Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

teuska
15. máj 2007

Tak sa hlasim, ze som tu 😀 Ahojte 😀 😀 😀 ja mam rada nove temy 😀

susik77
15. máj 2007

Ahojte, nove tehulky, drzte sa 🙂 My sme uz v 3.trimestri 🙂

emmaelzer
15. máj 2007

aj ja mam rada nove temy....len toto sa mi zda tak trochu smutne....tak ahojte vyhodene tehulky s missed...

teuska
15. máj 2007

Neberme to tragicky, mozme skakat z temy na temu 😉 Ja to rada robim so Svetluskou a je to celkom sranda 😀

cucuska
autor
15. máj 2007

emma prepáč asi si to nepochopila a ja prestávam chápať teba
mrzí ma to, že si to pochopila takto ☹

susik77
15. máj 2007

cucuska: ja si myslim, ze je to super napad 🙂 Ked som mala MA, tak som chcela vediet, ci sa potom holkam, co tiez mali podarilo otehotniet a po akom case... 🙂

cucuska
autor
15. máj 2007

ja neviem už som s tým mojím nápadom nie až tak nadŠená
Ja som len chcela, aby s všetky naše missed tehuľky stretávali aj tu aby sme mali prehľad a tak

😔 😢 😢 😔

susik77
15. máj 2007

mne to pripada ako dobre povzbudzovadlo pre holky s MA, aj pre tie, kt. otehotneli po MA...

cucuska
autor
15. máj 2007

😒

teuska
15. máj 2007

urcite sa tu budeme vsetky dobre citit a bude nas pribudat a pribudat a potom si zalozime temu babatka......... 😅 Ahojte kocky idem si zehlit...... 😀

cucuska
autor
15. máj 2007

papa teuska vidíš napadla ma nová téma Babatka missetiek 😀 😀 😀

emily3
15. máj 2007

cucus, je to dobra tema a ziadala sa tu. lebo rozoberat teho v missed, ked tam niekto pride zroneny po zakroku....a fakt uz tam vela ludi nepribudalo co je pozitivne. 😀 .
a zase mame svoje obavy ktore nepochopia zeny ktore to nezazili.

cucuska
autor
15. máj 2007

emily som rada že si za. 😀

katrin
15. máj 2007

tak ja vas len pozdravim.. patrim k prvym, co pisali do tejto temy a uz mame polrocne dvojky... 🙂 vsetky sa drzte, nech vam to vyjde tak, ako nam 😵

emily3
15. máj 2007

katrin dik.. to je super ze mas dvoch. ako to zvladas?

katrin
15. máj 2007

emily, kuki do témy máme dvojičky 😉
ja sa občas pýtam mono matiek, aké je to, mať jedno 😀

emmaelzer
15. máj 2007

ahoj emily, ako sa mas dnes?

emily3
15. máj 2007

katrin. ja som z dvojiciek takze nam to nenapadko hrozi. ked sme cakali prve manzel si zelal aby boli dve 😀 .
teraz neviem ci by chcel dve naraz, ked doma nam uz dve behaju.

emily3
15. máj 2007

katrin s jednym je to "nuda" 😉

emily3
15. máj 2007

emma tak normalne len ma pobolieva brucho...dufam ze rastie maternica a nieje to nic ine 😉 , inac by som cely den len nieco srotovala a spala. 😅

katrin
15. máj 2007

emily, tak to neviem, ci by som to zvladla... my sme uz skoncili... po tom vsetkom, co sme si zazili, tak uz asi dalsie nebudu.. Aj tak mozem dakovat Bohu, ze ich mame... 😵 😵

emily3
15. máj 2007

katrin hej deti su Bozi dar a po niekolkych neuspechoch si viac vazim nase ratolesti 😀 , je to vobec zazxrak ze sa zrodi novy zivot a narodi sa zdrave a zive babatko. je smutne ze niekto to berie ako samozrejmost a nevazia si babatka ☹

emmaelzer
15. máj 2007

emili, to sa maternica fakt nafukuje...to musi byt tazke, mat 2 deti a byt tehotna...
ja som z toho taka hotova, ze sa tazko vyhrabem z postele...
katrin, ja sa bojim, ako sa budem starat o jedno...obdivujem kocky z dvojickami...

katrin
15. máj 2007

emily, napisala si uplnu pravdu... u nas boli vyslovene vymodleni 🙂
emma, prve mesiace su tazke, ale potom si zvykneš... je to v uplnej pohode 😀

susik77
15. máj 2007

baby, kedy sa da ist do 2.mimca?Uvazujem najskor 1.5 roka...To uz by jedno aj mohlo samo chodit, nie?

zuzana76
15. máj 2007

ahojte, tiez som po MA, otehotnela som po roku aj mesiaci od kyretazi, ale mala som nutenu pauzu, ze lam vela stastia aj ostatnym dievcatam po MA

emily3
15. máj 2007

emma pri prvom soim si nevedela predstavit ze by som mala dalsie. nic som nestihala...ale ako sa narodil Marek pohoda, je to ine mat druhe dieta...si zvyknuta ze si mama a uz vies ako na to 😉
nie je to take hrozna mat dve ...Monika je cez den v skolke a smarekom si robim volny program. vascinou sme vonku na ihrisku a uz je dost velky aby sa zahral sam. takze ja chytam prve letne luce, popripade sa rozpravame s ostatnymi mamickami a sem tam riesime nejake detske nezhocy z hrackami. a poobede ked spi MArek spim aj ja. to by som asi v robote nemohla 😉

zuzana76
15. máj 2007

aj u mna je vymodlene, dufam, ze teraz bude uz vsetko prebiehat len dobre 🙂

emmaelzer
15. máj 2007

katrin ti su krasni...ale je to pravda, ze jedno dieta je radost, dve deti radost dvojita..

susik, druhe mimco, si myslim, zalezi na kazdej indivudalne...ja poznam babu, ktora je taka hotovova, ako sa musi starat o jedno dieta,ze si nechce ani predstavit druhe...
druha kocka, je tak ziva a super s babom, ze by jej nevadilo, keby mala druhe hned...
ja si davam asi take 3 roky na druhe..

emily3
15. máj 2007

susik...to je idivindy otazka. moja svgrina mala tri deti za sebou po roku..., my mame dva a pol rocny rozdiel, a fakt kazdny ma iny ako sa podari 😀 , neboj ked to pride budes zvladat...lebo ine ti neostava 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre