Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

jj2202
14. feb 2007

ahoj katrin, veru dobre sipis... tato tema uz nie je taka frekventovana.

boze, ja zaspavam? aj ty si to mala? najskor to bolo do 12tt, potom celkom fajn a teraz uz tyzden hrozne...normalne som hotova, odpisana... 🙄 😔

katrin
14. feb 2007

jj... vôbec nie... ale je to pochopiteľné... vyspi sa ešte kým môžeš 😀 😀 potom sa už predpokladám zopár rokov nevyspíš 😝 😀

jj2202
14. feb 2007

davam si po duskoch kafco... nejak to na mna nezabera.
dojdem z roboty spim do 20,00 osprchnem sa a spim do rana. hotova sipkova ruzenka.
ale ta moja kocena vymysla v brusku, tak sa sem-tam moc spat neda.
teraz v poslednom case kope uplne dole...ale uplne uplne dole. zacinam mat obavy o krcok 😕
dnes uz zacala kopat pod rebra a uz zase teraz je dole... nejak sa jej tam lubi. dufam ze sa nechce prekopat von 😅

ninuska
14. feb 2007

cavesko katrin ako sa mas??ja uz mam v albume aj brusko tak mozes pozret hehe
som sa konecne sama pofotila .... 🙂

katrin
14. feb 2007

ninus, ahoj 🙂 ty sa máš ako?
jj, ja by som ešte prijala to kopanie... radšej ako dvojnásobný krik teraz 😀

jj2202
14. feb 2007

ninuska krasne brusko mas, to mas v ktorom tt fotene? pohlavie este neviete?
inak aka si krasna opalena. ja mam brucho biele jak vapenka ☹

jojj katrin to tak byva. ja uz chcem krik (ale nie dvojnasobny)... 😵
teraz to uz pojde asi rychlo co... sak celkovo cele tehu mi prebehlo ani neviem ako...
kopkanie je fajn ale ked kope tam dole tak uz ma to obcas aj boli.

katrin mrkni aj moje mini brusko... stale mini, pochybujem ze raz bude maxi 😀

ninuska
14. feb 2007

no ja sa mam fakt bezproblemovo velmi si to uzivam malicka uz kopka tak sa tesime obaja aj manzelik ma uz o zabavu postarane...este to sice nie su nejake velikanske kopance ale je to velmi roztomile ako sa hmri v brusku...dnes som bola na glukoze tiez vsetko ok...tkze neviem uz zostava len ten porod ....a ak aj potom bude vsetko v poriadku hor sa na zaprsanu dovolenku a hned sa pokusit odruhe (no nie hned ale akoze hned 😀 )

ninuska
14. feb 2007

no jj je to 23tt...ale aj ty mas pekne brusino moje tiez nie je nejake velikaaanske ved len dneska som si obliekla tehu gate ktore som si aj kupila doteraz mi bolo vsetko velke.. 🙂 a tie normalne ma tlacili a ked som si kupila o cislo vacsie tak sedeli ale aj tak padali...takze tie tehotenske mi prilsli lepsie

katrin
14. feb 2007

jeeeeeeej... baby, tak vám závidím vaše mini brušká 😵 ja som ho mala hrozne veľké... týždeň pred pôrodom 155 cm cez pás 😲 a pneumatiku mám doteraz...

jj... myslela som to tak, že to kopanie je stále príjemnejšie ako krik... a hlavne taký dobre jedovitý 😎 ako teraz... no ale krpci dostali čajík, tak sú už ticho....

ninuska, neprežen to s tým pokusom o druhé... 🙂 mňa minule nasr.. sestrička v jednej ambulancii.. hovorím, mám 3-mesačné dvojičky a ona na to.. jeeeeeeeej... a vy čakáte ďalšie bábätko????? no nenaser sa 😀

jj2202
14. feb 2007

ninuska aj ja mam bezproblemovo,...ale ja si vsetko komplikujem sama...
tak skoro si bola na glukoze? ja som bola pred 2t

ninuska
14. feb 2007

no tu v nemecku robia vsetko nejako skoro.. 😒 aj to ze budem mat dievcatko mi povedali v 19tt takze neviem ci sa na to spolahnut alebo nie a teraz budem mat ultrazvuk az v 30tt...no nevadi je mi to v podstate jedno ale uz som to chcela koli kociku a inm veciam vediet...

jj2202
14. feb 2007

jaaaj. lebo som ti pozerala do pasu a zatial tam pohlavie nemas.
a v ktorom tt si robila tie fotos?

ninuska
14. feb 2007

hehe jaji uz som pisala ze v 23tt aj na tej foto je tonapisane hehe....vlastne tento tyzden

jj2202
14. feb 2007

to som si nevsimla sorry. ked som pozerala fotky, tak si tam nemala napisany tyzden. no aj ja som mala take nejake brusko v 23tt tusim.... kolko si zatial pribrala? ja uz som cca +12 ale brusko mam vzhladom na to dost mini...

ninuska
14. feb 2007

no ja tak + 7 kileckof ale pripravujem sa ze to bude ovela viacej 😀
moja mamina bola ako vzducholod....hehe a potom ako prutik po porode takze hadam mam nejaku sancu ze to potom nejako zhodim

jj2202
14. feb 2007

ninuska, no to tak zvykne byvat. ja som pribrala podla mna vela ale nejak to na sebe nevidim. obleciem aj stare veci akurat cez brucho nic nezapnem 😀
zato prsia mam uz jak .... no TO JE PROSTE HROZNE!!!!!!!

nufka
14. feb 2007

ahojte ..katrin si este tu ??

ninuska
14. feb 2007

no u nas doma v bytiku je chodenie hore bez tiez zivotu nebezpecne... 😀 lebo ja som mala take male fazulky cize oproti tomu mam take meloniky ako tie zlte melony vies ake myslim ....takze moj manzelik sa nevie vinadivat a rastu stale takze som zvedava na pokracovanie "letnej sezony"

kili
14. feb 2007

no fakt tie kilá na vás vidno nie je. Ja som teraz začala priberať kilo týždenne ☹

ninuska
14. feb 2007

ale killi to som mala aj ..tiez sa mi zadalo dokelu kilo tyzdenne a teraz dva tyzdne ta ista vaha ale inak ja tiez neviem kde tie kila mam mozno v prsiach .. 😀 ale zo 48....54...takze tiez som pribrala ...

kili
14. feb 2007

ninuska, to si sa ešte nedostala ani na moju váhu predtehotenstvom 😀 . Ty môžeš ešte priberať 😉

ninuska
14. feb 2007

ale mne na fotkas nepripadas nejaka ...ja neviem tlstucka... 😉 ani pred ani po ..ja som bola mozno az prichuda

kili
14. feb 2007

a akú máš výšku? ja 162 cm, kludne som mohla mať aj o 10kg menej.
No, však pri dvojíčkach to hádam schudnem 😀 , len nesmiem moc pribrať.

kili
14. feb 2007

to som dobre napísala, akurát keď som dejodla nugetu 😀

jj2202
14. feb 2007

kili ahoj,

aj ja som ti chcela napisat ze absolutne nie si tlstucka!!! a ani si nebola, aj ked si to furt od kedy si pamatam pisala...a mas superske brusko!!! vcera som prave pozerala tvoj album

ja som mala pred tehu 63 a terez 75 😀 zachvilu budem mat viac ako samko 😀

jj2202
14. feb 2007

vysku mam 178 😉

ninuska
14. feb 2007

no ja mam asi tak 165... 😕 ...no a ja som bola vzdy take trdlo 45 kilove fakt ja mam celkom dobry metabolizmus mozem zjest co chcem a kolko chcem..teda do teraz to tak bolo..moj muz hovori ze mna je lepsie satit ako zivit... 🙂 ...ale za to mozno nemas celulitidu ktoru mam ja od zaciatku tehu a ktoru som pred tym nemala ☹ ...a pritom vypijem litre vody

kili
14. feb 2007

jj 🙂
našťastie mne nehrozí, aby som dobehla manžela, aj keď teraz trošku schudol. Ale potvora sa odmieta postaviť na váhu 😀

jj2202
14. feb 2007

ozaj kili uz kopu chlapci ze... jake to je? jedno viem ako kope ale dve si neviem predstavit 😵
moja kraska sa prave kruti, dufam ze hlavickou dole a zasa bude kopat hore nie do mechura 😵

ninuska
14. feb 2007

no a brusko mas fakt nadherne killi take napnute peknucke ja mam obcas aj vyrazticku hhe 😀 ....co na tvojom nevidno...ja som si to brusino samozrejme trosku vyretusovala..ved som nejaky vytvarnik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre