Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

madeleine
autor
10. dec 2006

12.12.2112 😀 to sa nacakas... 😀 😀 😀
no ja som vcera zase robila pivne rozky... baby, omylom som spravila dvojitu davku a po troch hodinach som uz besnela... 🙄 😀

madeleine
autor
10. dec 2006

ale vsetky sa zjedli... 🙂 vsetkych 128 😎

certica
10. dec 2006

made a pre kolko ludi, pripadne inych zivych tvorov to vsetko bolo urcene?

madeleine
autor
10. dec 2006

jedli len ludia a to 7mi na brachovej oslave a 7 ma mojej zurke... a moj manzel - tester 😀

katrin
10. dec 2006

ahojte baby, new fotos pridané 🙂

certica
10. dec 2006

idem teda cumnut 🙂

certica
10. dec 2006

no katrin, neni im dobre? stale len chrapkaju 😀 . Tusim mame tiez taku bledomodru deku 😉

diddi
10. dec 2006

pekne fotky katrin...vsetko naj malickym k prvemu mesiacu 🙂 ...myslim, ze Matko sa podoba na teba

katrin
11. dec 2006

dobré ránko baby 🙂

vavka33
11. dec 2006

pekne ranko,co chlapi ti dali chvilku volno 🙂

certica
11. dec 2006

tak sa tradicne pripajam a krasny den prajem 🙂

lenusa
11. dec 2006

dobré ránko babulky, potrebovala by som od vás radu. Už osem dní mám mrchu, ale len takú slabunkú a dnes som začala mať také mrchovské bolesti. Mám to prvý krát, inak som mala mrchu vždy najviac 5 dní a teraz neviem čo s tým, dnes by som chcela vola Dr. ale chcela by som počuť prve váš názor Ď

andrea.m
11. dec 2006

Dobré ránko 😀

dorotka
11. dec 2006

dobre rano
andrea vies ako to dopadllo s postelou drahy v sobotu vecer zohnal kamosa a do 0.30 skladali postel 😀 😀 😀 hoci sme vedeli ze spat na nej nebudeme aj mniesto sa naslo
lenusa no u mna bolo 7-8 dni bezne ale ked sa mi zvysilo na 10 bol to priznak myomu tak urcite je dobre ist po ms k lekarovi na prehliadku pripadne zavolaj tak ako si chcela volat

ninocka
11. dec 2006

dobre ranko a krasny zaciatok tyzdna prajem

andrea.m
11. dec 2006

no vidíš chlapi sú chlapi 😀 😀 😀

dorotka
11. dec 2006

adi dokonca bol ich povodny plan ist na pivo ale postel bola prednejsia a na pivo isli az potom 😀 😀 😀

vavka33
11. dec 2006

Lenusa,este pockaj a kup si ascotutin je proti krvacaniu-dal by ti ho aj doktor.A ak ti to neprejde tak do troch dni chod k lekarovi.Ja som tiez takto farbila a po 3tyzdnoch a kadejakych liekoch som nakoniec skoncila na kyrete,neslo to zastavit.Bola to len horm.porucha.Prajem ti,nech ti to dobre dopadne.

lenusa
11. dec 2006

ďakujem dorotka tak sa mu skúsim dovolať, ten myom to asi nebude keďže som po laparke a nachystaná na umelé oplod. 😉

zab_ka
11. dec 2006

ahojte a ako sa ma zuz, viete niekto?

dorotka
11. dec 2006

lenus tak to moze byt z tej pripravy urcite volaj lekarovi a ten ascourutin by som si sama radsej nenasadsovala

zuz11
11. dec 2006

ja som tu a mam sa fajn 😀 dakujem ze na mna myslite 😵 dnes to uz ale moze prist, aj ked uz v noci boli nekae priznaky 🤐 predychala som to 😵

alexandra
11. dec 2006

Bre ranko kocendy, aj my sme online, o 12 idem na kontrolu po tom stredajsom veseli, ale tak snad pohoda.. 🙂

certica
11. dec 2006

no alex, zijete hurraa! 😀

tonicka
11. dec 2006

ahoj alex, uz sme si mysleli, že na nás hneváš, že sme sa nepridali 😀

lenusa
11. dec 2006

ďakujem babulky za rady dúfam, že sa mu dnes dovolá, bo som z toho už riadne nervózna.
Zuz dúfam, že všetko dobre dopadne 🙂

certica
11. dec 2006

baby, vy dve sa fakt stretnete na tych boxoch 😀

tonicka
11. dec 2006

certica, tak je to dohodnuté len Michael sa nejak ponáhľal 😀

katrin
11. dec 2006

baby... mňa dnes asi šlaktrafí... ☹ bez ohlásenia začali v dome búrať komín, ktorý vedie rovno cez moju spálňu... Nemôžem drobcov ani presťahovať, pretože druhá izba vlastne susedí s tou, kde padajú tehly... 🙄 🙄 🙄 skoro som zinfarktovala... je to ako keby vam padal dom na hlavu 😠 😠 😠 😠 ani neviem, čo mám robiť... hlavne, aby to drobci dobre prežili 🙄

alexandra
11. dec 2006

certica 😀
toni nie, len som musela Vianoce vyriesit,t akze sme lietali a kupovali darky, co je dost tazke s tak obmadzenym rozpoctom 😀 😀

katrin zbal krpcov a pridi k nam.. Spinkat maju kde a aj prebalit ich mame kde a dokonca aj cim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre