Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

paska
5. dec 2006

alex už mi je to asi aj jedno ale nech je to až toho 8.1 to už budem v novej poisťovni 😉

dorotka
5. dec 2006

alex neblbni utekaj do nemocnice este ti to podla mna zastavia aspon na nasadenie injekcii michael ma este aspon tyzden dva cas 😉

andrea.m
5. dec 2006

podľa pohybov som si nerátala a podľa USG mám 20.1,iba o deň skôr

alexandra
5. dec 2006

dorotka netreba, neodsila mi ani zatka, ani nepraskla voda, a zajtra zacinam 37tt, takze klidek.. Co by som asi tak robila v nemocnici? Taketo kontrakcie su normalne uz teraz.. 😉

emjee
5. dec 2006

ahojte, bozinku s tymi babatkami to tu teraz fici ako na beziacom pase 😀 este si chvilu pokinderkujte 😉

andrea.m
5. dec 2006

no tak podľa pohybov mi to vychádza na 14.1,ale dúfam,že sa nebude až tak ponáhľať.

dorotka
5. dec 2006

alex pamatas co hovorila verulka ziadna vobec jej plodova voda neodtiekla a mojej svokre tiez nie ona nie je zarukou ze nejde o porod

certica
5. dec 2006

to je pravda, polovica tehuliek ma len kontrakcie 😉

alexandra
5. dec 2006

dorotka ver mi, ze viem ked bude treba ist, ale este nie 😉

tonicka
5. dec 2006

Ahojte babulky, ficim k dr. drzte palce 🙂

alexandra
5. dec 2006

toni a napiiiiiiiiiiis

certica
5. dec 2006

drzime 😉

zuz11
5. dec 2006

Sprava od zuz: Zuz sa vam ohlasi bud ked sa vrati ako kinderko alebo ak porodi, ale dovtedy uz nebude odpisovat...

alexandra
5. dec 2006

Tusim sme na zuz vsetky tak mysleli a otravovali ju, ze sme to prehnali 😅 Drz sa zuz..

dorotka
5. dec 2006

az mam pocit viny ze sme ju otravovali som myslela ze skor pomozem kedze jej vela znamych pustili v piatok

alexandra
5. dec 2006

dorotka ja detto..
Inak spravila by si pre mna malickost? 😉

emjee
5. dec 2006

uz sa nevieme dockat toho prekvapka, tak zuz vypni telefon a uzivaj si posledne dni (alebo hodiny?) 2v1 😉

froschka
5. dec 2006

aojte babulky neviete mi prosim vas poradit kde najdem temu twin to twin transfusion syndrom? viem ze tu taka bola ale neviem ju najst....

diddi
5. dec 2006

ahoj froschka, myslim, ze tu bola len tema syndrom miznuceho dvojcata - vanishing twin....deje sa nieco?

zuzula
5. dec 2006

Froschka, ono to bolo na ceskom portali, preto to tu nevies najst 😉 :

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jj2202
5. dec 2006

diddi ahoj, ako sa mas??? ty nechodis niznanskej na usg? ked vidim krasne fotecky, ale od niekoho ineho 😅

diddi
5. dec 2006

ahoj jj...chodim k niznanskej, len ona mi robila 14.11. usg a fotky mi nedala, lebo nebol papier a vraj jej to musim povedat dopredu...robila mi krvne testy a mam ZVYSENE ZELEZO, co ziadny lekar este nepocul, tak mi znova budu brat krv, ale na Antolskej ma objednali az na 15.1. co je podla mna v mojom stave dost neskoro, tak som isla k maminmu lekarovi, kde som dovtedy chodila a trochu sme spolu konzultovali tie testy a vraj su chybne, lebo mam ok hemoglobin a pozrel sa teda aj na babätka....pytala som sa,ci to nie je skodlive, ked mi robili usg 14.11. a on to hned odmietol, ze je to blbost, v nemocnici ho vraj robia len 3x, kvoli poistovni...tak mi spravil fotecky a aj video nahral..deticky sa tak nadherne mrvili a tocili, hybali s rucickami a nozickami...a na poradnu idem 11.12. tak uvidim

jj2202
5. dec 2006

diddi, tak super. som rada ze ste vsetci ok. 😉

jj2202
5. dec 2006

inak diddi, ja teraz v 20 tt pojdem k niznanskej uz na 4 usg 😉

peggyyy
5. dec 2006

jj2202 si spokojna s Niznanskou?

diddi
5. dec 2006

hej?..tak vam drzime palce!...kedy k nej ides?...ja idem 11.12. do ambulancie o 9.45, ty asi pojdes hore na 5 posch.

jj2202
5. dec 2006

usg mam 12.12. na 5.posch. dojdi stretneme sa 😀
peggyyy ano som, len mi nehovor ze to je doktorka co moze za to co sa ti stalo 😕 😔

alexandra
5. dec 2006

jj v 20tt to este nebude taky zazitok, 25tt je ideal 😉

peggyyy
5. dec 2006

nie neboj....moze za to Korbel

jj2202
5. dec 2006

alex v 22tt idem na 3d 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre