Tehuľky, aj vy ste tak veľmi hladné?

tonicka
17. júl 2006

Ahojte tehulky. Aj vy ste tak straaasne hladne ☹ Manzel tvrdí ze on tolko nezjedol ani ked vrcholovo sportoval 😀 , A to som zatial ani nejak nepribrala, len som sa dostala na povodnu vahu.Ale bruško uz krásne vykúka.aby ste vedeli co toje hladna...tak napr teraz mám za sebou 1.5 kg marhul,3kg melón,2 porcie zemiakov, 4 maslové chleby s rajčinami,4 litre vody, 2 jablká, nejaký ten kysnutý kolácik...

mucilienka
17. júl 2006

tonicka, tak s tymto mnozstvom asi srandujes? 😲 ja by som akurat tie marhule, na dalsi den ten melon, na dalsi tie zemiaky... ale asi ti lepsie spaluje ako mne.. mne velmi jest nechuti...

mirka
17. júl 2006

tonička, pokračuj ďalej a ... 🙂 ale nie, je to fakt riadne množstvo. Ja jem tak ako predtým, len vtedy som hlad uhrala, ale teraz keď som hladná, musím jesť. Ale takto nie 😀

zuzu13
17. júl 2006

Tak ja mám v sebe 1 chlebík s paprikou, čaj, kávu, teraz si idem dať polievku, potom kura na kyslej kapuste a potom neviem. Ale zo začiatku som jedla viac, ale len ovocie a zel. najmä paradajky na kilá. Ono sa to ukľudní.

alexandra
17. júl 2006

ja som tiez bola zozaciatku desne hladna, ale uz je to lepsie, zatial som zjedla chlieb s marmeladou a za chvilu idem na obed, uz mi skvrka v bruchu..

adetka
17. júl 2006

Ja som zacala byt pazrava az po 18 tt... tiez som schopna na posedenie spratat vyse kila marhul, alebo ceresni... dve hlavne jedla denne...

mucilienka
17. júl 2006

tak ovocie aj ja - ked boli jahody, tak som za den zjedla 10 litrove vedro... ale okrem toho uz len pohar mlieka - za cely den.. teraz mam zasa broskyne a nektarinky, okrem toho mat nic ine nemusim.. teda este pomarancove acidko...
zacalo mi hrozne smrdiet maso... 😝

barbulka
17. júl 2006

ahojte, no to su dobre mnozstva ovocia 🙂 nesedeli ste potom pol dna na wc ? ja jem iba o trochu viac ako predtym, jedina zmena bola, ze jem viac masa, nejak mi zachutilo a nejem cokoladu ... a priberam ukazkovo podla knihy - 0,5 kg za tyzden 🙂

alexandra
17. júl 2006

No ja zase nemozem vela jest, neviem ci mi tlaci nieco na zaludok, alebo co, ale jem ako myska, tak sa snazim aspon 5x denne..

mucilienka
17. júl 2006

barbulka, nesedeli, na skodu, lebo teraz uz ide toto tazsie... 😔

zuzu13
17. júl 2006

mucilienka mne smrdelo mäso keď som čakala prvé. Vždy som musela odísť keď sa robilo, lebo ma naťahovalo ako špongiu.Ale teraz mi to vôbec nevadí.Ale je fajn, že je sezóna ovocia a zel. a môžeme sa zdravo "napchávať" 😝 😀 😅

alexandra
17. júl 2006

masko ani nam nechuti, ale obcas sa zatnem a zjem ho, kvoli bielkovinam.. Len k nemu musim mat aspon kompot, alebo nieco take, inak nehrozi..

mucilienka
17. júl 2006

zuzu, mna tiez drzia pri zivote len tie vitaminy...

zuzu13
17. júl 2006

Ja len vravím, že keby mi to jedenie - nejedenie aj po pôrode vydržalo.

mucilienka
17. júl 2006

zuzu, tak to si prajem veru aj ja... 😵

tonicka
autor
17. júl 2006

prvé týždne som jedla aj ja len ovocie a maximálne mlieko, a keď som videla, maso, už som bola na návšteve v tej malej miestnosti 🙂 teraz mi až tak nevadi, ale nemusím ho často.Ono v podstate tiež viacmenej ovocie a zeleninu. Ked nejem dlhsie ako tristvrte hodiny je mi na omdletie a stráásne ma boli zaludok.Inak mám 52 kg aj stopánkami 😒 Tak neviem, lepšie šatiť ako živiť 😀

loretta
17. júl 2006

hmmm, tak to ťa obdivujem, že toľko toho zješ...a že vôbec nepriberáš...ja ani zdaleka toľko nezvládnem, ale kilá sa na mna lepili od začiatku strašnou rýchlosťou...asi to je spalovaním, takže ked ti chutí, len si daj... 😉

dea
17. júl 2006

no ja som tiez doteraz nejedla vobec vela, ranajky som mala chlebik s paradajkou alebo paprikou a potom mi na obed aj veceru stacil melon a k tomu detska vyziva s piskotami a to bolo vsetko. Sme sa s manzelom smiali, ze som tehotna a jem o polovicu menej, ale teraz od vcera som spozorovala ze sa zacinam nejako napchavat, vcera mi konecne po 4 mesiacoch chutilo varene jedlo 😅

terqa
17. júl 2006

tak ja toho stale jem vela, ja ked som nebola tehulka aj teraz, akurat teraz musim davat pozor aby prestavky medzi jedlami neboli velke...
ale na mne zatial na vahe nic nechudlo som za mesiac a pol pribrala 0,5 kg 😠
ale co uz a to by som zozrala aj kona...

anetta
17. júl 2006

,,ahojte,ja som na tom asi tak rovnako s jedlom ako aj pred tehotenstvom,,nemam ziadne zvlastne chute a zatial ani nejem viac ako pred tym,nemam ziadne take pazrave chvile :-,jedine co som postrehla,ze mi tak nechuti sladke,ale viac slane,a hlavne kuracie masko zemiaciky a salatiky zeleninkove,,mnam mnam,keby som este preci nebola,tak si hned urobim taky dobry uhorkovy salatik a pecene zemiacky

zuzu13
18. júl 2006

Baby, ja som prvých 5 mes. nepribrala moc (2,5 kg) ale keď som bola pred 3 týž. tak som pribrala ďaľšie 3 kilečká. Dnes idem do poradne a mám taký pocit, že vážim tonu. Som zvedavá koľko kg. pripudlo. Aj keď zatiaľ je to menší prírastok ako pri prvom ( 15,5 kg)

mucilienka
18. júl 2006

zuzu, ved ani 15,5kg nebolo vela... moja sestra, ze +29kg... to bola lopta... 😀
mne sa zatial podarilo 4kg, na tom sa drzim...

zuzu13
18. júl 2006

Lenže vtedy keď som išla rodiť (s tými 15,5 kg) som mala takú váhu ako mám teraz v 25 tt. Takže mám obavu aby ma ten pôr. stôl, koza či ako sa tomu nadáva vôbec udržalo. Chacha

mucilienka
18. júl 2006

zuzu, moja segra mala s tymi +29kg takmer sto kilov (musim to takto zamaskovat,nech to neznie tak desivo) 😀 tak si myslim, ze ak este priberiem nejake to kilo, tak ma ta koza/ten stol udrzi... a teba tiez... 😀

zuzu13
18. júl 2006

Keď myslíš, tak sa idem teda naraňajkovať a pochystať do poradne a s malým k doktorke. Potom sa ozvem. Zatiaľ prajem všetkým pekný dníček 😝

mucilienka
18. júl 2006

zuzu, dobru chut.. a nech ste rychlo zdravi...

alexandra
18. júl 2006

Ja mam furt svojich 63, ale vdaka Bohu, pred 2 tyzdnami som mala 62 😔

nera
18. júl 2006

s tými kilami provokujete???
Moja hmotnosť na poradni sa zväčšuje s aritmetickou postupnosťou, na začiatku to bolo 60kg, na prvej poradni 62kg, na druhej 64kg, na tretej 66kg, na štvrtej 68kg a teraz ...o týždeň....????kg. A to nie je ani zďaleka koniec ☹

mucilienka
18. júl 2006

nera, ale ved priberas ukazkovo, kazdy mesiac 2 kg, tak nestresuj... ja som mala dobry zaklad... takze nie je o com... 😀

nera
18. júl 2006

muci: ja viem, len nech maličké je zdravé,😉
ale ja už som jedno chudnutie mala za sebou, z nejakých 86kg(možno aj viac, vtedy som sa už prestala vážiť) som spadla na 57kg, samozrejme v priebehu niekoľkých rokov a to som nebola tehotná.

mucilienka
18. júl 2006

nera, potom mi musis dat recept ako schudnut po tehu... to je teda nadludsky vykon...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre