Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

adkag
4. jan 2007

jasne,dam potom vediet,len neviem,ci uz dnes ma vysetri,lebo 30.DC predsa len este nie je tak vela a na UZV by asi aj tak nebolo este nic vidno.

dorotka
4. jan 2007

asi mas pravdu ale ono uz ta predchadzajuca ms nemusela byt ms ked bola slabsia a to by si tam uz nieco mala vidiet aj ty ale ved uvis nechcem ti vsugerovat nieco
inac ja sa tym vasim teplotam nerozumiem nikdy som si to nemerala 😉

sandrika
4. jan 2007

Ahoj dorotka dúfam, že to všetko dobre dopadne a maličká si ešte v tom brušku aspoň tie 4 týždne pospinká zo srdca ti teda obom preajem veľa zdravia a šťastia a nech Vás všetko zlé obchádza.

Adkag naše telá si s nami niekedy robia čo chcú, ale akoso ti už písala, určite si tehu, bud v pohode a k tomu dokimu choď skôr nie o 12, lebo budeš dlho čakať.

adkag
4. jan 2007

dorotka, ja tiez nemeriam teplotu.aj som zacala,ale nevydrzala som ani mesiac, dost zle som vtedy spavala,tak sa mi to zdalo zbytocne,kedze zena by mala byt dobre vyspata aspon 6 hodin,ked ide merat.

sandrika,doki az od 12 ordinuje,tak si asi nepomozem a budem musiet to napatie nejako vydrzat 🙂

dorotka
4. jan 2007

ja som hlavne mala pocit ze to zbytocne stresuje tak som s tym nebola ochotna zacast skor ako pos 6 mesiacoch nedavania si pozor 😀 😀

sandrika
4. jan 2007

adkad ja som myslela čakať do čakárne, aby si bolá prvá 😀

dorotka
4. jan 2007

inac sandri ja dakujem
a adga az teraz mi doslo ze DC je den cyklu myslela som ze o teplote tocite pokial si ja zo snaziliek pamatam tak sa tehotenstvo pocitalo len v tyzdnoch nie v dnoch 😀 😀 😀 a myslim ze ked mas inac cyklus 24 dni tak 30. by uz mohol byt smerodatny

sandrika
4. jan 2007

Dorotka nemáš začo 😀
adkgat aj ja som toho istého názoru ako dorotka

adkag
4. jan 2007

no babenky, dufam,ze uz bude vidiet a ze budem mat dobre spravicky. idem cosi porobit,lebo uz som z toho poriadne nervozna a v tej cakarni by ma asi porazilo 🙂 .ale pojdem skor ako o 12,tak o pol 🙂 , snad tam nebude vela ludi.

nufka
4. jan 2007

ahojte 🙂

dorotka
4. jan 2007

ahoj nufi ake bolo rano?

nufka
4. jan 2007

tak natlacila som na ranajky pol cottage cheese s jednym rozkom a som potom sa chvilu jasila fazulka v brusku 😀

newyorkgirl
4. jan 2007

ahojte babulky, ani ja som uz k vam dlho nenakukla, ked drobec mi dava zabrat, tak sa priprav dorotka potom 🙂

aj ja pozeram, ze nufka uz je tehu, tak blahozelame 😉

adkag, taaaak aj aj ty sa pridas do klubu? tfuj, tfuj, tfuj... veeela stastia, drzime palceky a cakame na dobre spravy potom inak nevies nic o muci? sa mi uz dllllho neozvala

dorotka
4. jan 2007

ahoj leni nestras ma uz aj tak sa toho dost bojim
ale som rada ze ta tu po dlhsom case vidim a co malicka je placliva? alebo nechce papat?

nufka
4. jan 2007

ahoj ny 😉 ip

newyorkgirl
4. jan 2007

dorotka, malicka uz lepsie, uz mi tak neplakava, teraz buuuva, tak bezim rychlo do sprchy 🙂 papa tak kazde 3 hodky, v noci kazde 3-4 dneska mi urobila rekord v spani, az 6 hodiek vydrzala, ale to po nutrilone, lebo vecer mava obzerske nalady a zje aj vsetko moje mliecko a sem tam prikrmim este a vcera stiahle neobvykle vela toho nutrilonu este tak ju to riiiiadne nasytilo 😀

adkag
4. jan 2007

Leni, dakujem, snad to tak bude,dufam 🙂 .
ako sa ma malinka? Muci my vcera akurat pisala,ze ma este stale nejake zdravotne problemy, ale ze je to uz lepsie,ale stale chodi po doktoroch. a ze mala bola nejaka prechaldnuta,tak teraz ani navstevy k nim nechodia,aby nepriniesli vyrozu 🙂 . a vraj ma uz 5 kg. inak poslala mi aj foto na mobil,ale nemam kabel,zeby som ju stiahla do PC.

newyorkgirl
4. jan 2007

jaaj tak su nachladnuti? no vsak ja jej napisem smsku poobede potom a mozno sa dohodnem s nou na nejakom stretku teda uvidime, aj nasa uz ma hadam cez 5 kilo tipujem, ale neviem isto, poradnu mame v pondelok az...
taaak sa drz(te) a cakaaaame na potvrdenie teda 😉 letim do sprchy kym mozem este rychlo pa zatial

adkag
4. jan 2007

NY, teda tak to riadne popapa 🙂 . a super,ze je uz dobrucka a necha ta vyspat,aspon si oddychnes 🙂 .
no neviem,ci to vyjde s tym stretkom,lebo ja som k nej chcela ist malu kuknut a napisala,ze neskor,ked prejde toto virusove obdobie.ale sak vyskusaj. inak mne odpisala az na druhy den, asi ma spustu prace s malinkou.

newyorkgirl
4. jan 2007

vsak tomu verim, ze ma vela prace, ved to poznam, stale je co robit ked nie okolo baba, tak okolo domacnosti 😀 my sme nastastie zdravucki, mala este nemala ani sopliky ani nic, si musim poklopkat radsej 🙂

adkag
4. jan 2007

tak to je super, tak mozte vela chodit na prechadzky 🙂 . a ocinka mate este doma?

madeleine
autor
4. jan 2007

Alex a Danielovi sa narodil Michaeeeeeeeeeel 😵 😵 😵
13:09, 49cm 3100g je zdravy a maminka je skvelaaaaaaaaa 😎

jj2202
4. jan 2007

jeeeeee gralujem moc moc moc. a vela zdravicka prajem obidvom. 😵 😵 😵 😵

domcek
4. jan 2007

Tak gratulujemeee 🙂

jj2202
4. jan 2007

teraz pozeram ze mi aj sms prisla 😀

sissik
4. jan 2007

gratulujem este raz k michaelovi, nie je alex prva v januari?

jj2202
4. jan 2007

sissik neni, kukni januarove babatka 2007

jj2202
4. jan 2007

sorrry januar 2007 😉

nevesta
4. jan 2007

Gratulujem teda aj ja tatko 😵 😵

petruska77
4. jan 2007

jeej, gratulujeme alex aj my 😵

Dnes sme boli na ultrazvuku a uz mame 1,9 az 2,2 kila 🙂 Hned som spokojnejsia, ked viem ze je vsetko v poriadku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre