Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
24. okt 2007

angelinka si mozeme ruky podat 😀 😝

angellinka
24. okt 2007

veva-ale neviem ci len teraz ked so tehotna,alebo by mi vobec nechutil.
Krsne brusko vevik,boooze ty si ale chuducka inac 😉

veva1
24. okt 2007

angelinka ja sa asi viem len dobre odfotit 😀 sak mam uz 75kg,ale aj tak dakujem 😉
ten caj je jednoducho o nicom chut 😝 ,ja som cakala ze to bude bud fajnovka mnam,alebo toal bilinny kentus a budem to pit nasilu,ale toto je take o nicom 😝 Sa velmi tesim na feniklovy,si ho pamatam z pred 9 rokov ked mala moja kamoska dcerku,kao somjej ho zavidela 😀

angellinka
24. okt 2007

Jaaaj tak potom mas dobre zabery,lebo naozaj vyzeras velmi stihlo na tych fotkach 🙂 ale ved to je super!
Ja milujem feniklovy,a hlavne tu sladku vonu mnaaam

veva1
24. okt 2007

uz mi tecu slinky,tak si potom Hipp mozno napravi u nas povest 😀
som velmi pribrala po missede +6 kg,no a teraz v tehu +8 zatial(este mi chuti) 😀

janninka
24. okt 2007

cauko tehulky 😉

angellinka
24. okt 2007

aj ja som po missede pribrala,take 3-4 a uz somsa ich nezbavila 😠
a teraz zatial len 2,som zvedava ako to pojde dalej 😵

veva1
24. okt 2007

cav jani
ange ja som pribrala do 28tt 4kg a dalsie skoro za mesiac 😀 No verim ze uz to ustane 🙂

janninka
24. okt 2007

vevus ja som uz nabrala skoro 11 a to som len 30 tt 😅
a ako sa mate s tomaskom?

veva1
24. okt 2007

mame sa fajn,lepsie uz ani byt nemoze 😀 Nechcem sa stazovat,ved o toto mi islo 🙂 a keby to bolo aj ovela horsie tak by som vydrzala 😉 Len ten december by uz naozaj mohol prist 😀

janninka
24. okt 2007

ved uz len mesiac a je to tu 🙂 no tak trosicku viac ako mesiac 😀

veva1
24. okt 2007

a vy sa ako mate?

janninka
24. okt 2007

ani ja sa nejdem stazovat, ved aj mne o toto islo, takze sa mame celkom fajn 😀 uz aby tu boli aspon vianoce 😉

veva1
24. okt 2007

😀 😀 😀

veva1
24. okt 2007

brusino uz mas poriadne,este sa mozes zohnut k zemi?

janninka
24. okt 2007

ako tak hej, len ponozky si neviem obuvat, to sa musim opriet aspon, lebo by som sa strepala iste 😀 😀 😀

veva1
24. okt 2007

ja nenavidim obuvanie topanok,lebo mam aj nohy trochu spuchnute tak mam z toho nervy ako tazko to ide.A uz sem tam aj fucim ked sa hybem 😀

janninka
24. okt 2007

to poznam, schody su pre mna zabijak,esteze byvame na 1 poschodi 😉

janninka
24. okt 2007

vevus ja koncim pomaly, idem trosku pred telku a potom zehlit, co sa mi velmi teda nechce 😅
tak sa drzte aj s tomaskom,papaaaa

veva1
24. okt 2007

pa jani,aj ja pojdem k mojim kazdodennym serialom.Zehlenie sa odklada na zajtra 😀
Drzkajte sa s Veronkou(och krasne meno) 🙂

angellinka
25. okt 2007

veva-uz som sa ta to pytala.Hrozne s ami paci kocik,ktory mas aj ty.Kde si ho kupila?Ak cez net,dala by si mi aj internetovu stranku.Dakujem

emmaelzer
25. okt 2007

janninka, ty nevies na isto, ci to bude dievcatko?
Anglli. kedze veva tu este nie je, ked ti mozem povedat, jej kocik sa vola Quinny skus si to hodit do nejakeho vyhladavaca a ukaze ti to kde ho mozes kupit

angellinka
25. okt 2007

emma -dakujem.

veva1
25. okt 2007

ranko 🙂
dik emus 😉
agell- mam ho kupeny z ruky,ale ak si das do vyhladavaca ako ti emca poradila,tak ho urcite najdes.Je perfektny,len podla mojho nazoru velmi drahy,ale kedze my okol panelaku zatial nemame chodniky ani cesty,mame male auto a zijeme na dedine kde nie je nic,tak musime za vsetkym cestovat,sme inu moznost nenasli ako poriadny kocik.A tento je na to vsetko ako stvoreny.Ak vsak zijes v meste a mate vytah a necestujete tak casto,tak sa da najst dobry pekny kocik aj o polovicu lacnejsi

ako sa dnes mate?

emmaelzer
25. okt 2007

vevus a kolko stal ?
ja som zas celu noc nespala, babo je hlavou hore a tak ma tam strasne tlaci na zaludok, ze mavam az krce
ako je otoceny Tomasko?

angellinka
25. okt 2007

veva-byvam v meste,ale dost soferujem.Paci sa mi velmi a ze je lahky.Aj to je podstatne.Byvame na prizemi,ale aj tak sa s nim nataham 😖
Kolko stal?

janninka
25. okt 2007

ahojte
emmka, neviem,ujo doktor povedal v 20 tt, ze na 85% bude dievcatko. Tak snad sa nesekol 😅 Ale v pondelok idem na ultrazvuk tak snad nam to potvrdi 😀

veva1
25. okt 2007

angel- stal komplet-hlboky+sportak+vajicko+taska+prikrivka proti dazdu z ruky 24 000Sk. Novy takto komplet stoji okolo 30 000.

emus Tomasko je uz od nejakeho 24tt otoceny dole hlavou,ale pre zmenu mne si na zaludku zvykne posediet 😀 pisala som ti v missedkach

emmaelzer
25. okt 2007

no mne to povedal tiez o dievcatku, len este dodal, ze to nie je 100% lebo sa nechcelo poriadne ukazat...ale zevraj tam nic nevyselo...tak uvidime, tu mi nechcu povedat pohlavie, takze ja sa budem musiet nechat prekvapit po narodeni...
tak ti zavidim, ze ty to uz v pondelok budes vediet

veva1
25. okt 2007

emus a ja ti zavidim to prekvapko po porode 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre