Tehuľky, aj vy ste tak veľmi hladné?

tonicka
17. júl 2006

Ahojte tehulky. Aj vy ste tak straaasne hladne ☹ Manzel tvrdí ze on tolko nezjedol ani ked vrcholovo sportoval 😀 , A to som zatial ani nejak nepribrala, len som sa dostala na povodnu vahu.Ale bruško uz krásne vykúka.aby ste vedeli co toje hladna...tak napr teraz mám za sebou 1.5 kg marhul,3kg melón,2 porcie zemiakov, 4 maslové chleby s rajčinami,4 litre vody, 2 jablká, nejaký ten kysnutý kolácik...

nera
21. júl 2006

ja to už chápem, veď čo máš urobiť, keď Ti to tak chutí, no nie??? 🙂 😉 🙂

zuzu13
21. júl 2006

Zavináče s čoko jogurtom boli moje raňajky asi okolo 15tt. Teraz by som to už nejedla a ani mi zavináče nechutia tak ako pred tým.

nera
21. júl 2006

Ináč ja som pred tehu hynula za rybami, no teraz ich absolútne nemôžem.

danii
21. júl 2006

ja nemam ziadne ine chute, ani nekombinujem. ale ako pisala tonicka ovocie mozem na kila 🙂

wladka
24. júl 2006

aj ja takisto...ovocie, neviem sa z toho spamatat...a to chodim jak blazniva uz rano na marhulky, ringlotky... 😉

danii
24. júl 2006

a melon! ten mozem vzdy a vsade 😀 plus nektarinky a broskyne.

gabika146
24. júl 2006

ja zo zaciatku som bola na zelene jablka a teraz tiez melon zjem len taky fukot ani to vstavanie v noci my nevadi ked musim ist na wc 😀

danii
24. júl 2006

no to mne zasa vadi. ale co uz. po tolkom melone, ani sa necudujem 😀

escada17
30. mar 2007

baby, ja som si prave naopak vsimla, ze sa stale citim plna a jem ovela menej ako zvycajne...akoby som mala mensi zaludok 😉

sstefi
31. mar 2007

ja som na tom podobne ako escada17. A som veľmi rada,aspoň veľki nepriberám. 😅

ivca82
16. apr 2007

ja by som zase jedla vsetko co vidim, len sa snazim kontrolovat, len keby som ma ostatny nenapchavali, ved si daj si tehotna... A nedaj si 😅

escada17
18. apr 2007

tonicka a kolko si dokopy pribrala, ked si mohla tolko jest? lebo ja ani tolko nemusim a priberam teda dost... 😢

waitinka7
8. júl 2008

Ja som mávala vlčí hlad hlavne v noci v prvých troch mesiacoch, to bolo dačo strašné. Ale kontrolovala som sa, ak mi bolo až zle od hladu, dala som si troška rožka so syrom alebo tak...ale určite som sa nešla napráskať v noci.

muriel293
26. júl 2008

u mňa si mimi vypýta jesť aj samo-dostanem samozrejme záchvat hladu ale taký šialený že ak sa nejdem najesť tak mi je totálne zle,roztočí sa mi hlava a totálne cítim škvrkotanie v žalúdku..a to niekedy už aj ke´d ležím v posteli

pensadorcallisto
27. júl 2008

Ja mam niekedy v noci taky pocit hladu. Citim prazdny zaludok, ale iba sa napijem vody a idem spat dalej... Predtym som take pociy hladu nemala, jedla som dost malo. Hlavne na litre kavy. Ale teraz sa kavy ani nedotknem, ani len neochutnam, lebo to bola pre mna ako droga. Takisto ziaden kofein, malo cukru, takze telo si to asi takto vynahradza, ze pyta stale viac a viac...

mywiel
27. júl 2008

Ja som mala hlad hlavne v tretom trimestri, v prvom mi byvalo zle a v tretom som sa bala ze si to vsetko vynahradim, nakoniec som pribrala 12kg a po porode uz mam 11kg dolu, takze ten hlad je niekedy len to, ze telo si pyta co potrebuje, samozrejme som nejedla vkuse chipsy ale aj tie som si dopriala aj cokoladu ked prisla na to chut. 😀 😝

viiila76
28. júl 2008

Ja som mala hlad hlavne na zaciatku, asi tak prvy mesiac, to som doslova len zrala, stale som bola hladna. No a teraz mam stale to iste obdobie, ze jedlo by som najradsej ani nevidela, lebo mi je zle, ale nevraciam, len mi je zle. Normalne musim na nieco dostat chut, aby som to zjedla.
Tiez sa mi par krat stalo, ze som dostala napr. chut na bryndzove pirohy a potom, ked som sa s tym natrapila, tak som ich nemohla ani citit. 🙂 A napr. krabie tycinky nemozem citit stale, i ked na zaciatku som sa nemohla natierky z nich dojest.
Takze pokial dostanem na nieco chut a mam to poruke (pravdaze jedlo, nie somariny), tak sa najem, kolko mi chuti, pretoze viem, ze o par hodin, nebudem moct zjest nic. 🙂
A na vahu sa nepozeram 🙂, podla mna priberam v normale.

tekvica
28. júl 2008

aj ja som haldna, nie stale, ale casto, kazde dve hodinky. zle mi nebolo vobec, ani chute sa nezmenili, len ten pocit hladu, aky mam teraz som pred tehotenstvom nezazila.az ma zaludok bolel zo zaciatku, kym som si zvykla jest fakt casto.

a zatial mam v 20 tt naviac 2 kila, tak nerozumiem, kde to ide, lebo ani brucho mi nevidno velmi, skoro vobec.

emjee
1. dec 2008

angelaa214 • 14tt • 17. okt 2008 o 22:49
kto mi poradi....,mne nechuti vobec jest... a pritom som hladna..zjem ovocinu alebo sladkosti...ale jedlo mi nechuti..co stym?

terqa • 1d, 22tt • 17. okt 2008 o 22:52
a to ti cely den nechuti?
mne nechuti zvycajne rano a doobeda, ale popri malej sem tam nieco zobnem, alemam aj dni, ked je to strasne, tak mi pomaha ked zjem dake ovocie a o chvilku uz mozem aj ine...
skus este hroznovy cukor, podporuje chut do jedla

macka23 • 32tt • 17. okt 2008 o 23:50
a nechuti ti pretoze ti je zle, ci len nie si hladna?
mne ked bolo zle, tak som mala vzdy po ruke keksiky, ginger biscuits /myslim, ze zazvorove?/ alebo piskoty,
a ovocie, tusim nektarinky boli favoritom :-P a jablcka.
tak nech ti chuti

alfinka1 • 17. okt 2008 o 23:57
angelaa ; ja som na tom takisto, dufam, ze sa to pominie, inak predtym som bola velky papac, riesim to vela zeleninou, ovocim aspon sa snazim do seba dostat polievku, maso a ostatne....nehrozi, len myslienka na to a je mi zle, a jes jogurty? ten hroznovy cukor pomaha, ale tiez to neprehanat, privela vsetkeho skodi

sue • 1d • 18. okt 2008 o 07:53
Angelaa, ja som to mala rovnako ako ty, pokračovalo to vracaním každý deň až do vyše 20tt, až od nnejakého 18tt sa mi podarilo čosi pribrať, ale aj tak som to dohnala a rodila som s +17kg ydravého šikovného chalana (3200g, 49cm) takže len počúvaj svoje telo, ono vás nenechá vyhladovať

angelaa214 • 14tt • 18. okt 2008 o 12:32
alfinka1
ahoj pytas sa ci jem jogurty? tak jogurty nejem..predtym som jedla ale teraz na to nemam chut...a mala by som to jest? ja skor papam cokoladove pudingy a tiramisy........a zelatina mi chuti stalle

jaduska • 2d, 23tt • 18. okt 2008 o 19:12
Ja som v prvých týždňoch tehotenstva jedla iba surovú mrkvu a kaleráb, nič iné mi nechutilo...Napr.ani banány, hoci inak ich zbožňujem....Už som si pripadala ako zajac, ale inak to nešlo. A strašne veľa sa mi žiadalo piť. Neboj, v druhom trimestri to prejde...

zajo510 • 1d, 22tt • 18. okt 2008 o 20:37
s tým hladom je to celkom zaujímavé...príde hlad a od toho hladu okamžite aj na vracanie (akože od hladu). trebalo by čosi zjesť ale zo všetkého sa mi dvíha žalúdok...ale zatiaľ som stále našla potravinu, s ktorou som to akotak pomaličky zvládla. nie je to žiadna sláva ani pochutenie si, ale jesť treba aj ked to po chvíľke možno výjde von

ja som tiež jedla kaleráby a minerálky mi pomáhali. jedla som véééééééľmi pomaly. niekedy to ostalo vo mne inokedy ani nie. ale zvládli sme to.

kvixa • 16tt • 18. okt 2008 o 21:14
aj mne býva na zvracanie od hladu ja nemožem žiadny vývar ani čistú šunku- kuraciu, morčaciu ale zle mi nebýva vôbec a pijem ako cisterna

halienka • snž • 19. okt 2008 o 21:33
Angela , viem o čom hovoríš, tiež som mala také stavy. Keď som bola hladná bolo mi zle, tak som sa donútila niečo zjesť, ale nedalo sa veľa, lebo v určitom momente už žalúdok začal odmietať a začalo ma naťahovať. Takže to málo čo som zjedla vydržalo tak dve hodiny a znovu hrozný hlad, musela som jesť znova. A toto sa opakovalo celý deň, jedla som 10x denne, aj v noci. Keby som sa nenajedla, tak som šla odpadnúť, všetko sa mi krútilo...U mňa to teda nemohlo byť ovocie, lebo to by ma zasýtilo ešte na kratšie, takže niečo sýtejšie, väčšinou pečivo s niečím, husté polievky s chlebom, kúsok mäska, na noc som si robievala 3 deci pudingu, to mi vydržalo v žalúdku 4 hodiny. Tiež tvaroh s medom, grankom a piškótami...no všetkého len tolko, aby som nešla vracať. No jedine tento systém mi pomohol prežiť, jesť často a málo, aj keď mi vôbec nechutilo. Držím palčeky, až ti to skoro prejde.

krasulka • 28tt • 19. okt 2008 o 21:57
angela, ja pridam moju skusenost. Na zaciatku tehu od nejakeho 8 tt do 15 tt som mala s jedlom problem. Mala som nevolnosti, vracavala som a ked uz ma prepadol hlad tak mi nic nechutilo..Najviac som jedla suche rozky a caj myslim ze to je v tomto tt normalne ze ti nechut jest, ale verim ze sa ti to casom upravi a budes jest aj za dvoch Drzim palceky a zelam pohodove tehotestvo

emjee
1. dec 2008

zzuzana2 • 1d, 25tt • Včera o 14:55
ahojte, aj vy mate taky hlad? ja by som zjedla aj kona! tento pocit som nemala od neskorej puberty, ked som sa tiez riadne vytucila, ale vtedy som si to akosi uzivala....nuz, zatial sa to az tak neprejavuje, ale brusko mi riadne narastlo, dufam, ze to zostane iba pri brusku snazim sa nic sladke nekupovat, lenze aj tak vyzieram aspon med a hrozienka...

munu • 27tt • Včera o 15:16
zzuzana aj ja som v 6.mesiaci a niekedy mam take dni, hlavne ked som v praci, ze mi akosi prirychlo travi a nestiham jest, stale som hladna, ale ked som doma cez vikend tak jedno jedlo mi travi aj 4 hodiny... teraz babo rastie velmi rychlo, tak preto potrebuje aj viac prijimat a ty musis prijat denne o nejakych 500 kalorii viac ako predtym...

jaduska • 2d, 23tt • Včera o 19:19
hlad mávam hlavne k večeru, ale nie až taký obrovský (zatiaľ )

zzuzana2 • 1d, 25tt • Včera o 21:01
hm, ten hlad bude skutocne tym, ze mi rekordne rastie brusko, pomaly si mozem na neho postavit salku s cajom . a to som sa este minuly tyzden v zimnom obleceni mohla vydavat za zienku po vydatnom fazulovom obede...

katka2808
1. dec 2008

ahoj zzuzana2, dnes som bola na EKG a lekarka mi vravela, ake dolezite je papat susene hrozienka a ake maju Greci kvoli tomu dobre vysledky. tak len smelo do toho 🙂 ja som si sla hned nejake kupit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre