nezapaluje 😅
ja pomaly padam, idem do poradne. tak mi drzte palce aby som mala suchu pokozku a nie problem s pecenou. 😕
ahojte zajtra

dorotka
4. jan 2007

pretoze sa maly michale narodil presne 29 rokov po dorotke 😵 😵 😵
asi preto som ju otravovala tesne po porode telefonatom som cely cas dufala ze to bude dnes

jj2202
4. jan 2007

dorotka ja som to tesila.
VSETKO NAJLEPSIE, ja tajne dufam ze tvoje dievcatko bude 22.2. na moje narodky 😉 😵

verulka
4. jan 2007

no super, gratulejem celej rodinke, konecne to ma za sebou...prajem babu krasny zivot 😵
dorotka a tebe vsetko naj k narodkam tiez 😉

certica
4. jan 2007

jj, ja mam 22.2. moju kolegynu-sefku 😀 a este svagrovci maju dceru 22.2.-bude mat 3 roky 😉

madeleine
autor
4. jan 2007

jej si to tu poposvate, abz ste mohli oslavovat s miminkami? 😀
dorotka, tak vsetko najelpsie... aj Alex samozrejme k meninam... 😉

nufka
4. jan 2007

tak som spat z obeda a alex mi pisala sms ale ako vidim uz ste informovane 😵

dorotka
4. jan 2007

ja viem ale moj manzel by radsej 23.2. na jeho meniny ale ked bude takto vymyslat mozno to stihne aj 28.1. na jeho narodky ale radsej by som brala tie jeho meniny aj ked krajsi darcek by asi na 30 nemohol dostat 😀

zuzula
4. jan 2007

Dorotka tak vsetko naj naj naj, ved ty vies co si najviac prajes... 😵

bubonic
4. jan 2007

no tak sa teda pochlapili alex aj malý, takmer sa trafili do termínu, to sa často u prirodzeného pôrodu nevidí 😀 . vidím, že malý bude pedant. a dorotka gratulujem k narodeninám,pekný darček si si vybrala 😀 😀 😀

dorotka
4. jan 2007

zuzula no ano momentalne najma zdrave babatko ktore este vydrzi v brusku

zuzula
4. jan 2007

Dorotka, Presne to som aj myslela, asi kazdej tehulke ide o to iste, vsak???
Ja sa az divim kolko veci mi je teraz v tehotenstve ukradnutych, nic ine ma netrapi len nech sa moje babo narodi zdravucke. 🙂

dorotka
4. jan 2007

zuzula najma ked su nejake probly 😉

tweety22
4. jan 2007

ahojte, som tu tak na skok, gratulujem alex a prajem im vsetko najlepsie, najkrasie, nech su hlavne nadalej zdravucki 🙂

adkag
4. jan 2007

babenky, viete mi prosim poradit co sa moze a nemoze na zaciatku tehotenstva? myslim jest, pit, cvicenie, zaujima ma napriklad aj lyzovanie a lietanie.

nufka
4. jan 2007

podla mna lyzovanie by som vylucila uplne mozes spadnut a nieco si zlomit alebo celkovo ublizit mimi... a lietanie zevraj prve tri mesiace a posledne dva by sa nemalo ..no je to vec nazoru kazdy ako sa citi ..ja osobne by som neletela nikde pocas tehu , ale zase robim v cestovke a lietaju s nami mamicky pocas celeho tehu tak neviem .. 😉

newyorkgirl
4. jan 2007

adka a lekar uz potvrdil? 😕

adkag
4. jan 2007

Nufka, dakujem za rady. a papat a pit sa co nemoze?
NY, doki potvrdil z HGC, este som nebola na UZV, tak to nechcem este brat uplne 100%-ne.

newyorkgirl
4. jan 2007

nufka ma pravdu s radami, aspon sa nemusim opakovat 🙂

myslim, ze s jedlom su neni nejake speci obmedzenia, ale klasika, alkohol, kofein, cigarety a take zle veci sa nemaju 🙂 inak vsetko ako doteraz, neboj, ludia ta tu mozu sice strasit so vselicim, napr. kedysi tu chodili chyry ako sa nema ananas a podobne... ja som ho normalne jedla a na kila v USA... este bylinky na to si daj bacha...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre