Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

certica
7. dec 2006

tak som tu vecer skoncila a dnes pre zmenu zacinam 😀
pekne postmikulasske ranko 🙂

bubonic
7. dec 2006

ja nechcem byť v robote! 😖 😖 a želám pekné ráno

certica
7. dec 2006

bubonic, pod domov! 😎 alebo si aspon vyloz nozky poriadne vysoko, minimalne na stol. my sme mali v praci taku fajn kozenu sedacku, ze som sa sem tam na nu rozvalila 😀 . Kde suuu tie casyy... 😅

vavka33
7. dec 2006

Dobre ranko vsetkym.Bubonic utekaj odtial my ta budeme kryt 😀
Aha Certulka sa v praci vyvalovala po kozenych sedackach 😉 a ja len obcas sedela na rozsypanej stolicke za katedrou-no kto umi ten umi 😵

certica
7. dec 2006

Zn. Vymenim koz.sedacku za rozsypanu drevenu stolicku 😀

tonicka
7. dec 2006

Dobre ranko babulky 😉 Certička a vavka v plnom prude, jak tak kukáme 😀

certica
7. dec 2006

toni, ja len v poloprude... 😀
ako ste spinusali?

tonicka
7. dec 2006

Nooooo, spinusali je silne slovo, medzi 22-01 celkom ok a 4-6 sa tiez dalo 😀 A vy ako slniečka? Certulik spal dobre? 😉

ninocka
7. dec 2006

dobre ranko a krasny dnik vam vsetkym prajem

tonicka
7. dec 2006

Dobre ranko aj vám, ninocka

ninocka
7. dec 2006

ako tonicka ?

tonicka
7. dec 2006

aaaaaaaaaaaaaaa dá sa. v noci nam sice bolo vsetko, ale ránko je krásne. Práve papáme 😀

certica
7. dec 2006

my sme spali sice sami, ale dobre 😀
ninocka, co tvoja choroba?

ninocka
7. dec 2006

ja davam do seba caj a ledva mandarinky a grep mame brutalne zapalene hrdlo a zvysenu horucku nevladzem ani jest no musim sa nejak prekonat lebo minule som schudla tak aby nesla vaha zase dole

certica
7. dec 2006

uuuha, tak neviem ci si s tym poradi bioparox...

tonicka
7. dec 2006

Tak si sprav z toho stavu, to ide lepsie dole krkom 😉 Fuuuukam. 😨

certica
7. dec 2006

skus aj kloktat - slana voda neublizi, salvia je dobra

tonicka
7. dec 2006

Certica, tak to s tým spankom si neviem predstaviť 😀

viki
7. dec 2006

Dobre rano mamicky, ahoj Tonicka 🙂 Ako sa mavas ? Babeno poslucha ?

ninocka
7. dec 2006

asi radsej si nebudem davat davat bioparox ale radsej salviu kloktat

lenus
7. dec 2006

Dobre ranko,
ninocka - ☹ tonicka aj certica maju pravdu, stavicky a kloktanie, no a lezkaj, aby teplota sla dole...
Tonicka, tvoj nocny rezim je presne ako nas - tak cca od 02.00 do 04.00 nespime, mohla by som si hodinky podla toho natacat.

certica
7. dec 2006

tonci, no mala som celu mangelsku postel len pre seba 😀 , ale v dvojke je to lepsie 😎

tonicka
7. dec 2006

Lenus - 😉 my sme dnes mali aj nejaké divné pocity a malá mala strááááásnu stikutku.
Ninocka, to je asi lepsi nápad.

tonicka
7. dec 2006

Ahoj viki, ako hned tak po ránu? Nás Karolínka poslúcha a co tvoje mimi?

lenus
7. dec 2006

TOnicka, aj tvoja cka? Moj maly to ma asi tak 5 dni, ale kazdy den minimalne 3x, citim to ako take zasklby dole v brusku 🙂 . No ale asi mu to je neprijemne, lebo ked sa mu to zopakuje 3-4x tak je cely nervozny a hrozne sa mece...chudatenko. A neviem mu pomoct, skusala som uz aj polohu na styroch, tak raz zabralo, ale odvtedy nie... 😖

viki
7. dec 2006

No, dnes sa nejak neviem rozhybat. Roboty ako na kostle, ale straaasne sa mi nechce. Moje mimi sa roztahuje a zacalo uz aj malinko kopkat. Nie este silno, ale predsa. 😵
Inac dens v noci som sa zobudila ze ma hrozne picha ako keby slepak alebo vajecnik, neviem co to bolo, ale za chvilu to prestalo a ani rano to uz nebolelo. nevies co to mohlo byt ? 😖

tonicka
7. dec 2006

Klasika viki, natahuje sa ti maternica 😀 teda to väzivo.(pokiaľ to prešlo samozrejme)Teraz chrustik zacina viac rást, tak su s tým spojené vseliaké pocity 😀

tonicka
7. dec 2006

lenus, tiez jej neviem pomoct, ja si len vzdy spomeniem, ake je to mne nepriemne a tak jej len rozprávam a hladkám ju. Sú to pahltníckovia 😀 Inak mne v noci zabral lavý bok, ale vzdy je to inak 😔

lenus
7. dec 2006

Myslis, ze sa im cka z toho, ze spapaju plodovku? Lebo mojmu sa to stava pravidelne, ked nieco jem

tonicka
7. dec 2006

viki, kedy pojdes urobiť kuk na malé, aby ste vedeli co to je? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre