Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

kili
29. jan 2007

tobina, nie, je to úplne normálne. Kedy ideš na ďalší ultrazvuk? v 10tt?

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tweety22
29. jan 2007

tobina ahoj, v prvom rade gratulujem a teraz k tvojej otazke, srdiecko je vidno od 7-8tt, takze ked pojdes na ULT az 23.feb. tak to uz budes kraaasne vidiet, zatial nech sa ti ta fazulka v brusku pekne vyvija, je to uplne ok 🙂

adkag
29. jan 2007

tobina, ani mne enbolo okrem dutinky, teda ja som to nazvala ciernou machulkou 🙂 nic vidno v 5tt. potom som sila o par dni na pohotovost kvoli spineniu, to tam bolo vidno v tej dutinke taku priesvitnu gulicku a to bol vraj zltkovy vak. a o 6 dni uz bolo vidno embrijko a srdiecko, to bolo 6+3tt. takze tak, neboj, vsetko je ok.

tweety, tesim sa na UZV, aj bojim, aby bolo vsetko ok, uz aby to bolo,nech viem,ze je vsetko tak,ako ma byt 🙂 . ja som taky bojko. mne budu toho 14.2. robit aj dalsie vysetrenia, moc, krv a tak,tak na to sa moc netesim,ale prezijem 🙂

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fazulka27
30. jan 2007

ahojte tehulky,

Chcela by som vas poprosit o radu. Som momentalne v 22tt a trapi ma takato vec. Citim ze mam brusko. Nemam krce ani nic podobne, len ako keby som bola nafuknuta. Aj babo citim kazdy dnicek a aj v mudrych knihach pisu ze to moze byt natahovanie maternice, len som sa chcela spytat ci aj niektoru z vas trapi nieco podobne.Dakujem vam vsetkym velmi pekne za odpoved.

anad
30. jan 2007

Ahoj Fazulka, neviem ako presne to citis, ale ja som to tiez dost citila ako sa mi natahovalo brusko. Niekedy som mala pocit len takej svalovice a niekedy az dokonca akokeby sa mi sli roztrhnut vsetky tie svaly vnutry. No a na druhy den ma svrbelo brusko, takze bolo jasne, ze rastlo 😉 Tak sa neboj a ked bude boliet, tak vyloz nohy a oddychuj 🙂

fazulka27
30. jan 2007

ahoj anad velmi dakujem za odpoved.
upokojuje ma to ze citim sem tam pohyby. Myslim ze to nebude nic vazne lebo je to horsie ked som predklonena a ked som vystreta tak je to OK. Takze to bude asi ono to natahovanie.Aj mna svrbelo brusko na jednej strane 🙂 .

lucinka
30. jan 2007

Dobré ránko prajeme... 🙂 dlho som tu nebola... čo je nové?

dorotka
30. jan 2007

ahoj luci neviem ze by bolo nieco nove ale tebe tie tyzdne pekne rastu
fazulka preco byvas predklonena? to neviem ci naozaj robi brusku dobre ale ja mavam brusko aj bolestive mavala som to aj v tvojom obdobi ale teraz je to horsie 😉

jj2202
30. jan 2007

ahoj luci, tak co kocik? kupeny?

dorotka ahoj, ako sa mate? jejda ty to uz budes mat za chvilenku za sebou, tesis sa? 😵

svetluska.p
30. jan 2007

ahoj dorotka, ale Ti to utieklo. Ako sa mavas? Za par tyzdnov mate pokladik na svete 😉 .

nufka
30. jan 2007

ahojte

jj2202
30. jan 2007

fazulka, aj mna hocikde pichalo a aj sem tam bolelo, konzultovala som to s lekarkou...
co sa tyka svrbenia, to som mala aj ja. bola som aj na pecenovych testoch.. svrbi ta len brusko, ci? 😕

svetluska ahoj, ako sa mas? vidim ze uz snazilkujete 😵 drzim palce 😉 😵

svetluska.p
30. jan 2007

ahoj jajka, dakujem, mame s fajn. Snazilkujeme. A spoliehame sa na plodny februar 😀 . A Vy sa mate ako?

jj2202
30. jan 2007

zatial fajn, dakujem. sem tam nejake "osemetnosti"...ale to by som ani ja nebolo keby bolo vsetko dokonale 😀

fazulka27
30. jan 2007

Ahojte
dorotka: predklonena byvam napriklad ked si zaväzujem snurky alebo tak tak len vtedy. 🙂
jj2202: svrbi ma len brusko, ale to mam z vody. Vacsinou len vtedy ked sa umyjem ma svrbi brusko.
Lekarovi idem 12. tak mu to urcite poviem.

jj2202
30. jan 2007

fazulka aj mna to vzdy svrbilo viac ked som sa kupala...
pre istotu sa na to popytaj.
pomohol mi olej od weledy....

lucinka
30. jan 2007

no konečne tu niekto je... 😵
dorotka no pribúdajú, normálne sa čudujem... ale teba už zachvíľku čaká tá vytúžená odmena, čo? 🙂 ako sa cítiš?
jani s kočíkom to bude ťažké... pretože v obchode ten náš nikde nemali, iba v katalógu... tak som im povedala, že ja ho už mám tak obkukaný z internetu, že katalóg si môžu nechať... 😠 ja ho potrebujem vidieť naživo...

jj2202
30. jan 2007

no ved jasne.... a boli ste aj v tej trnave?

nufka
30. jan 2007

jeeeeeeeej lucinka ahoj ako sa mavate ??

lucinka
30. jan 2007

jani boli... k tomu obchodu sme sa dopracovali o 11.50 hod a mali už zatvorené, aj keď obednú prestávku mali od 12.00 hod do 13.00 hod... 😒 tak sme sa vrátili späť do centra a ja som zbuchla takú veľkú pizzu, že sa mi potom už nechcelo tam vracať... 😀 ale počula som, že ten náš kočík majú v Kike, tak cez víkend sa asi vyberieme do Blavy, nech si odskúšame...

lucinka
30. jan 2007

ahoooj nufi... no máme sa relatívne fajn... len sem vôbec nestíham chodiť... 😠 už začíname mať ťažké noci, lebo drobček robí rozcvičku vždy okolo jednej v noci... 🙂
ty sa pochváľ ako sa máte... sledujem, že už ťaháte 15tt... strašne to letí...

nufka
30. jan 2007

luci my sa mame velmi dobre ,pomalicky rastieme a tesime sa z nufiaka 😀

lucinka
30. jan 2007

nufi tak to je super... užívaj si, toto je najkrajšie obdobie podľa mňa... 😉

titulienka
30. jan 2007

🙂 toto je moj prvy prispevok...vcera som zistila ze som tehotna...mam uz 2 krasne dcerky a toto je nas 3 prirastok..velmi sa tesime....mavam slabucke bolesti v podbrusku uz som aj zabudla ako to bolo lebo naposledy som rodila skoro pred 7 rokmi...je to normalne na zaciatku....

titulienka
30. jan 2007

som velmi rada ze ekxistuje takato stranka,je to uzastne delit sa s dalsimi ludmi ktori prezivaju taku istu radost.....je to uzastne.... 🙂

nufka
30. jan 2007

ahoj titu, je to normalne takze sa nemusis nicoho obavat 😉

titulienka
30. jan 2007

bola som na wc a zbadala som na nohavickach trosku krve,take spinenie...skoro som zdrevenela a velmi sa zlakla....som velmi zufala a strasne sa bojim aby som neprisla o nase vytuzene babetko.....moze to tak byt uplne na zaciatku tehotenstva?

veronice
1. feb 2007

Ahojte tehulky a mamulky 🙂
Dnes ide na Reality TV (teda teraz sa to vola zone reality) o 19:50 taky dokument o porodoch, babatkach a tak.... 🙂 tak ak by ste mali cas a chut, mrknite si to, minule tam krasne dvojicky ukazovali 🙂
Tak teda pekny vecer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre