Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

susik77
15. máj 2007

ja sa obavam, ze by som znovu mala na zac. problemy a nemohla by som zdvihat na ruky ...A to uz take rocne dieta ma okolo 10 kil, nie? 😎

svetluska.p
15. máj 2007

Caute kocky, no vidim novu temu 😀 . Tak suhlasim. Bola by som rada, keby to tehulienky z misediek nebrali,ze su vyhodene. Naopak, su kazdym dnom ocakavane, dokonca musia medzi nas chodit. tato temicka ma sluzit na vyslovene tehu rozhovory o kocikoch, vecickach a takychto srandach, ktore potesia srdce a da sa o nich vykeckavat aj na 5 stran. Len keby sme to nechali v MAcku, tak ubolene nove misedky, ktore nas este nepoznaju sa k nam ani nepridaju, lebo to bude pre ne velmi bolestne... Takze mile tehulienky s minulostou missed - appelujem na vas, aby ste si to to nevysvetlovali nejako zle. Straaaasne vas mame radi - kubik, vieska, vevca, emus, emily, teusik, mimima, a vsetky ostatne (ak som na niektoru zabudla - pardooon) - skratka temu MA si bez vas nevieme a nechceme predstavit. Tu mozte robit vyslovene mamickovske kva, kva, kva - ked sa vam zachce. a k nam missedkam mozte prist na kva, kva kva o vsetkom radostnom aj smutnom, co mate na srdci. Takze emuli - vyslovene v MA cakam tvoj zajtrajsi report o tom, ci Ti je este total blbo,al. len blbo.... chapete to, ze? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
15. máj 2007

svetlus prajem ti aby si sa pridala k nem 😀

emmaelzer
15. máj 2007

🙂

emily3
15. máj 2007

oprava...k nam

cucuska
autor
15. máj 2007

svetlus 😀
emily 😀 😀
emma 😀 😀 😀

emmaelzer
15. máj 2007

no svetlus, ale tebe to uz meska skoro tyzden...

cucuska
autor
15. máj 2007

emma svetlus už dostala dnes 😀 😀 😀

emily3
15. máj 2007

emma uz svetlus dorazil.

emily3
15. máj 2007

cucus zase si ma predbehla

cucuska
autor
15. máj 2007

ps babule idem domkov konečne z práce a v kútiku srdca dúfam, že i ja sa sem už čoskoro pridám xixixi. papapa

emily3
15. máj 2007

maj sa 😀

svetluska.p
15. máj 2007

Babulee, uz nemeskaaa. Zacala som spinit, takze sa rozbieham 😀 😀 😀 😀 . To len na okraj. Verim, ze jedina spindurka v tejto teme som ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

emmaelzer
15. máj 2007

o sorry svetlus...som nevedela. Tak uz tento mesiac manzela nikde nepusti...
ja dufam, ze sa coskoro vsetky pridate do tejto temy...(len bez tych nevolnosti...)

svetluska.p
15. máj 2007

emuus, ja chcem aj s nevolnostami. aby som sa nestrachovala, ci som ok 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 .

emily3
15. máj 2007

svetlus dufam ze sa nikto k tebe neprida 😅 a ze ty sa pridas knam 😀

emily3
15. máj 2007

lucim sa baby...zacina u nas vecerny ritual ukladania deti a zdrhame na rande
papa

emmaelzer
15. máj 2007

pa emily...
tak svetlusk, ked ti len to chyba ku stastiu...maj ich 😀

susik77
15. máj 2007

svetlus...ja som ziadne nemala...len som nemusela niekt. vone, a sme uuuplne ok 🙂
To nie je indikator...Ani pri prvom som ziadne nemala a nebolo to ok

emmaelzer
15. máj 2007

sa hovori, ze preto je nevolnost aj znakom, zdraveho teho, lebo nevolnosti su zo zvysenych hormonov...ale fakt to nie je ani indikatorom
a som dnes citala, ze 50% zien z nevolnostami mali dievcatka...

susik77
15. máj 2007

emma: Hihi 🙂 Tak ja som v tej druhej polovici, co nema nevolnosti 😀

emmaelzer
15. máj 2007

stastna to zena...ale poznam viac bab, co nevolnosti nemaju, teda vdakabohu v takom rozsahu ako ja...
vies, co budes mat?

lante
15. máj 2007

Emmi ja mám dnes pocit, akoby sa mi nevoľnosti vracali. No neviem, už včera večer sa mi tak grglo, že som cítila obsah žalúdka v hrdle...blééé 😝

vilkakatka
15. máj 2007

Ahojte babulky, hlasim sa 😉

lante
15. máj 2007

Ahoj vilkakatka. Ako sa ti podaril dnešný deň??

vilkakatka
15. máj 2007

Som utahana a uz letim pod sprchu a do postielky...dnes mi bolo skoro cely den biedne 😝 ...ale teraz ku veceru je lepsie 😵

Jeeej, aj nam sa paci Vilko, ale to je az druhe v poradi po Hugovi 😵

lante
15. máj 2007

No my sme mali pôvodne Miška, ale ja nechcem, aby malo blízko seba meniny a narodeniny. No a Michala je 29.9. a narodiť sa mi má podľa MK 29.10. Viliama je 28.5. a Karolíny 3.6., takže som to takto pomyslela 🙂

vilkakatka
15. máj 2007

My mame vybrate az 4 dievcenske mena...a vzdy vedie ine...teraz vedie Alicka, a dalsie su Adelka, Dorotka a Terezka 😎

vedvies
15. máj 2007

ahojte babenky,
cucus super napad - chvalim ta 😉 ... tiez mi to je neprijemne rozoberat tehu v MA - mozno to niektorym aj vadi i ked to tam spominame okrajovo 😅

dufam, ze nas tu bude stale viac a viac - mame toho vela spolocneho 😵
neprejde den, aby som si nespomenula na nasho anjelicka-velmi ho lubim a som mu vdacna za druhu fazulku 😉

lante
15. máj 2007

Vedvies, tiež pevne verím, že sa sem čo najskôr presunú aj ďalšie miseďáčky.
Ako tak pozerám sa ti to blíži. Ako sa cítiš??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre