Tehuľky, aj vy ste tak veľmi hladné?

tonicka
17. júl 2006

Ahojte tehulky. Aj vy ste tak straaasne hladne ☹ Manzel tvrdí ze on tolko nezjedol ani ked vrcholovo sportoval 😀 , A to som zatial ani nejak nepribrala, len som sa dostala na povodnu vahu.Ale bruško uz krásne vykúka.aby ste vedeli co toje hladna...tak napr teraz mám za sebou 1.5 kg marhul,3kg melón,2 porcie zemiakov, 4 maslové chleby s rajčinami,4 litre vody, 2 jablká, nejaký ten kysnutý kolácik...

nera
18. júl 2006

muci: úpne jednoduché - mne pomohlo behanie, 45min(svojim tempom len nezastaviť), 2-3krát do týždňa.A jedla som čo som chcela. Ale na začiatku treba niekoho čo Ťa to donúti robiť, ja som mala brata a ten si svoje vytrpel, koľko ja som sa ho oreptala, ale vydržal(našťastie 😉 )
No teraz už nebude tak blízko pri mne tak dúfam, že to aj sama vydržím.

mucilienka
18. júl 2006

nera, fuuuuuuha, tak to az na jar... 😀 aspon mam vyhovorku...

gabika146
18. júl 2006

ahoj ja som v 33tta mam na sebe pomaly 20kg.na zacitku to bolo 60 potom pomalinky po 1-2kg.a zrazu ked som isla na poradnu po 3tyzdnoch ze 6kg.skoro ma tam vystrelo sestricka sa len usmiala ze kde to mam ale som toho nazoru,nech to je kolko chce ale nech je drobec v poriadku 😉

dabon
18. júl 2006

nera, no tak to si schudla super... Ja som vazila tiez nejakych 85 kg pred nejakymi 3r. Prestala som sa radsej vazit, lebo to bola hrôza. A môj gynekolog ma nastavil na to, aby som so sebou zacala nieco robit. Tak sa mi podarilo za 1,5r schudnut na 66kg, viac to neslo a mohla som robit co som chcela... Teraz som v 20tt a pribrala som na 70kg. Dufam ze nezacnem mat z toho nejaku depku... Viem ze to pôjde uz len hore. 🙂

mucilienka
18. júl 2006

baby, kaslite na kila... tie pojdu dole ako voda... nebojte... budeme mat inu makacku... 😉

adetka
18. júl 2006

PResne tak...kaslime na kila...zhadzovat budeme po porode....ja som doteraz pribrala 3 kila... az mi sestricka vynadala, ze by som mala trosku viac... ale ked ja som uz pred otehotnenim mala mieeeernu 😀 nadvahu (12 kg)... teraz vazim 73.

mucilienka
18. júl 2006

adetka 73kg? a to kolko merias? ja som mala pred tehu 68kg pri 176 cm... teraz mam +4kg...

adetka
18. júl 2006

tusim ze necelych 170...mozno 168...nemerala som sa od puberty 🙂 68 kg pri 176 cm... chudulinkaaaaa 🙂 az ziarlim... pred osmimi rokmi som vazila 55 kg...

mucilienka
18. júl 2006

adetka, ja pred rokom 60kg...ale tak co uz... 😔 vsetko pre babo...

danii
18. júl 2006

muci, ty si v 26tt a pribrala si len 4 kg? to ja mam uz teraz na sebe 😀 ale ako uz niekto pisal - pre babo vsetko 😉

danii
18. júl 2006

prepac - ty si to pisala v prispevku prave na mojim......... 😀 som dnes nejaka mimo 😀

mucilienka
18. júl 2006

danii, vrchol asi este len pride... 😀

danii
18. júl 2006

ale si na tom super 😉

tonicka
autor
18. júl 2006

No, baby, tak ja dúfam, že mne sa podarí dostať aspoň na 58kg. Ja teraz totiž vážim teraz 52kg a to je zatiaľ najviac v mojom živote ☹ Takze ja sa na priberanie tesííííííím. 😀

danii
18. júl 2006

tonicka, tak to ti asi vsetky zavidime. myslim ten problem s priberanim 🙂 ale neboj, to zvladnes 😉

zuzu13
18. júl 2006

Tak vám všetkým držím palce v tom chudnutí. Tak my sme pribrali za posledný mesiac 1,5 kg ( spolu 7 kg) a teraz vážim - držte sa - 89 kg/170 cm. Ale manžel ma ukľudňuje, že len na prsiach mám o 5 kg viac. Chacha. A doktor povedala, že malá je velikánska, tak sa nemám čo čudovať. A tak. 😀

wladka
18. júl 2006

aaale co sa plasite... ja som pribrala zatial 15 kil, a to uz o mesiac rodim...to este hadam priberem...ale 11 kil porodom pojde dole...tak sa nebojte...muzi povaruju male, a my si pocvicime... 😀 ...v 20 tt - 25tt som pribrala len 4-8kil.. a potom sa to spusti jak lavina...

zuzu13
18. júl 2006

Ja tomu verím, že to pôjde dole. Ale je to ine ako keď to išlo dole pred 12 rokmi. Teraz to pôjde ťažšie. Vek nepustí. 😠

wladka
18. júl 2006

😀

zuzka111111
18. júl 2006

no ja mam depku z priberania od zaciatku akurat pred sviatkami vianoce a tak som pribrala a prva pradna bola 62kg a potom 64,69 a tak az teraz mam 74 a to len teraz zacnem priberat mam velké ruky a stehna hruza dufam ze to pojde prec lebo sa citim zle ale ked nam strasne chutí sladkééééééé 😝

newyorkgirl
19. júl 2006

tonicka, sa neboj, ze nepriberies, ja som zacinala na 52 a teraz mame 57, takze ideme hore, v poslednej dobe si vsimam, ze tak 2kg za mesiac... tak som zvedava, aky slonik zo mna bude o chvilku 😝

danii
19. júl 2006

new - budeme sami slonici tu 😀
wladka - takze cakame lavinu ....... 😀

wladka
19. júl 2006

😎 ...nooo sak sa dockas, aby si nebola prekvapena.. 😉 ..ajajaj..len sa treba riadno kremovat, aby nepopraskala koza, a nerobili sa strie...

newyorkgirl
20. júl 2006

nooo, wladka veru, aj my kremujeme, stale, stale 😎

adetka
20. júl 2006

veru... kremovat treba... ja som si zabudla prsia kremovat... prve tyzdne mi neskutocne narasti... a teraz ich mam zo spodu popraskane... pod kozou ☹ s bruskom asi take problemy mat nebudem... poroztahovala som si ho uz pre otehotnenim... 😀

danii
20. júl 2006

aj ja sa riadne kremujem - vsetko 😀 lebo strie su uz navzdy a ja ich mat nechcem ....

zuzu13
20. júl 2006

Baby, ja som sa krémujem aj 3 x denne a h.... mi to pomáha. Prsia mám väčšie skoro o dve čísla a bruško ako pred pôrodom. Jednoducho mi to všetko veľmi rýchlo narástlo a krémiky nepomohli, tak sa mastím ďalej. Ale čo už. Vyzerám ako menší vráskavec(striovec). Ale určite nie som jediná, a aj tak si z toho ťažkú hlavu nerobím. V mojom veku sa už aj tak promenádovať nebudem a chlapi majú očičká pre trošku mladšejšie ako ja. A mám muža, ktorý ma má rád aj takú. Kašlem na strie, len aby sme boli všetci zdravučkí. 😀

danii
20. júl 2006

zuzu-presne ako hovoris. len aby sme boli my a nase babatka zdravucki! 🙂

zuzu13
20. júl 2006

Tak tak 🙂

wladka
20. júl 2006

ano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre