Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

jj2202
6. dec 2006

karo, no ja som uz bola na cesnaku, mede, morskej soli, antibiotikach a stale nedycham,...no des. este som si ich nekvapla cakam na jednu kocku co mi napise, ona ich uzivala.... je to inak za trest. uz si budem vazit prazdny nostek 😔 😉

zuzula
6. dec 2006

Karo, tak z guarany som este nepila...sem tam si dam ten roobois ale akosi ma omrzel. Mne najviac chutia ochutene zelene, teraz mam akysi borievkovy ci brusnicovy, neviem presne. Dostat to normalne??

jj2202
6. dec 2006

dycham, zatial 😅

karo
6. dec 2006

ano v lekarni, ale aj sypany, ale aj v niektorych obchodoh .... je velmi lahodny

aj mne sa to jajka horsi, tiez musim dycha ustami, inac bys som sa zadusila

jj2202
6. dec 2006

karo u mna sa to uz nedalo vydrzat. cele noci som nespala, hlien mi stekal do krku a zacala som aj kaslat z toho. no a dnes som sa zobudila na krce v bruchu. nieco ako svalovica z toho kaslania a smrkania...tak to uz bolo treba razantne riesit... 😒

karo
6. dec 2006

a bola si u lekara?

jj2202
6. dec 2006

karo bola, dala mi lok. antibiotika bioparox ale vobec nezaberali a pokazde som sa z nich doblinkala...teda ked som si ich strekla do ust. do nosa to bolo v pohode ale efekt ziadny. ani na 5 min. teraz som si dala nasivin a uz 5 minut dycham. vychutnavam si to, dufam ze to vydrzi... 😕

karo
6. dec 2006

a mozes nasivim, ja mam pocit ze nie ... ale ty to asi vies .... a inac ako sa citis?

mne uz nie je zle tak uz dokazem fungovat, no a kili dvojicky, to som necakala

o tinke si nepocula? ako sa ma?

jj2202
6. dec 2006

karo, jak ci mozem???
radi to porodnik na www.porodnice.cz a tu su kocky co ho tiez uzivali. a je tam napisane ze po dohovore s lekarom sa moze...
okrem tohto a momentalne tej svalovice sa citim dobre. uzivam si kopanceky. tusim aj teraz sa bubak mrvi...no ano. asi sa mu paci, ze maminka zacala dychat 😀

karo
6. dec 2006

uz som zabudla kedy zacinas citit dietatko, je to okolo 15 tyz, alebo neskor, a kedy uz mozes vediet pohlavie

jj2202
6. dec 2006

karo, ja ani neviem kedy som zacala citit prve mrvenie...to bolo uz davnejsie len som nevedela ze je to babo 😀
teraz kopanceky zacali v sobotu 😵 😵 😵
no su kocky co vedeli pohlavie uz v 15tt. ja idem 12.12. na usg tak dufam, ze uz budem vediet, to budem 20+1 (cca)

nikolett
6. dec 2006

Ahojte, akurát som našla túto stránku a veľmi sa teším. Ak dovolíte zapojím sa.

karo
6. dec 2006

a chces vediet co to bude, ja som to pri kajke nevedela

vedvies
6. dec 2006

jajka tak to budeme na usg v rovnakom case - aj sisa1 ide 12.12. 😀

jj2202
6. dec 2006

karo ja to uz viem (teda som presvedcena o tom ze to bude chlapec), takze chcem aby mi to potvrdili 😀

tessa
6. dec 2006

Ahojte babule!

Uz som tu davno nebola, ale citkat vas citam, hlavne kvoli ZUZ 🙂 Nieco nove,porodila uz,neviete?? Tak velmi na nu myslim 🙂

nikolett
6. dec 2006

Neviete mi poradiť nejaký časopis, kde by som si pozrela čo nosia tehotné, čo teraz skrátka letí?

jj2202
6. dec 2006

tessa, nevime cakame nove infosky 😀

nikolett v 5tt este moc tehu oblecko nepotrebujes. ja som v 20tt a nosim vsetko povodne akurat nohavice komplet rozopnute, ale ked mi zacne brusko skupat hore pocitam ze ich budem nosit dalej a mozno aj troska zapnute. uvidim 😉

tessa
6. dec 2006

nikolett, dobry casak je Mama a ja, alebo Dieta, Mamina...
Ale nos to, co ti je dobre apohodlne...nemusis byt zrovna trendova...hlavne ze sa citis v tom, co nosis pohodlne a prijemne 🙂

tessa
6. dec 2006

jj,
som strasne zvedava...🙂)a nedockava 🙂) ani sa nevie, ci caka chlapca abo dievca??

nikolett
6. dec 2006

JJ2202, to vážne? To mám potom ešte naozaj dosť času.

Tessa ďakujem, tie časopisy si začnem kupovať, veď sa tam určite dozviem veľa vecí, ktoré budem potrebovať.

certica
6. dec 2006

tessa nevieme, ale podla mna to bude baba 😉
vitaj nikolett 😀

nikolett
6. dec 2006

Certica, ďakujem 🙂

jj2202
6. dec 2006

inak aj ja myslim dievcatko 😵

tessa
6. dec 2006

certica,
to je vlastne jedno 🙂 nech su zdravi obaja! 🙂 So Zuz citim, bo prekonava tu istu diagnozu pri porode ako ja...tak presne viem, ako jej je, a co ju caka (prip. uz to ma za sebou) 🙂

zuzula
6. dec 2006

Nikolett to je individualne, niektore kocky potrebuju tehotenske nohavice od 10tt. Ja som si v tom obdobi kupila jedny rifle, lebo rifle su najhorsie - najviac tlacia. Inak leti to iste co v normalnej mode, ale zx toho co kocky pisu tak na SK si v tehu mode moc nenavyberas, budes rada ze najdes nieco co ti sedi...skor potom Rakusko. 🙂

certica
6. dec 2006

tessa a ako si isla - cisar?

tessa
6. dec 2006

ano, cisarskym, ale len v poslednej chvili, najprv ma par dni trapili, rodila som vlastne na 2x, ale to som tu uz par krat spominala, nechcem sa opakovat...
Proste, diagnoza preeklampsia...a taku ma aj ZUZ...takze cisarak nutny..

certica
6. dec 2006

To je fakt asi to najhorsie, ked si uzijes aj bolesti, aj prirodzeny a nakoniec to zaklincuju operaciou... a to jednu moju znamu zijucu v Rak. museli este po cisaraku niekolko hodin znova operovat, lebo zacala zdola nehorazne krvacat, neviem ani presne o co islo, ale horor si uzila riadny 😝 😒

tonicka
6. dec 2006

Ahojte, neviete mi náhodou poradiť čo by som si mala dať kupiť ako dary keď sa narodí malá. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre