Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

katrin
2. jan 2007

helou brušká 🙂

lucinka
2. jan 2007

Ahooooojte všetky... 🙂
nufka čo to tu čítam? 😕 to je úžasná správa v novom roku.... strašne, moc moc gratulujeeeeeem..... 😵 😵 😵

katrin
2. jan 2007

lucinka, nufka čafte 😀

ja som o nufke vedela, ale mlčala som 😵 😀

jj2202
2. jan 2007

luci, katrin ahojte 🙂

lucinka
2. jan 2007

katrin ahojček... 🙂 chalani sú úžasný... 😵 a včera mi muci poslala malinkú a tá je krásna princezná... 😵
no ja som tu nufi dávno nevidela a tak v duchu som myslela, že určite niečo tají... 😉

lucinka
2. jan 2007

jj ahojček... 😉 ako sa dnes máte? moj malý chlop má dnes asi športový deň, lebo robí dobré kotrmelce v brušku... 😵

katrin
2. jan 2007

lucinka, aj mne posielala muci mms-ku.. Ty čakáš chlopa? som nevedela..

lucinka
2. jan 2007

katrin je to jasný chlop... 😀 ale ja som to tak v duchu tušila od začiatku... 🙂 už sa na neho strašne tešíme... 😵

jj2202
2. jan 2007

luci, dakujem celkom fajn.
mna nanka dnes kopala od 4 rano, teraz je klud... 😀

katrin
2. jan 2007

baby, opatrujte sa.. Maťko mi dáva najavo svojim hlasným krikom, že existuje... čafte 🙂

nufka
2. jan 2007

ahoj katrin lucinka 😉 tajila som bo sme boli aj v nemocnici tak som to nechcela zakriknut a potom na pn som bola bez netu tak preto som bola dlho ticho 😉

sissik
2. jan 2007

nufka blahozelam aj ja 🙂

nufka
2. jan 2007

sissik dakujem ..ako sa mas ??

nufka
2. jan 2007

halo tu nikto nejde ???

kili
2. jan 2007

nufka, ahoj, a od kedy to vlastne vieš?

kili
2. jan 2007

jj, pekné bruško, keď sa najem, mám skoro také isté 😀

nufka
2. jan 2007

kili ahoj ..od 25.11 co mi to potvrdil lekar
😉

kili
2. jan 2007

páni, to si dokázala tajiť tak dlho, to ja som hneď všade vykvákala 😀

nufka
2. jan 2007

kili ja som sa bala aby som to nezariekla 😉

kili
2. jan 2007

a rodina to už vie? im si to povedala tiež až teraz?

nufka
2. jan 2007

kili im 26.11 bo to som uz lezala v nemocnici takze som musela povedat rodicom aby sa nebali co je so mnou .. 😉

jj2202
2. jan 2007

nufka preco? 😕

kili
2. jan 2007

nufka, tak prečo, aj ja už nedočkavo čakám na odpoveď.

nufka
2. jan 2007

mala som hnedasty vytok tak som volala svojmu lekarovi a ten ze mam ist okamzite na pohotovost .. si ma z pohotovosti nechali hned v nemocnici aby som nezacala viac krvacat ci je vsetko v poriadku .. a potom po tyzdni som bola doma az do teraz .. inak som zazila pekne stresy bo pani doktorka v nemocnici mi najprv oznamila ze nemam maternicu a potom ze kto mi povedal ze som tehotna ze ona nic nevidi .. takze dost peklo .. a potom sa ma opytala co som uplakana ?? som na nu napisala velmi peknu staznost 😠 ..ale primar je bozky clovek takze som sa potom dozvedela ze je vsetko ok ,ze fazulka podrastla o 2 mm 😉 a potom som sa bala ci nam bude bit srdiecko ale zatial sme v poriadku 😔

jj2202
2. jan 2007

teda nufka, to by som ja asi nezvladla. kde si bola v nemocnici?

kili
2. jan 2007

ja mám hnedastý výtok už od štvrtka, ale do nemocnice sa kôli tomu vrátiť nechcem. To sa určite len uvoľňuje ten hematom. Zajtra idem k doktorke, tak uvidím, čo na to povie ona.

peja
2. jan 2007

nufik ahoj, srdecne gratulujem,
myslela si Majercika?? 😉

nufka
2. jan 2007

jj v pe u nas doma bo to bol akurat vikend tak sme boli u rodicou .. ale inak v pohode no k nej rodit urcite nepojdem .. som si obzrela aj nadstandart a je to tam velmi pekne a aj financne v pohodke ..

nufka
2. jan 2007

ahoj peja hej majercika ..vsetci ho velmi chvalia a uplne svetovy pristup ma .. za to pani dr. Ficaj peklo

peja
2. jan 2007

jejo, to PE ma aj nadstandard??? som milo prekvapena .... A Majercika poznam, je naozaj fajn ... tak sa drzkajte 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre