Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

adkag
5. jan 2007

😀 no som rada,ze nie som sama 😀
dorotka,dakujem za povzbudenie,tak uz na to nebudem mysliet a hlavne sa stale pozorovat,lebo mi z toho za chvilu sibne. na nic ine od vcera nemyslim, hrozne,musim sa nejak prinutit sustredit na ine veci.

nufka
5. jan 2007

babulky viete co som na sebe spozorovala ?? strasne mi chutia zele cukriky haribo tie extra kysle ... nemoze to mimi uskodit ?? uz som psycho z toho ci to mozem alebo nie ?? 😕

adkag
5. jan 2007

nufka,tie obsahuju dost E-ciek,tak ich radsej vo velkom mnnozstve nepapaj. skus pozriet nejake ine, ktore maju menej E-ciek.

nufka
5. jan 2007

a co tie ecka mozu sposobit ?? napriklad ja mam rada celkovo a mimo tehu kysle veci .. vzdy si do mineralky zmykam citron alebo taku tu citronovu stavu

peja
5. jan 2007

ahojte 😵
adi, nestresuj, mas to tam, tak nebojaj 😵

dorotka
5. jan 2007

nufka aj mne straaaaaaaaaaaasne chutili akykolvek zelatinove cukriky aj tieto kysle a potom som pocula ze zelatina je na nieco dobra tusim na vapnik ale nie som si ista tak mozno sa ti ich preto ziada

nufka
5. jan 2007

dorotka poviem ti ze ja som dost zblbnuta ..na nieco mam chut tak zacnem ladovat a ked uz odychujem s plnym bruskom tak zacnem rozmyslat ci som to vobec mohla zpapat ci to neuskodi mimi ...

adkag
5. jan 2007

E-cka su pridavne chemicke latky, sposobuju rozne problemy, ani normalne by sa ich nemalo vela jest. inak ja mam tiez strasne rada kysle veci,tiez si davam obcas citron do mineralky 🙂

ninuska
5. jan 2007

ahojte mamule
tak ako vidim alex uz ma mominko a ako je to s tonickou som tu dva tyzdne nebola tak nie som v obraze 🙂

dorotka
5. jan 2007

a este k tym eckam no to mas tak zijeme v pretechnizovanej spolcnosti a obcas su aj potraviny pretechnizovane ale co by sme potom mohli jest
niekto tu pisal ze pasteky sa nemaju lebo obsahuju vela svinstiev ale ja som ich nejadla dva roky a prave v tehotenstve mi chutili a aj v nemocnici bola pasteka na ranajky a za cele tehotenstvo som cierny caj pila iba tam
napriklad aj pecen v jednej knizke na dvoch miestach raz neodporucaju lebo obsahuje vela toxinov na druhej strane je vyborna lebo obsahuje vela zeleza 😀 😀 😀
netreba sa ani jedlom prilis stresovat

adkag
5. jan 2007

asi to bude tak,ze vsetko s mierou 🙂

nufka
5. jan 2007

dorotka ved prave v tomto mas pravdu tak myslim ze s mierov neuskodi nic 😉

tweety22
5. jan 2007

caute babule, nufka gratulujem k fazulke v brusku...aj vsetkym novym tehulkam
dorotka ako sa citite?vsetko v poriadku? my sa hrozne tlacime navzajom a posuvame stale nizsie a nizsie, no nech to uz je za nami 😎

inak k tym potravinam, napriklad aj parky obsahuju neskutocne svinstvo a ja sa ich proste neviem vzdat, pocas tehu som zjedla neskutocne mnozstvo hotdogov 🙂

petruska77
5. jan 2007

ja si tiez myslim, ze vsetko treba s mierou a potom to nemoze uskodit... Ja ani nemam chut na nieco konkretne, skor na vsetko a stale 😅 V kuse nieco do seba tlacim, no hroza...

tweety22
5. jan 2007

petruska, ja som v jednom kuse hladna, stale tiez nieco jem... no inak mam 18kg navyse ale vobec nikto sa nad tym nepozastavuje len ja... nechapem kde tie kila mam kedze som pribrala viac menej iba do bruska, keby aspon babatko vazilo dakych 15kg tak to pochopim 😀

petruska77
5. jan 2007

tweety, tak ja mam zatial plus 10 kil, co je myslim v norme... Ale aj tak sa toho desim, co vsetko som schopna zjest 🙂 Teraz sa mam aspon na co vyhovarat, ale po porode neviem ako si odvyknem od tych hodov co mam teraz 🙂

nufka
5. jan 2007

tweety ja som zvedava kolko sa na mna nalepi ale je mi to jedno len aby bolo vsetko ok ved potom kilecka budu zase ubudat 😉

certica
5. jan 2007

tie zelatinove cukriky su dobre myslim na pokozku, vlasy, kvoli vitaminu E a kolagenu

nufka
5. jan 2007

certi tak a potom co je pravda ?? ved toto je to ze kazdy napise inak a potom sme len dopletene a vystresovane 🙂

certica
5. jan 2007

nufka, zas kazdy vyrobok,ked si vezmes ma nejake tie ecka. ja mam aj niekde zoznam, tych najskodlivejsich a takych, ktore su v podstate nevyhnutne. ved ich nejes na kila nie? 😕 😀

nufka
5. jan 2007

to zase nie 😉 😀

certica
5. jan 2007

nufka a gratulujem, ak som tak este nespravila 🙂
a inak som aj citala, ze titi gumaci su ovela lepsi aj pre decka, nez klasicke sladkosti. budes mat krasnu plet 😀

nufka
5. jan 2007

certi dakujem 🙂

dorotka
5. jan 2007

certi moja plet sa aj tak nezlepsila 😀 hoci som zjedla aj dva baliky na posedenie
tweety ja mam 13 ale sa cudujem ze zatial to nejak necitim a uteba vela z toho bude voda verim ze uz dva tyzdne po porode budes mat vacsinu kil dole 😉 ty proste nemas postavu ze by sa to na tebe udrzalo
a mame sa fajn vratili sa krce a mame prve dve cvicne kontrakcie za sebou a tiez sa obcas jedna druhu trapime inac vsetko ok

certica
5. jan 2007

dorotka, hormony su silnejsie 😀 , skor som myslela pruznost pleti

dorotka
5. jan 2007

asi mas pravdu a este ked ich do mna aj ta moja babula pusta tak sa necudujem ze mam plet horsiu ako v puberte

domcek
5. jan 2007

Dorotka ved je zname ze zenske v brusku odoberaju maminkam kraaasu no ale neboj sa ked bude mala na svete budete kocky obe. 🙂 😉

certica
5. jan 2007

aj preto rozmyslam, ci nebude lepsie mat aj druhe chlapa 😀 . ten prvy mi fakt doprial, co do zlepsenia zdravot.stavu aj krasy 😎 , len skoda, ze sa to porodom skoncilo 😲 😀

domcek
5. jan 2007

certica no tak ti nic ine nezostava len byt permanentne tehotna a rodit ako nase stare mamy 😀

vavka33
5. jan 2007

mne mala krasu nevzala,aha aka som krasna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre