Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

katrin
8. dec 2006

lucinka, ahoj 🙂 my sa máme celkom dobre.. drobci teraz spia, začínajú hrozne veľa papať, takže zachvíľu spapajú aj mňa aj tata 😀 Ty sa pochváľ... ako sa cítiš?

tonicka
8. dec 2006

Dobre ranko Katrin. 😵

katrin
8. dec 2006

toni.. bré ránko 🙂 ako sa máš?

tonicka
8. dec 2006

Okrem toho, že by tehulky nemali mat v 9. mesiaci noc ale len deň, tak fantasticky 😀 😀

lucinka
8. dec 2006

katrin to je dobré že im chutí... 🙂 ja sa mám fajn (ale radšej si zaklopem)... mám hrozne veľa energie, drobček v brušku sa stále hmýri... a dnes sa s manželom konečne chystáme na vianočné nákupy... 😀

katrin
8. dec 2006

toni, aj ty miluješ tehotenstvo ? 😀 tak ako som to milovala ja v posledné dni?

luci, tak využi tú energiu 😉 pokiaľ ju máš.. ja by som potrebovala dobiť baterky a hlavne ísť z toho domáceho väzenia aj niekde inde ako k lekárovi s drobcami 😲 Ešte chvíľu vydržíme, drobci totiž nemôžu ísť na veľmi dlho von, aby mi neochoreli. Takže ich dávam na 15 min na balkón a cvičím ich na čerstvý vzduch 🙂

lucinka
8. dec 2006

katrin prídem ťa vystriedať ak chceš... 😉

katrin
8. dec 2006

luci, teba to prejde po 3 hodinách 😀

lucinka
8. dec 2006

myslíš... 😕 ale tebe by asi pomohli aj tie 3 hodky, nie? 😀

katrin
8. dec 2006

luci, no jo... 😵

tonicka
8. dec 2006

Jaj to nie, mne sa tehu veeeeľmi páči, len v noci ma všetko bolí a snivajú sa mi sprostosti 🙂 Prave sa mi zdá, že som tehu nejako krátko 😀

katrin
8. dec 2006

toni... tak super.. mne sa to zdalo nekonečné.. 😲 😝 a čo náš spoločný pán doktor? Ako sa má? 😀

madeleine
autor
8. dec 2006

ahojte maminy.. 🙂

tak mne sa dnes v noci snivalo, ze zuz dosla dnes na stretavku a ze ju tam chytili kontrakcie a ze ona ze ide do nemocnice peso lebo je to kusok. Sla som s nou a v polovici sa sklatila na zem, ze rodi. Tak som zavolala zachranku nech poslu niekoho z Ruzinova za nemocnicu, ze tam lezim s rodickou. No a tak som porodila svoje prve dieta v zivote... 😀

tonicka
8. dec 2006

Vyzerá, že dobre, hlavne nás pochválil ako sme pekne vydržali a že teraz to je už na prírode, tak je šikulák 😀 😀

katrin
8. dec 2006

made, u zuz by to bolo aj reálne 😀 😀 ako ju poznám... 😀

katrin
8. dec 2006

toni, tak ty už si za vodou, už môžeš 😵

lucinka
8. dec 2006

no tak sme dohodnuté katrin... len daj vedieť kedy... 😀
ja sa s vami zase musím rozlúčiť, lebo všetci sa pred vianocami idú zblázniť... 😠 ale dúfam, že sa sem ešte dostanem... 😅

jj2202
8. dec 2006

ahojte 🙂

tonicka
8. dec 2006

aj ja si to viem u zuz predstaviť 😀

katrin
8. dec 2006

luci, aj hneď.. 😵 😔

tonicka
8. dec 2006

ahojcek jj 😉

lucinka
8. dec 2006

katrin hneď by som tam bola... 😔

katrin
8. dec 2006

luci, už aj ti dvere otváram a skáčem do nejakého oblečka 😀 teda do niečoho iného ako do teplákov 😀

lucinka
8. dec 2006

dobreeeee... ja si donesiem svoje a možeš vyraziť do ulíc... 😀
bože mne sa dnes nechce robiť... 😠

katrin
8. dec 2006

luci, šak už tú chvíľu vydrž, zachvíľu pôjdeš na MD a už nebudeš robiť ... teda budeš, ale iné veci 😀

katrin
8. dec 2006

tak baby, čafte, idem niečo robiť

lucinka
8. dec 2006

tak sa maj maminka... a posielame pusku drobčekom... 😵

zuz11
8. dec 2006

ahojte, taku radost made neurobim aj ked tie kontrakcie dokazem rozkracat 😀 je to lepsie ako lezat alebo sediet, ok made tak balim tasku do porodnice na stretko 😀

madeleine
autor
8. dec 2006

no, hned som pokojnejsia... 😅 😀

zuz11
8. dec 2006

ja som vedela ako ta ukludnit 😀 neboj nie je ta taska tazka tak ju unesies len trba najst skratku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre