Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

andrea.m
12. dec 2006

dobré ránko.bubonic tiež som mala v 1 tehu také stavy.mamka ma ukľudňovala,že materinský inštinkt mi všetko napovie...neverila som...mala pravdu 😀

bubonic
12. dec 2006

tonicka certica potešili ste ma. ☹ a dovtedy si to mám hodiť? idú sviatky pokoja a mieru a ja prepadám panike. 😒 . ale držte mi palčeky o jedenástej idem na pohovor diabetológovi, kvôli vyšším hodnotám z GTT. tak som zvedavá čo pekného mi povie. mimochodom je normálne že ma nejako prepadá energia a stále by som niečo robila? keď v kľude sedím tak som nervózna. hm, stále len vypekám koláčky a keď nie, tak asi budem musieť upratovať. ináč obžerem koláčkami celú family. 😀

vavka33
12. dec 2006

Bubonik,ja budem mat druhe babo,cize ake take skusenosti s vychovou uz by som mohla mat,ale tak isto som sa pytala,ci malinku budem vediet vychovat a ci budem dobra mama a ci ju budem lubit,ked mam uz jedno dieta.Sibnute otazky,ale to fakt prejde.Teraz chcem,aby tu uz bola a viem ze sa o nu postaram ako najlepsie budem vediet a lubit budem obe moje baby rovnako,aj ked kazdu trosku inak.
Neboj vsetko bude dobre-to tie hormony 😀

ninocka
12. dec 2006

bubonic myslim, ze kazda si dava take otazky a stale to budes mat na mysli

certica
12. dec 2006

bubonic, ja som napriklad kvoli tomu chcela donekonecna zostat 2v1 😀 , nic mi nechybalo, bolo mi dobre, dokonca ani brusko mi neprekazalo 😀

lauretta
12. dec 2006

dobré ránko bruškaté 🙂

bubonic
12. dec 2006

certica tak to sme na tom rovnako, akurát by som ešte chcela dobre spinkať, ale to už asi tak skoro nebude. len nech to moje milované dieťa nie je po mne ani po mužíčkovi, ale napríklad po poštárovi 😀 😀 😀 (aj keď mi máme poštárku). lebo môj drahý nespával takmer vôbec a ja veľmi dobre. ale cez deň, v noci sa mi nechcelo 😒

bubonic
12. dec 2006

malo tam byť "my". preboha martina spamätaj sa, nejako ti pravopis odchádza!

dorotka
12. dec 2006

bubonic potesim ta ze toto aj mna najviac trapi ani porod tak nie ako to ako to zvladneme ale snad to nejak prezijeme len aby necakalo babo dva tyznde lebo to by moja mama nemohla prave vtedy prist

tonicka
12. dec 2006

Nebojte sa zvládneme to, a ked budeme mat slabú chvíľu napíšeme sem a čertica nás povzbudí 😀

certica
12. dec 2006

jak si vedela? 😀

tonicka
12. dec 2006

sak ta už trochu poznám, no néééééééééééé? 😀 😀 😀 😀

certica
12. dec 2006

tonci, toho sa prave zacinam desit 😀 😀 😀

tonicka
12. dec 2006

aaaaale prosím ta 😀

vavka33
12. dec 2006

Mame tu cerstvu mamulku.Ityla porodila o 10hod.chlapceka Adamka-3620g a 50cm.Obaja su v poriadku a oddychuju po namahavom vykone 😀

vedvies
12. dec 2006

ahojte babenky, vratili sme sa od dr. a sme ok. Srdiecko bilo ako na poplach,mame 1cm som stastna ako blcha 😀 😵 😀 😵 😀 😵

madeleine
autor
12. dec 2006

😵 to je skvele, maminku zdravime... a co ostatne maminky? nechajte sa inspirovat a sup sup... 😀

vavka33
12. dec 2006

Vedvies,To je super sprava,gratulujem a hlavne sa drzkajte. 😉

dorotka
12. dec 2006

vedvies super sa s tebou tesim viem si predstavit ako si sa toho po predchadzajucej skusenosti bala 😉
babule vcera sme sa s muzom trosku hrali s fotakom kuknite ak chcete lebo tu jednu asi budem musiet vymazat 😉

vedvies
12. dec 2006

dakujem vam babenky, bala som sa strasne prestrasne dorotka, juj ale uz to mam za sebou a stastna ufff. Inak som na PN, lebo som prechladnuta a vseobecny lekar ma vypisal do 18.12. Ak sa vsetko podari, tak budeme mat maleho levika 😀

dorotka
12. dec 2006

inak kedy si zmenis pas? az po 12 tt?

vedvies
12. dec 2006

uz sa stalo 😀

dorotka
12. dec 2006

sa mi videlo ze to chces urobit ked uvidis srdiecko 😉

vedvies
12. dec 2006

dorotka super fotecky, ste sa vyblaznili 😎

dorotka
12. dec 2006

toto su zo serie ktora sa da dat na net este zopar ich je takych ze asi dame doma na stenu a ostatne budu len pre nas 😉

vedvies
12. dec 2006

musim ist off, majte sa a vo stvrtok sa vam ozvem papa 😀

dorotka
12. dec 2006

ahojky 😉

zuz11
12. dec 2006

takze babule ja sa znovu lucim a hlasime sa vam uz iba ako dvaja 😀 dnes nam zasa namerali najskor 160 na 100 a potom 150 na 95 takze si nas tam nechavaju, a to uz mame aj biekloviny v moci tak sme jasny a najneskor vo stvrtok sa delime 🤐

kili
12. dec 2006

zuz, zase sa vyhrážaš? to už tu tuším raz bolo 😀

verka
12. dec 2006

zuz tak aby vsetko do 😉 padlo tak,ako ma.drzime palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre