Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

dorotka
7. dec 2006

ikke pokial viem mala by to prebrat nevesta ale neviem ci uz stihla a ak sa alex alebo zuz ozvu cez sms tak ti poslem IP ak chces
kocky a dakujem za radu kupim este 10 a uvidim ci tiez nejake nedostanem a ked nie tak to mam 10 minut od domu tak uz tam len niekoho poslem nech uteka kupit inac su to len tie super tenke ☹

dorotka
7. dec 2006

andrea caka na to v porodnici s pravidelnymi kontrakciami uvidime ako rychlo sa bude otvarat

ikke
7. dec 2006

dorotka, ano chcem 🙂 citat vecer cele tehulky, snazilky, decembrovky a pripadne aj januarovky sa mi fakt nechce 😅

dorotka
7. dec 2006

ok tak ak to niekto napise v a januarovkach alebo decembrovkach nezarucujem ze si to vsimnem ale ak to bude tu alebo pride priamo mne sms tak upozornim

madeleine
autor
7. dec 2006

ikke, neboj, ak tu budev tehulkach, bude to aj v snazilkach.. 😀 mne alex tiez slubila ze napise... tak uvidime... nejako sa to k tebe dostane... 😎

zuz11
7. dec 2006

ahojte, tehule, maminky, snazilky a aj nesnazilky....
takze vcera sme dostali vyvolavacku rano, kontrakcie ako s... ale som sa neotvarala tak to lekar zastavil a dnes som sa vypytala domov po prebdenej noci na porodnici a rozhodla som sa ze zajtra vyvolavacku nechcem a ze ked az tak vyvolavacku chcem az buducu stredu ak to dovtedy nepride bo kontrakcii mavam dost 🤐
takze sme tu kinderkovo 😵 Drobak sa nechce ukazat 🤐 krv mame na prd takze sto pro nas caka infuska a je lepsi spontalny porod ako cisarak koli nej 🤐

tonicka
7. dec 2006

drzim palceky, vam sa to kinderko nejak zapacilo 😀

zuz11
7. dec 2006

my vam tiez hned napiseme ako sa oddelime ale potrebovali by sme uver ak by sme mali odpisovat na kazdu esmeku co pride, bo pisu uplne vsetci co ich poznam 🤐 takze sorry, jeden uver my staci 🤐 😵

madeleine
autor
7. dec 2006

jeeeeeej, strasne na vas myslime... 😵

zuzu13
7. dec 2006

zuz 11 držím palce a prajem dobrý a rýchly pôrod 😀

madeleine
autor
7. dec 2006

alex rodi podla mna zajtra, tak bud kamoska a pridaj sa k nej... 😀

certica
7. dec 2006

no zuz, ty si cislo 😎

zuz11
7. dec 2006

made, nepotrebujem byt kamoska, potrebujem aspon aby ma konecnik prestal boliet po tych klystyroch 🤐

madeleine
autor
7. dec 2006

joj, to poznam... 🤐
drzim palce, nech je to raz dva za tebou.. 😔 pozri, budes mat drobcek, bude krasny, zdravy a narodi sa do najstastnejsej rodiny na svete... 😵

zuzula
7. dec 2006

Joj Zuz, teba drobcek pekne trapi...zelam ti aby uz bol co najskor vonku, najlepsie prirodzene a s co najmenej bolestami 🙂 Drzim palceky!!

zuz11
7. dec 2006

akujeme baby 😀 snad ten 13. december mu bude vyhovovat 😀 drobec jeden 😵

madeleine
autor
7. dec 2006

si doma?

vavka33
8. dec 2006

Krasne ranko vsetkym.
Ahoj Zuz,taktu citam,ze si trenujes porod.Ked prides teraz na saly uz budes profik. 🙂 Ale sucitim s tebou,mala som to take iste,len mna nepustili domov ani mi nic nezastavili.proste som sa pekne trapila tam.
Ale ty to uz teraz zmaknes raz dva,ved vies co a ako 😀 😉 Drzkaj sa.

certica
8. dec 2006

dobre rano 😀

vavka hned zrana pootvarala vsetky existujuce temy 😀 😀

vavka33
8. dec 2006

Vsetky nie,k niecomu nemam co dodat.Ale ja som tu od poobedia nebola,tak to musim hned rano pozistovat.Ty si v obraze do noci 😉

certica
8. dec 2006

Tak ja zas budem mat deficit tak 1 a pol dna 😅 . Ale treba, lebo prehanam a nemam rada ziaden druh zavislosti 😉

tonicka
8. dec 2006

Ahojte babulky. Zuz k tomu 13. sa mozno pridám 😀

vavka33
8. dec 2006

Ja som zavisla na manzelovi-momentalne takato nemozna 😀
Toni a co tak 5.1? 😀

tonicka
8. dec 2006

Vavka,to byvalemu nespravim 😀 😀 Radsej 2.1, 4.1. alebo na moje meninky 6.1. 😀 Ale nie, on je fajn, ale moje mimi nemusi ten datum 😉

vavka33
8. dec 2006

Tak potom 3.1,to je na moje meniny,urobis mi radost 😀

tonicka
8. dec 2006

Ok, mas to mat-ak vydrzíme 😀

vavka33
8. dec 2006

Dakujeeeem.Tak ja teda na tvoje meniny 😉 ,budeme si kvit 😀

katrin
8. dec 2006

dorotka, na Antolskej to je tak, že ti oblečú dieťa do toho, čo prinesieš, nie je podmienka mať zavinovačku. Takže v podstate sme priniesli normálne oblečko a na to overaly, aby sme ich mohli dať do autosedačky. Inak, ja neviem, ja nemám z vaničiek dobrý pocit 😲 Podľa mňa, autosedačka, v ktorej je dieťa pripútané je lepšia.

zuzu, čo sa týka plienok, tak tie, čo používam ako podbradníky nežehlím, tie sa len perú, lebo to by som nič iné nerobila, len stála pri žehličke. Tie, čo brávam k lekárke a dávam ako separačné, tie sa žehlia, ale tých nie je až tak veľa. Zatiaľ dávam drobcom poštolky na dupačky, pretože aj s plienkou sú im veľké (a to máme najmenšie číslo poštoliek). A práčka mi ide 2-krát za deň 😠 😀 😀

ikke: neviem, či tú tabuľku neprebrala nevesta, niečo sa tu také rozoberalo, aby aj nevesta ostala tehu 😵

katrin
8. dec 2006

... a mimochodom, dobré ránko 🙂

lucinka
8. dec 2006

Dobré ránko prajeme... 🙂
katrin ako sa máte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre