Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

nufka
2. jan 2007

peja hej velmi pekny ale su len dve izby .. je to tam novucicke , krasne .. a plati sa len 500,- na den takze podla mna je to super ..

peja
2. jan 2007

dve izby stacia, tam sa asi nerodi tolko ako v BA ...
tusim budem rozmyslat nad rodenim v PE 😀 teda, ked to bude aktualne ...

nufka
2. jan 2007

ved hej ale napriklad ked som lezala v nemocnici ,ja som obsadila posledne lozko bol tam pekny naval prave , tam ze je spojena gyn a porodnica 🙂 kamoska co tam rodila tak chcela nadstandart a jeden den po porode musela byt na izbe s viacerymi mamickami kym sa neuvolni .. tazke na pe to staci ale niekedy ked je plno sa nemusis ani dockat 😉

peja
2. jan 2007

hlavne, ked zacinaju rodit silne rocinky 🙂 uvidime,este je casu dost 🙂

nufka
2. jan 2007

peja len aby ta neprekvapila fazulka skor 😵

peja
2. jan 2007

nufi, to by som bola len rada, zatial sa nam nejak nedari ☹

nufka
2. jan 2007

peja raz sa podarit musi 😉

peja
2. jan 2007

ale ano, ja tomu verim, to len obcas ma chyti trosku depka, ale nepoddavam sa tomu, ani sa nevzdavam, verim,ze rok 2007 nam prinesie "balicek" ... teda bocian 😀 alebo Jezisko na Vianoce 😀

nufka
2. jan 2007

peji drzim ti velmi palceky 🙂 a inak ako sa mas .. inak nam zanikla tema snazilky z pe 😒

peja
2. jan 2007

dakujeme 😵
mam sa velmi pracovne, nejak nestiham konika 😠 , ale inak fajn
😉 v snazilkach by som uz bola asi len sama s cucus, ak aj ta uz nie je kinderko, davno som ju necitala ...
a vy ako, bytik hotovy? kedy planujes navrat do PE? ked pojdes na matersku, ci aj skor?

nufka
2. jan 2007

ale ved ja by som bola s vami aj ked som tehu 😉 bytik je hotovy len treba poumyvat a mozme byvat ..este by sme chceli spravit stavanu skrinu a nastahovat sa a potom pomalicky sedacku a sme nakomplet 😉 a do pe asi az ked pojdem na matersku

jj2202
3. jan 2007

ahojte, kde ste kto? 😕 😅

ninocka
3. jan 2007

dobre ranko jj

jj2202
3. jan 2007

ahoj ninocka, ako sa mas? Filipko poslucha?
vcera sa mi stala zvlastna vec. teda este pred tym sa mi to nikdy nestalo.
Nanka kopala celu hodinu a pol v kuse. bolo to prijemne, ale tak dlho...tak to bolo prvy krat. neviem ci to nesuvisi s tym, ze som vecer pila kofolu...? moze to byt tym?

ninocka
3. jan 2007

podla mna od kofoly by to nemalo byt
ale aspon si ju citila je to krasne

jj2202
3. jan 2007

krasne jasnacka 😵 😵 😵

nufka
3. jan 2007

ahojte 🙂 dnes zase pustejsie ??

lucinka
3. jan 2007

ahoj nufka... 🙂 všetky sme asi zavalené prácou... 😠 ako sa cítiš?

nufka
3. jan 2007

ahoj luci 🙂 citim sa az prekvapujuco dobre 😉

jj2202
3. jan 2007

ahojte 🙂

zuzla2
3. jan 2007

nufka uz by si sa mala citit len a len dobre 😉
inac gratulujem

jj2202
3. jan 2007

hmmm zuzi, nevim teda ako ty ale mna sem-tam poriadne potrapi to "natahovanie" maternice... 😀

lucinka
3. jan 2007

nufi teraz sa budeš cítiť stále lepšie a lepšie... a keď budeš cítiť tie príjemné kopančeky... 😵 ja sa tiež teraz cítim fit až na to večerné nájdenie miesta v posteli... 😀

nufka
3. jan 2007

zuzla dakujem ..
luci tak kopancekov sa nevie dockat hlavne nufo 😀

zuzla2
3. jan 2007

jj mna zatial netrapi nic...teda dokopy od zaciatku..to,ze mi bolo zoparkrat divno na zaludku nepocitam, to,ze som 2x objimala wc tiez..lebo ked citam ako si niektore babenky to tehotenstvo vytrpia tak mozem len povedat,ze ja si to vyxutnavam 😉 keby mi nerastlo brusko tak ani neviem,ze som tehu 😉

jj2202
3. jan 2007

zuzi, mne nebyvalo vobec zle a ani mi neni, ale sem tam tie pichania v boku boli dost neprijemne. pamatam si ked som v noci ledva ledva dosla na wc ako ma to pichalo...

luci, citala si o tym mojich kopancoch? uz si take mala? 😕 😅

lucinka
3. jan 2007

nufi tak to sa má na čo tešiť... 😀 lebo môj keď dá ruku bruško a ešte mu začne rozprávať, také drobec sa neskutočne hýbe... 😵

lucinka
3. jan 2007

jj čítala a podľa mňa je to úplne normálne... môj drobček pravidelne večer, keď vyložím nohy, tak sa hmýri dosť dlho... 😉 chôdza ich uspáva a keď si lahneme alebo sadneme a sme v kľude, tak sa zobudia... 😉

viki
3. jan 2007

Ahoj jaji,
mna dnes maly zacal kopat rano o 6:00, som sa na to zobudila a este neprestal. 😎 Mne sa to stava casto ze kopka aj par hodin vkuse, asi budem mat futbalistu. 😀 Ale niekedy mam tiez aj opacny pripad, ze ho necitim aj par hodin a som potom nervozna...

zuzla2
3. jan 2007

aj ja chcem uz nejake pohyby citit 😎 ale este si asi pockam 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre