• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
snad sa v pondelok mala ukaze,a budem mat uz istotu,co budem potom robit s ruzovymi vecickami :grinning: :grinning: :grinning: zatial som az tak velmi sice ruzove nenakupovala, pre istotu :confused:
25. okt 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, ja by som radsej privitala moznost vybrat si sama, ci to chcem vediet alebo nie, pretoze ma to dost rozculuje, ze sa oni rozhodnu a nie ja...a nie je to lepsie, ked uz vies o Tomaskovi, a uz je to teraz pre teba lahsie vnimat ho ako realneho chlapceka
ten kocik je fakt drahy....tu urcite tolko nestoji
25. okt 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite je u vas lacnejsi,lebo to je tusim minulorocna novinka,ale sak vies Slovensko
jasne sak aj ja som chcela vediet co to bude.no ked uz su taky suchari ze ti nechcu povedat,tak mas o jedno vzruso pri porode viac :wink:
25. okt 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veva, ja vsak verim dokimu zo Slov. ze bude dievcatko...len sa neodvazim kupovat ruzove vecicky, ale uz sa s nou rozpravam ako s dievcatkom (aj ked cela moja rodina dufam, ze bude chlapcek a muz tak isto...)
25. okt 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis a mna zasa svokrusa presviedca ze to bude baba :grinning: A mas pravdu este nekupuj ruzove,dokupis si potom. Sak teraz mozes zlte modre zelene to vsetko sa hodi aj pre bambulku. Ak by mala moja svokrusa pravdu tak by sme mali dievcatko v modrom :slight_smile:
25. okt 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale lepsie dievcatko v modrom ako chalan v ruzovuckom :grinning: :grinning: :grinning: teda aspon podla mna
25. okt 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, aj radsej inklinujem kupovat do modra ako mat chlapceka buzika v ruzovom....
25. okt 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie modre vecicky su nadherne. A viem si predstavit potom pokupit par extra kuskov v ruzovej.Ked to tak zoberies tie nase deticky aj tak budu zo zaciatku poriadne zababusene a bude uplne jedno co budu mat na sebe.
25. okt 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, a ani nechcem vela kupovat pre novonarodenca, kedz tak rychlo vyrastie....ja zacnem nakupovat vecicky az po porode
25. okt 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby podla mna je to jedno ved teraz nosia dospeli chalani ruzovu to su len predsudky nech je vase male v akejkolvek farbe bude sa vam pacit som si tym ista.Ja ked som potratila v 17tt mala som vecicky kupene ja ruzove lebo bola to baba a ked to teraz bude chlapcek vobec mi to nebude vadit hlavne nech je uz maj a ja ho uz drzim v naruci :dizzy_face:
25. okt 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik a za kolko to dnes mame?
25. okt 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulky :slight_smile: ...inak to je aký super pocit nájsť toľko dievčat čo prežili niečo podobné...díky za výmysel typu www. :slight_smile:
25. okt 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by 37 ???
25. okt 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Zuzka, tak si nas nasla.
25. okt 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tak isto paci ruzova na dospelom chlapovi, ale na babu sa mi to zda trochu cudne..
25. okt 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky ako sa mate?ja za chvilu idem do roboty...
25. okt 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vevuska to je super sprava inak ja uz treti den grckam a ze by mi malo byt lepsie :sweat_smile:
juj lucka vobec ti nezavidim
25. okt 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani stoho cajiku mi neni lepsie iba obcas
ale da s apit
25. okt 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky caj to pijes?
25. okt 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten hipp pre tehotne ze je dobry aj pri nevolnostaich
25. okt 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, HIP pre tehotné....tebe nebýva zle? máš krááááááásnu 12..... :sweat_smile:
25. okt 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha dakujem kupim zajtra ja pijem detsky na spokojne brusko :grinning: kupim ten dakujem
25. okt 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt fakt... lossik krasna 12 :slight_smile:
25. okt 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, teraz som sa dočítala, že aj ty grckáš..... :confounded: skús pohár Coca Coly, mentolové žuvačky a na hladný žalúdok piškoty... lebo ja som vracala už aj od hladu.... :angry:
25. okt 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine ja mentol v ziadnom pripade a coca colu tiez ja tak mozem suchy roztek kym ma nenatiahne a uz betźim inak nic :frowning2:
25. okt 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lossik, neboj, to najhoršie už máš za sebou.....hlavne pi vela tekutín, to musíš..... :wink:
25. okt 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, inak, teraz mi napadlo, že mne v nemocnici nedávali jesť žiadne pečivo pokial som vracala....
25. okt 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne teda to nechapem pijem vela aj sa mi ziada lebo ta chut v ustach br
25. okt 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss: skus tie piskoty.... :slight_smile:
25. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim mam ale nejak chut nie je :frowning2: este taka slepacia tepla polievka je OK
25. okt 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok