Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

nufka
3. jan 2007

pisem ako magor 😀 😀 😀

dorotka
3. jan 2007

trosku mi dalo problem prelustit co tym chcel basnik povedat ale pochopila som tak je dobre a predpokladala som ze ste ju ani vy nestihli kedze si na nej nebola hned po svadbe ale bola si v kurii 😀 😀 😀

dorotka
3. jan 2007

inac sa ti pochvalim som kupila malej ruzovu spiralu nattou na kolisku a ciapocky a papucky a objednala madrac na kolisku ale zabudla som postolky tak to este musim dokupit

nufka
3. jan 2007

dorotka to som bola uz aj s fazulilinkou v brusku ale to som este netusila 😀

dorotka
3. jan 2007

no mna sa tiez tak kolega pytal ze kedy sa chystame na babetko a sef ze nech je ticho take nech neprivolava a ja som uz vtedy bola tehu len som to este nevedela asi ma silnu intuiciju

nufka
3. jan 2007

a co n to sef potom ?? 🙂

dorotka
3. jan 2007

no ked som mu to cez telefon oznamovala radsej som povedala nech si sadne ale boli obaja sefovia radi ked som sa z pn vratila do prace
horsia bola teraz ta hospitalizacia pocas uzavierky

nufka
3. jan 2007

hlavne je aby ste boli zdrave obidve 😵 praca pocka

dorotka
3. jan 2007

no teraz uz moze cakat aj dva roky po tom co som zvladla cez vikend

mamus
3. jan 2007

dorotka - a nevieš či je Alex ešte doma alebo už v nemocnici? Tuším má dnes termín. Písala som jej IP zatiaľ žiadna odpoveď.

A ako Ty ? Si v pohode? Podľa radosti z nákupov pre princeznu určite fajn. Dlho som tu nebola tak sa idem dostať do obrazu.

ninocka
3. jan 2007

dorotka robis uctovnictvo

ninocka
3. jan 2007

cau mamus fakt si tu riadne dlho nebola

ninocka
3. jan 2007

mamus co si nemala pristupny net

dorotka
3. jan 2007

mamus nic viac neviem len ze su pokope a ze dufa ze dokonca tyzdn budu dvaja
ano som v pohode citim sa ovela lepsie ako pred mesiacom
ninocka ano robim

ninocka
3. jan 2007

dorotka aj to robim ale tento rok prvy krat nerobim uzavierku

dorotka
3. jan 2007

ninocka no u nas uz je pravdepodobne aj hotova sibenicne terminy 😉

ninocka
3. jan 2007

inac normalne mi chyba doma ten uctovnicky stres

evita
3. jan 2007

ahoj zuz, už si tu asi neni, ale gratulujeme k malej princeznej 🙂 , ako sa vám darí?, mám problémy s kojením?
my sa máme fajn, malá je už lepšia, ale cez deň málo spinká a tak nemám čas na nič, ale zato je veľmi šikovná... no už plače tak bežím..... 😵

lucinka
4. jan 2007

Dobré ránko... 🙂 jeeej evitka sa nám tu včera ukázala... 😵

ninocka
4. jan 2007

dobre ranko tehulky vam prajem

adkag
4. jan 2007

ahojte babenky,
chcem zablahozelat novym tehulkam a maminkam. sice az take novinky to uz nie su,ale pre mna hej,kedze velmi malo sem chodim.
tak vsetko naj, tehulky nech si uziju krasne pohodove tehotenstvo a maminky poslusne a zdrave deticky 🙂 .

inak Nufka, az teraz citam,ze si tehu, ako sa citis?

dorotka
4. jan 2007

ahoj adkag fakt som ta tu uz davno nevidela si tak zaneprazdnena pracou?

adkag
4. jan 2007

dorotka, no mam aj dost prace, aj pred vianocami bol taky ten predvianocny zhon, teraz je troska volnejsie a este si zvykam v praci po sviatkoch, tak pozeram, co tu mate noveho 🙂 . ako sa mavas? za chvilocku tusim uz bude aj vase babatko na svete 🙂

dorotka
4. jan 2007

no este nech vydrzi aspon styri a pol tyzdna stale ju na to ukecavam lebo obcas zvikne vymyslat ale v podstate sa meme fajn 😉 a stale cakam ze v piatok uz budeme mat aspon dve kila nech sme z najhorsieho vonku

adkag
4. jan 2007

mas teda nejake problemy? tak drzim palceky,nech to vydrzite do tej polky februara a hlavne nech ste obe v poriadku. a meno uz mate vybrate?

dorotka
4. jan 2007

myslim ze uz sme ok len ma pred mesiacom vystrasilo krvacanie a tak sme pobudli v nemocnici tak teraz ked mam pocit ze vymysla tak ju cvicne ukecavam

adkag
4. jan 2007

tak super, ze ste ok. a to krvacanie bolo z coho? to nezistili?

dorotka
4. jan 2007

nie nezistili ale hlavne ze sa neodlupuje placenta
a ty co mas nove? hovoria ti lekari nieco ine?

adkag
4. jan 2007

ja ani neviem,co nove, stale chodim po doktoroch. mala som taku zvlastnu mrchu naposledy, prisla po 14 dnoch a medzitym bolo stale spinenie. a teraz 30.DC a furt nic a to mavam 24 dnove cykly. dnes akurat idem k dokimu,bola som aj na krv dat si skontrolovat hormony,tak uvidim.

dorotka
4. jan 2007

som citala aj v inej teme ze slaba ciarka no snad to tentkrat vide drzim palceky a ozvi sa co ti lekar povie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre