Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

lenus
7. dec 2006

Certica, ale co potom s tym vysterilizovanym, ak to nechcem hned pouzivat?? Pomoooc...

certica
7. dec 2006

viki, ja by som to zhodnotila asi tak: ked ti niekto ten sterilizator kupi alebo pozicia, fajn. Ale tiez by som donho osobne neinvestovala 😒

ninocka
7. dec 2006

asi tak

petruska77
7. dec 2006

a ake mate kupene vysielacky? Staci lacne obycajne alebo mam investovat do znacky?

viki
7. dec 2006

Tiez mam ten nazor. Podla mna je vela veci , ktore sa predavaju len kvoli biznisu - reklamny tah, nie preto ze to mamicka a babatko vazne potrebuje. Inac aj moja sestra mala odsavacku a tiez povedala ze najlepsie to islo rucne, takze tak. Ale kazda sme ina, no nie ?
Ako sikovne som usetrila, ze ? 😀 Podla mna sa peniazky zidu na ine veci, ktore budu dolezitejsie. 🙂

ninocka
7. dec 2006

viki presne tak

dorotka
7. dec 2006

no kocky ja som sa rozpravala s enou a ona hovorila /odporucala mi ho nielen na zaklade vlastnych skusenosti/ ze ked vyvaris vo vode flasky zostavaju biele od vodneho kamena a myslim ze od polroka aj cajickove budem sterilizovat takze si ho asi dam kupit pod stromcek
aj ked neviem stale mi to sterilizovanie v mikrovlnke nesedi a tie elektricke su zas moc drahe

petruska77
7. dec 2006

dorotka, ja si tiez asi kupim ten sterilizator do mikrovlnky, tie elektricke su strasne drahe...

dorotka
7. dec 2006

ja este rozmyslam aj nad monitorom dychu

tonicka
7. dec 2006

este ze máme toho jeziska... 😀

petruska77
7. dec 2006

dorotka, ja tiez. Ale neviem ci mi niekto kupi monitor za 4000,-. Lacnejsi som zatial nevidela...

ninocka
7. dec 2006

petruska tak skus spojit dvoch ludi

petruska77
7. dec 2006

ninocka, nejako to budem musiet vymysliet, lebo ten monitor urcite chcem. Ja som taky strachopud, este aj manzela v noci kontrolujem ci dycha 🙂

tonicka
7. dec 2006

my to robime tak, ze povieme co chceme, pripadne ze to kupime a nech dotyčný prispeje kolko chce.Takto nam to funguje uz dlho a aj my sme spokojný aj oni.

bubonic
7. dec 2006

dorotka ináč to sterilizovanie v mikrovlnke je vraj najlepšie. napríklad keď povedzme umyješ toaletu hubkou (myslím misu) a tú hubku dáš potom na 30s do mikrovlnky a tú samozrejme zapneš 😀 , tak ona ti zabije všetky potvory a hubka bude sterilne čistá 😀 . ináč ten sterilizátor mám aj ja od Aventu do mikrovlnky. ale napríklad švagriná umývala fľašky v horúcej vode a so saponátom, bez strerilizácie a dobre bolo.
ešte sa chcem opýtať, keď si tú odsávačku aj kúpim - kedy mám odsávať? medzi kojeniami? lebo to je moja najväčšia dilema.

dorotka
7. dec 2006

bubonic ide mi o to ze zohrievanie vody na mlieko v mikrovlnke nie je vhodne ale sterilizovanie flasiek na to mlieko ano no proste mi to nejde do hlavy
bubonic kocka co so mnou lezala v nemocnici nakojila a hned odsavala lebo mala bola malicka a nedokazala si vytiahnut dost to co odsala sestricky doplnili umelym mliekom a vodou 😉
ale ako je to u dostatocne velkych deti neviem
inac alex je v porodnici a zatial to vyzera ze budu coskoro dvaja

froschka
7. dec 2006

baby ahojte ja vam teraz celkom odveci temu hodim ale ako je mozne ze vianocnej ruzi splesnivie zemina? 😢

certica
7. dec 2006

tak nakoniec alex predbehne zuz? 😉

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dorotka
7. dec 2006

certica a vieme na isto ze zuz to este nema za sebou?

madeleine
autor
7. dec 2006

😀 😀 😀 ja som jej predpovedala piatok... 😀 😀 😀

certica
7. dec 2006

dorotka nevieme, ale podla mna obidve porodia zajtra, lebo to tu ja nie som 😀

madeleine
autor
7. dec 2006

certica,no jo ludia maju vo zvyku rodit naschval.. 😎

zuzla2
7. dec 2006

jej drzim alex palce... 😉

certica
7. dec 2006

ved my tiez 😉

myraya
7. dec 2006

ahojte som tu nova.a hned mam ajjednu otazku moze byt tehotna ked som akurat v novembry rodila,lebo ma stale bolesti zaludka az ma niekedy napina a som trosku spinila,tak teda mozem byt tehotna??

vavka33
7. dec 2006

Alex uz rodi?Tak to si svihla 😀
Ja mam cislo do HC na ten UZ 😀 0356426146-dr.Havlas

petruska77
7. dec 2006

froschka, dobra tema 😀 A nezalievala si ju moc?
aj my myslime na zuz a alex a drzime palce 😵

froschka
7. dec 2006

petruska no ani nie ale nevadi presadim ju do novej zeminy xi xi

juuuuuj juhu pribudnu nove miminecka 😵 😵 😵

ninocka
7. dec 2006

tak my uz sme tu najedeny a vyspaty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre