Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

selly
26. jan 2007

mirusa- tak to ti verím 🙂 aj mne slzy vybehli, ale od ľaku 😀 ale už je to v pohode a tešííím sa 😉

katrin
26. jan 2007

lauretta, už dva.. v centre bratislavy 😀 staviam tretí..

kili
26. jan 2007

katrin, to áno, ale keď si myslíš, že to nedostaneš a potom sa zrazu dozvieš, že áno, tak ťa na chvíľku poteší aj to málo 😀

katrin
26. jan 2007

kili, určite by sa nedivila, pretože sociálna poisťovňa ti pošle lajstro pri nástupe na MD - tam je napísané aj ako dlho budeš poberať materské.. 😉

lauretta
26. jan 2007

katrin 😀

kili
26. jan 2007

katrin, aháááá, no ja som ešte taký laik 😅
Používaš flašky? alebo kojíš?

katrin
26. jan 2007

kili, nekojím.. detičky sa neprisali, pretože boli 10 dní v inkubátore a dávali im jesť najprv sondou, potom z fľašky.. bolo to trápenie pre nás všetkých troch

tweety22
26. jan 2007

katrin hellou, urcite nieco dostanes ked nastupujes na MD? myslim to lajstro co spominas? lebo ja som este nist nedostala ale materska mi chodi normalne 😒

katrin
26. jan 2007

tweety, no mne prišlo oznámenie zo sociálnej poisťovne aj s tým, že koľko vlastne budem dostávať na deň 🙂

tweety22
26. jan 2007

katrin, no uvidime mozno este nieco doleti a kolko po nastupe na MD si to dostala? ja budem teraz druhy mesiac na MD a nic neprislo, ale co hlavne, ze prasule chodia 😀 ako sa mate? nemas frmol? ja uz tiez xceeeem, strasne sa uz nudim 😠

katrin
26. jan 2007

tweety, hned v ten mesiac mi to prišlo... čítaj tu:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

no idem, lebo zas plačeme 😀

tweety22
26. jan 2007

katriiin, ale ved na toto tie deti mame... ale trosku ma pri tom rozhovore chytali obavy, ze ozaj to take easy nie je a u teba dvojnasobne nie, ale aspon si to zase odbijes naraz 🙂

adkag
26. jan 2007

fuha, katrin, tak to je sila, ze na dovjicky nie je 2x rodicovsky prispevok.
inak tie peniaze nie su veru nic moc, kedze doteraz sme zili z 2 plnych platov dvaja a potom budeme viaceri zit z jedneho plneho platu a tych 4440 Sk.

dorotka
29. jan 2007

tweety mne prisiel vymer pn asi tyzden po peniazoch tak pocitam ze aj vymer o materskej pride tak koncom februara

tweety22
29. jan 2007

dorotka, mne neprislo vobec nic, ani vymer PN ani Materska a to na PN som uz od piateho mesiaca, ved vies... no skusim tam zavolat keby som mala nejaky problem s peniazkami, ale tie chodia na ucet tak ako maju, takze pohoda 😎 inak ako sa mate? ja som mala v noci poslickov, uz som lomcovala s manzelom, ze asi zacina porod, ale nezacal 😒

adkag
29. jan 2007

tweety, tak to ty sa uz chystas pomalicky do porodnice. co si mala falosne kontrakcie? inak termin mas na valentina,to ja mam ist akurat na prve vacsie sono a vysetrenia 🙂

tweety22
29. jan 2007

adkag ahojky, do porodnice sme uz komplet zbaleny pre istotu, zeby to naozaj prislo skor, uz sa celkom tesim 🙂 termin je na valentina takze uvidime ci ho maly dodrzi lebo vraj mame uz hlavicku velmi nizko takze to bude mozno skorej, ale vies tie nase babatka maju aj tak vlastne vypocty kedy prist na svet 😀 ako sa inak citis? tesis sa na velky ULT? ja som pocas tehu bola na viacerych ULT ale cim bolo vacsie mimi tym som ho tam akosi menej a menej vzdy videla, najlepsie to bolo vidno prave do toho 12tt, to bol taky maly E.T 😎

nufka
29. jan 2007

ahojte babulky co nove ??

dorotka
29. jan 2007

mame sa fajn mame za sebou rusny vikend manzel oslavoval tridsiadku tak tu bolo tolko ludi no a aj dost fajciarov tak mi manzel vcera vecer riesil alergiu obrovskymi davkami ovocno mrkvovej stavicky z odstavovaca ktory dostal
no ja som na ultrazvuku videla najviac v 17tt potom uz to bolo tiez len horsie a horsie ale ze je to slecna sme sa na sto pro dozvedeli az v 28tt
poslickov som mala iba raz aj to len v pocte dva ks kontrakcie takze to som vedela ze to iba maternica strasi bolo to asi pred mesiacom odvtedy nic
a stale dufam ze mala vydrzi aspon do konca tohto tyzdna

tweety22
29. jan 2007

ahoj nufka, dnes je kraaasne pocasicko, ani neviem ako sa mam obliect a co ma vonku zastihne 😠 vrrrrr.. musim kupit drobcovi este fusak alebo zavinovacku do autosedacky

certica
29. jan 2007

ahojte babule, ako?
tweety, tebe sa to uz doost blizi, to mi pripomina, ze aj my budeme oslavovat 2 roky. kde vlastne budete rodit?

dorotka, mangelovi vseetko naj a krasnu zdravu bambulku. chystate sa dnes vzdelavat na tu prednasku?

tweety22
29. jan 2007

certica, ano blizi, uz sa tesim o sto dusu 🙂 ideme do ruzinova, mame to 5min. peso od domu... vy budete oslavovat 7.2, vsak? inak podla ULT mam termin aj ja na 7.2. a podla LMP az 14.2 😀

certica
29. jan 2007

tweety dobre si pamatas 😀 , tak to som zvedava, budem na vas mysliet 😉 .

dorotka
29. jan 2007

certi ano chystame uvidime ci bude bubonic mi ma dat info tak budeme cakat

kili
29. jan 2007

ahojte 🙂
tak vám závidím, že už to máte za pár.
K tým oslavám, môj manžel si tridsiatku moc neužije, keďže ju má začiatkom júla a to budú mať krpci asi mesiac, to mu tortu piecť asi nestihnem 😀

certica
29. jan 2007

kili, objednas 😀

kili
29. jan 2007

cetica, no, u mami, na inú mať nebudeme peniaze 😀

certica
29. jan 2007

ved tak nejak sa to robi 😀 . mne uz mama aj svokra oznamila, ze viki ma tortu zabezpecenu, takze minimalne 2 su iste 😀

dorotka
29. jan 2007

kili u nas to tiez vacsinou chystali ini a manzelovi som stale pripominala ze ma udrzovat urcitu hladinu alkoholu keby ma to chytilo nech ho na salu pustia 😀
torta nas nikoho nenapadla ani mna ani jeho mamu ani moju nastastie krsna mama na neho myslela sa smial ze dve mamy na neho zabudli tak aspon tretia si spomenula

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre