Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

evulaa
7. feb 2007

🙂 ahojte tehulky, zareg. som sa len dnes,
som v13tt a blizka mne, podla tt je adkag,
vy ostatne to mate davno za sebou,
no je dobre ked nas povzbudite 😉 ,
nastastie je vsetko O.K.,vcera som bola na poradni, nemam ani ziadne problemy o ktorych tu pisete vy, mozno len zatial.ja sa najviac vzdy tesim na sono,ked vidim nasho drobceka, je to nadherny pocit

dorotka
7. feb 2007

adga inac mne bolesti brucha a prs zmizli v 9 alebo 10tt zle mi nebyvalo vobec ale zas brucho uz vtedy rastlo a bola som neuveritelne unavena

svetluska.p
7. feb 2007

ahojte kocky tehulkovske 😵 , ako sa mate?
dorotka - ako malicka?
adkag - ako uzv? uz si bola?

dorotka
7. feb 2007

svetluska v pohode prave kope 😉 myslim ze v pondelok vecer klesla nizsie tak uvidime kedy to pride

svetluska.p
7. feb 2007

dorotka - no uz sa vam to krati 😵 .

adkag
7. feb 2007

evulaa, vitam ta na fore 🙂 . skus mrknut aj na augustovky 2007, tam su babenky,co su ti tt najblizsie 🙂 .
Dorotka, no mne to tiez uz prestava, prsia este bolia na dotyk, ale brusko dnes vobec. zato vcera pobolievalo cely den. ktovie co sa tam vnutri deje 🙂 . Ked uz mala klesla, tak to uz budes mat o chvilu za sebou. sak uz 39tt, aj by bolo asi dobre nie?

Svetluska, UZV mam az buduci tyzden, uz sa neviem dockat. takto o tyzden uz budem mat za tym 😀 . idem totizto v stredu,na valentina 🙂 . inak pekne od teba,ze si nas prisla mrknut, treba nachytat trosku tehu bacilkov, tak chytaj, posielam 🙂

evulaa
7. feb 2007

adkag, dik za uvitanie 🙂 , pozriem aj tam, no aj tebe nieco popisem.
aj ja som mala bolestive prsia a hlavne preto som sa rozhodla urobit si dalsi test,/tych uz som si urobila, ani to nespocitam a vzdy som bola smutna/ to uz som nemyslela, ze dopadne tak stastne, ale boleli ma dlhsie ako inokedy, tak som ho spravila a vyslo to, konecne po 1 a pol roku, a teraz uz ma asi tych 9cm,drobcek malicky, aj brucho aj prsia ma potom este dost dlho pobolievali, no teraz sem tam este prsia su citlive ale to asi patri k tomu. A tiez som mala prave pri bolestiach bruch aobavy ,ze co sa deje v brusku.Teraz si to pozeram aj na web-ke mamaaja,tehot.po tyzdnoch, tak si pozri co sa prave deje v brusku 😉

svetluska.p
7. feb 2007

adkag - dakujem, chytam chytam 😀

adkag
7. feb 2007

evulaa, no mna prsia boleli tak ako inokedy pred MS, takze som tomu nejaky vyznam neprikladala, akurat ma strasne boleli krize,co ma nebolievaju. som myslela,ze mam asi nieco s oblickami. my sme sa snazili 10 mesiacov, aj s lekarskou pomocou, takze tiez to nebolo na prvy sup. posledny cyklus som mala taky divoky, aj ked predtym MS na den pravidelnu, ale ked mi v januari meskala, tiez som z toho nic nevyvodzovala. az ked par dni meskala,tak som ciste nahodou vyskusala testik a to asi 3. krat v zivote, kedze MS bola pravidelna, nikdy som nestihla testovat. a vysiel uplne slabulinko pozitivny, na druhy den uz viac a na dalsi den som isla k dokimu, ktory mi potvrdil tehu z krvi. ja som v,podstate za nim isla hlavne preto, ze sme sa mali dohodnut na termine laparoskopie na februar a zrazu ma takato prijemna spravicka prekvapila a vyhla som sa aj laparoskopii 🙂

evulaa
7. feb 2007

adkag, ja som si ten test robila 20.dec, a vyskocilo to tak rychlo,ze ma to prekvapilo,hned ten den som isla k doktorovi a ten mi to potvrdil, takze sme mali ten najkrajsi darcek pod stromcek.
Napisala som uz aj do aug.2007, tak cakam, kedy sa niekto ozve. Ja mam pristup len v praci aj to nie stale, ucim na ZS informatiku, tak ked sa da zbehnem na net a teraz mam s detmi este kruzok na pocitacoch, tak nieco postiham,no asi sa uvidime az zajtra ???? 🙂

adkag
7. feb 2007

tak to vam super vyslo takto na vianoce, ja som to zase mala potvrdene od dokiho den pred meninami, tak tiez som mala krasny darcek.
babenky na augustovkach ti urcite odpisu, tam je velmi aktivna diskusia, obcas nakuknem,nech viem,co mam cakat o par tyzdnov 😀

evulaa
8. feb 2007

adkag,pisem si viac na tych augustovkach a ties s babami z Trnavy, ale aj sem obcas zavitam, drzim ti a VAM palce, nech vsetko prebieha tak ako maaaa 😵

dorotka
8. feb 2007

no babulky ja to mam naplanovane tak ze par dni po termine tak mi to vyhovuje z dvoch dovodov 😉 nemozem dlho prenasat lebo potom by mi mama nemohla prist na prvy tyzden ako sa vratim ale trosku by som chcela

katusha
8. feb 2007

caute tehulky, chcela by som sa spytat, ci kazdu z vas bolia v tehotenstve prsia, lebo mna vôbec nie. tak neviem ci sa mam radovat, alebo mam cakat, ze to este len pride 🙂

jj2202
8. feb 2007

katusha boleli ma len na zaciatku teraz nie,...ale uz su ovela ovela vacsie a tazsie..a vcera som mala take vystupene tvrde dvorce...

dorotka
8. feb 2007

katusha niektore kocky nemaju vobec ziadne priznaky a ked ta neboleli doteraz tak uz asi nebudu

katusha
8. feb 2007

zeny to ste ma teda potesili 🙂 ale nikdy nehovor nikdy ... nejdem sa spoliehat ze to vôbec nepride. ale zvacsit sa mi trosku zvacsili, ale ziadny tlak ani bolest som necitila

adkag
8. feb 2007

Dorotka, ty to mas dobre vymyslene, takze predsa len par dni musime este vydrzat 😀

tweety22
9. feb 2007

caute baby, co nove? my uz sme od stredy doma s porodnice 🙂

certica
9. feb 2007

tweety neblazni, tak vy ste to stihli skor nez my? 😀 gratulujeeeeeeeem a miskovi vela radosti a zdravicka 😎

certica
9. feb 2007

a to este taky datum, ze 2.2. 😎 ?
nejak ten februar vobec nesledujem, akurat mam v pamati teba a dorotku 😉

tweety22
9. feb 2007

certica, dakujeme... stihli sme to naozaj v dobrom predstihu, v 38tt kvoli odlucovaniu placenty ☹ ☹ ale sme v poriadku a to je hlavne 😎

tessa
9. feb 2007

waaaw, tweety gratulujem!! Nech je Misko zdravy! 😉
Som tu zaregistrovala, ze si porodila a nemala si javascript:addEmoticon('🙂','vBody')niekedy neskor termin??

danciacik
9. feb 2007

Tweety gratulujem, dúfam, že si mala ľahký pôrod a malému veľa zdravíčka. 😉

tweety22
9. feb 2007

dakujem velmi pekne, rodila som sekciou takze este furt nie sme uplne fit a este to trochu potrva, ale staci ked sa kuknem na krpceka a hned prejde vsetka ta bolest 😎

zuzula
9. feb 2007

Tweety gratulujem. 😵
Asi sprosta otazka...ale vies co mas s Miskom robit...myslim ako ho dvihat, obliekat, prebalovat...je ti to uplne prirodzene alebo sa postupne ucis?? Neviem si to predstavit, ja som take malilinke babo este na rukach nedrzala...tak neviem co budem s tym mojim drobcom robit... 🙂 😀

tweety22
9. feb 2007

zuzula, ked som ho videla prvy krat po porode vyzleceneho, bolo to asi 3.den po sekcii tak este schudol na 2600g. som plakala pri nom, ze je prilis malicky, krehucky... ale teraz som si uz zvykla, vsetko sa ucim, velmi opatrne ho dviham, strasne sa bojim, ze mu ublizim ale kazdym dnom je to lepsie a lepsie... takze ziaden strach 🙂 a baby, ked vam doktori povedia, ze cakate velke babo tak im NEVERTE, mne povedali, ze babo ma 3500g (den pred porodom) a maly mal porodnu vahu 2850g...

zuzula
9. feb 2007

Dikes Tweety, asi aj ja sa ho budem zo zaciatku bat drzat a dvihat, ale urcite si pekne zvykneme 🙂 Drzim placeky nech sa pekne zzijete a vsetko ide ako po masle.
No teda to sa dobre sekli s tou vahou...ale ved to je jedno, hlavne nech su drobci zdravucki... 🙂

certica
9. feb 2007

tak mne tu vahu odhadli prakticky na chlp, ale aj tak to treba brat len orientacne +(-)400g

katrin
14. feb 2007

ahojte baby, táto tému tuším zapadá prachom 😒

gratulujem tweety 😉 Inak, tweety, si zober, že ten tvoj mali 2600gr, keď si ho videla prvýkrát... a tí moji mali cca 1800 😎 malilinkí.... krehučkí.... ale teraz už máme 4900 gr každý, to už sú teraz veľkí chlapi a konečne môžem vyradiť 56-ku oblečenie 😀 Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre