Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

newyorkgirl
4. jan 2007

inak je to sranda, mna gynda este len caka, idem na kontrolu totiz, este som nebola po porode, sa "tesim" teda... 🙂

nufka
4. jan 2007

adka tak drzim palceky 😵

adkag
4. jan 2007

NY a kam chodis ku gyn.?
Nufka, dakujem. 🙂

newyorkgirl
4. jan 2007

jankovsky

adkag
4. jan 2007

aha, ten je zevraj fajn 🙂 . a kedy sa chystas? a mas nejake problemy?
inak babenky,ani cierny a zeleny caj sa nesmie? a bylinkove asi tiez nie,vsak?

zuzula
4. jan 2007

Adkag, kuk tuto temu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale nebud prekvapena ked maju kocky niekedy uplne opacne nazory a informacie... 😀

ikke
4. jan 2007

jeej, vitaj, michael! 😵 😵 😵
gratulujem stastnej maminke aj hrdemu tatkovi!

ps: ...a ked vam lekari budu tvrdit, ze sa vam narodi maly slon, berte ich s rezervou! 😀 😉

zuzula
4. jan 2007

Adka, a cajiky v norme mozes...ja si dam kazdy den jeden zeleny, a sem tam cierny s mlieckom...ale ja zase vobec nemozem citi kavu od zaciatku tehu a colu nepijem takze kofeinu nemam moc. bylinky sa mozu ako ktore, zase plati vsetko s mierou...

lara1znk
4. jan 2007

cierny caj sa daj kupit aj bez kofeinu, ja pijem taky s mlieckom a je to fajn

zuzula
4. jan 2007

Cau Lari, kde sa flakas, zahranicie obchadzas 😀

lara1znk
4. jan 2007

rozbehol sa nam jul 🙂 , u nas to spi, nie?

zuzula
4. jan 2007

Jaj, tak kecas usilovne ako vzdy. Ja som aj rano pisala ale nikto nic, len Katka pozdravila. Tak ja som zase bola v Majovkach.
Inak dnes pozdravuj Bludicku ked sa stretnete. 🙂

nevesta
4. jan 2007

Ahojte,
prve oficialne foto Michaela https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
😵 😵 😵

tweety22
4. jan 2007

nevesta, michael je nadherny... juj ci jej zavidim v dobrom , ze uz to maju za sebou 😎

miss
4. jan 2007

Zlateho vlasáčia porodila Alexandra 😀 myslim, že sa podobá na otecka, bôahoželám jej, aspon jej vysiel dnesný termín, ked mne už nie 😖 😅

ninocka
4. jan 2007

miss a ty este nic

miss
4. jan 2007

ninocka- nic na vyvolavacke som 😒 kedy si ty mala termin?

miss
4. jan 2007

ninocka- mas krasneho synceka 🙂

nevesta
5. jan 2007

Ahojte,
dalsia foto michaela 😉

lucinka
5. jan 2007

Ahoj nevesta... 🙂 malý je úžasný... 😵 😵 😵 pozdravuj ich... 😉

nufka
5. jan 2007

ahojte babulky 🙂

jj2202
5. jan 2007

michael je nadherny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nufka
5. jan 2007

malicky je taky baculko krasny 😵 😵

adkag
5. jan 2007

Babenky, snad vas tym moc nezatazujem,chcela by som sa vas spytat,ake ste mali na zaciatku priznaky? mna boleli krize a od terminu ked som mala dostat mrchu som mala tlaky v podbrusku a bola som dost nervozna. neviem vobec ktory som tt, posledna mrcha zacala 6.12., ale dnes ma prestali boliet aj krize aj tlaky v podbrusku,tak dufam,ze je to ok. inak mi neni nic,ani zle,ani ma zaha nepali, prsia bolia len trosinku,tak ako obvykle pred mrchou.dufam,ze je vsetko ok.

jj2202
5. jan 2007

adka, u mna bola bolest prs, nemala som absolutne chut na sladke a nebola som "zla" ako som pocas PMS byvala, stratila som chut na sex a nemohla som lezat na bruchu, mala som pocit ako keby som mala bublinu v brusku a tiez sa mi objavil biely vytok bez zapachu a svrbenia (ten mam doteraz)

dorotka
5. jan 2007

adga ked to mas z hcg naco ta trapia priznaky lepsie ti to potvrdit nemohli
ja som ti chcela este povedat aby si sa vyhybala bylinkovym cajom vela byliniek pocas prvych troch mesiacov skodi
po troch mesiacoch si mozes obcas aj nejake vinecko dopriat 😉

jj2202
5. jan 2007

adka co sa tyka prs, boleli ma tiez ako pred mrchou. ale to som mavala take ako zdurene uzliny, take hrce bolave....teraz pred tehu boleli ale tie hrce som nemala. inak pocity ako pred mrchou som mala az do 8tt cca a aj krize boleli.
drzim palce

adkag
5. jan 2007

dorotka, no mna to prave trapi preto, ze ci sa nahodou cosi nestalo, ked ma prestali boliet tie krize a podbrusko.
inak ten vytok mam aj ja,aj ho citim,stale kontroluje,ci neprisla mrcha. a dnes zvlast.a tiez nemam vobec chut na snazilkovanie 🙂

dorotka
5. jan 2007

adga prilis vela rozmyslas nesnas sa vsugerovat si blbosti tie priznaky nemusis mat bez prestavky ako keby som citala jj pred par mesiacmi 😉 😀
nestresuj sa zbytocne mysli na pekne veci neprivolavaj si nestastie

nufka
5. jan 2007

adka ja som mala velmi citlive bradavky a kedze som pocas ms nemala prsia vobec citlive tak mi to bolo podozrive. stale som mala pocit ze mam uz uz dostat ms ale nic tak som tri dni behala s intimkou 😀 mala som aj take zvlasne tlaky a krce v podbrusku ako pri ms ..po 5 dnoch som si spravila test a nasla som // 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre