Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

madeleine
autor
8. dec 2006

a dufam, ze to znesu moje krize... 😅 vydrzime, dojdeme, porodime, umriem... 😀

zuz11
8. dec 2006

nemaj boja aj ja tu tasku unesiem 😀 a neumres iba si natrenujes porod stvor alebo troj kajaku 😀

nevesta
8. dec 2006

Ahojte, Zuz ty si este 2v1? 😕

zuz11
8. dec 2006

no jasne nam je tak najsamlepsie, teda aspon Drobcovi 😀

nevesta
8. dec 2006

Si neodpisovala, tak ani neviem ☹

vavka33
8. dec 2006

Zuz,a teraz nemas ziadne bolesti ani nic?

zuz11
8. dec 2006

nevesta, zblaznila by som sa kazdemu odpisovat... denne mi chodilo cca 20 sms a vsade to iste: no ako? vsak to by som na tel. ucet potrebovala druhy uver 🤐
vavka, no brusko tvrdne,je uz nizko, krize bolia.. ale stazovat sa nebudem lebo chcem byt este doma 😀

vavka33
8. dec 2006

Tak to ano,radsej nic neprivolavaj,uz chod na istotu 😀

zuz11
8. dec 2006

no ja som tam doteraz nechdla ze rodim ale s tlakom ktory bol na hospitalizaciu 🤐

vavka33
8. dec 2006

Ja viem,len ked uz si mala vyvolavacku,vies.Ale aj infuzku,ci len tu tabletku do posvy.

ninocka
8. dec 2006

zuz a to pohlavie si si nedala povedat

zuz11
8. dec 2006

vyvolavacku m dali koli hypertenzii bo zevraj to nedovoluju prenasat a davali mi iba tabletku do posvy... dnes chceli robit neake repete ale neviem s cim ale ja som odmietla lebo aj ked kontrakcie boli tak Drobak sa neotvaral a nalez bol stale na 1cm 🤐
ninic, nie pohlavie nevieme, vahu nam ale v utorok odhadli na 3270g 😀

vavka33
8. dec 2006

Tak ta tabletka je nic.je na zmaknutie krcku.Mne ju davali v piatok rano a neotvorila som sa do nedele,az po podani infuzky-ta uz zaberie urcite a rychlo 😀 .

zuz11
8. dec 2006

vavka, ale ved infuzkou mi zastavovali minule kontrakcie 🤐 alebo zalezi co do nej daju? 😀

vavka33
8. dec 2006

ano,oni su rozdielne!Ale ta vyvolavacia je "bombova".Vsetko ide tak strasne rychlo,ale boli to a ja osobne som sa dost dotrhala,prave preto,ze to slo potom tak rychlo.Ale uz mi ju museli pichnut,mala sa uz stracala z toho zaznamu,mala toho chudatko dost.Nastastie stacil jeden tlak a bola von. 😀

mercy
8. dec 2006

Baby, ja dnes nemôžem dojsť☹Manžel prišiel včera z roboty až o desiatej a povedal, že mu volali z firmy, u ktorej sme si objednali bránu a železné časti plota, že ich dnes prídu montovať.Tak tu musím trčať,lebo to je celodenná robota. Ale je tá brána nááádherná, tak sa tešííím🙂Made, ja ti tie peniažky za Riškov balíček pošlem, ak mi dáš do IP číslo účtu.Mrzí ma to, som sa tešila,malý má aj mikulášske červené oblečko, aj čapicu☹ A chcela som dnes navštíviť aj kamošku s Košíc, ktorá je tu s malou v nemocnici a skočiť aj do robotky☹(Pozdravte od nás všetkých a že je nám veľmi ľúto 😢
A ja týmto pozdravujem svoju susedu, ktorá vďaka Modrému koníkovi nestráca o nás prehľad 😎

kili
8. dec 2006

zuz, ja už že máš bábo 😨 Rozhodla si sa, že vydržíš do termínu 😀

dorotka
8. dec 2006

caute kocky zuz si mi urobila radost ked som ta videla v teme stretko ze to snad s tebou nie je az tak zle aj ked vidim ze krv stale rovnako
dufam ze som ta so sms nejak neotravovala aj ked hore som sa docitala preco neodpisujes 😉
made sms este neprisla? mne zatial nic 😉

dorotka
8. dec 2006

kili a ty sa ako mas? dufam ze posluchas a neprecujes aspon do toho 13tt

kili
8. dec 2006

dorotka, do roboty sa už nevrátim. Vzdala som to. Musela by som na 100% povedať, že v januáry (do vtedy som vypísaná) nastúpim a ako som bola teraz v nemocnici, tak som si uvedomila, že to im v mojom stave zaručiť nemôžem, tak už hľadajú náhradu. Nechám sa vypísať na rizikové až do pôrodu, ale ak budem v poriadku, tak možno by som si popri tom privirábala pár hodín denne v bývalej robote.

dorotka
8. dec 2006

kili som rada lebo ja som tiez krvacala ale aspon som necakala dvojicky 😉
a dufam ze sa snazis co najviac lezat 😉

jj2202
8. dec 2006

ahojte,

kili znova si krvacala? 😕

zuz11
8. dec 2006

dorot, neobtazovala ma smska len fakt by som uz musela vyhlasit bankrot.... pri odpisovani na tie pocty sms 🤐
krv mam stale na h.... v nemocnici maju pre mna stale rezervovanu krv 🤐

madeleine
autor
8. dec 2006

zuz, mam neocakavanu asi 8 mesacnu navstevu, takze nacas asi neprideme... 🙂 pockas? 😅

jj2202
8. dec 2006

zuz ahoj, co mas s krvou? myslela som ze len vysoky tlak vas trapi... 😕

made??? 😕 😅 dnes som nejaka nechapavka 😅

zuz11
8. dec 2006

no ja som este nebola v sprche takze tiez nestiham 🤐 ale manzel ma tam moze hodit ale praveze nemoze vyzdvihnut bo ma neake stretnutie 🤐

madeleine
autor
8. dec 2006

jj, kamaratka mi volala ze je v BA a tak sa zastavi... 😉
zuz11: tak nech ta odvezie tam a spat pojdeme spolu... 🙂

kili
8. dec 2006

jj, ahoj, tak ty už 20tt, už si cítila bábo 🙂
trochu som krvácala, až mi to bolo trápne ísť kôli tomu na pohotovosť 😅 , bolo to len trochu krvi na toal. papieri, ani na gaťky mi to neprešlo. Ale je to OK, mám hematom, ale už sa zmenšuje 🙂

zuz11
8. dec 2006

jj, no to ze este aj krv mam na prd mi yistili ked som bola naposledy hospitalizovana, nastastie je na to riesenie len sa trosku bojim prijat cudziu krv 🤐
made, ok

jj2202
8. dec 2006

made a ja ze si v prvom mesiaci 😒

kili no uz davnejsie citim ale uz tyzden kope...asi bude futbalista. pred chvilou mi okopaval asi vajecnik. no sranda 😵
kili nikdy to nie je trapne, ja by som isla urcite. ja som pred 2 dnami v noci kaslala a hrozne smrkala a rano som mala krce tak som hned utekala doktorke. sestricka mi povedala, ze sa nemam hanbit ist na pohotovost aj s blbostou. nikdy nemozeme vediet co sa deje... 😕

zuzi ja ti dam 🙂
ale nie, srandujem. no tak drzim palce nech to vsetko dobre dopadne uz to je na spadnutie ci rozpadnutie 😵
zuzi ale teraz si v nemocnici, ci doma??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre