Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janninka
25. okt 2007

snad sa v pondelok mala ukaze,a budem mat uz istotu,co budem potom robit s ruzovymi vecickami 😀 😀 😀 zatial som az tak velmi sice ruzove nenakupovala, pre istotu 😕

emmaelzer
25. okt 2007

veva, ja by som radsej privitala moznost vybrat si sama, ci to chcem vediet alebo nie, pretoze ma to dost rozculuje, ze sa oni rozhodnu a nie ja...a nie je to lepsie, ked uz vies o Tomaskovi, a uz je to teraz pre teba lahsie vnimat ho ako realneho chlapceka
ten kocik je fakt drahy....tu urcite tolko nestoji

veva1
25. okt 2007

urcite je u vas lacnejsi,lebo to je tusim minulorocna novinka,ale sak vies Slovensko
jasne sak aj ja som chcela vediet co to bude.no ked uz su taky suchari ze ti nechcu povedat,tak mas o jedno vzruso pri porode viac 😉

emmaelzer
25. okt 2007

no veva, ja vsak verim dokimu zo Slov. ze bude dievcatko...len sa neodvazim kupovat ruzove vecicky, ale uz sa s nou rozpravam ako s dievcatkom (aj ked cela moja rodina dufam, ze bude chlapcek a muz tak isto...)

veva1
25. okt 2007

vidis a mna zasa svokrusa presviedca ze to bude baba 😀 A mas pravdu este nekupuj ruzove,dokupis si potom. Sak teraz mozes zlte modre zelene to vsetko sa hodi aj pre bambulku. Ak by mala moja svokrusa pravdu tak by sme mali dievcatko v modrom 🙂

janninka
25. okt 2007

stale lepsie dievcatko v modrom ako chalan v ruzovuckom 😀 😀 😀 teda aspon podla mna

emmaelzer
25. okt 2007

ved to, aj radsej inklinujem kupovat do modra ako mat chlapceka buzika v ruzovom....

veva1
25. okt 2007

a tie modre vecicky su nadherne. A viem si predstavit potom pokupit par extra kuskov v ruzovej.Ked to tak zoberies tie nase deticky aj tak budu zo zaciatku poriadne zababusene a bude uplne jedno co budu mat na sebe.

emmaelzer
25. okt 2007

ved to, a ani nechcem vela kupovat pre novonarodenca, kedz tak rychlo vyrastie....ja zacnem nakupovat vecicky az po porode

loss
25. okt 2007

baby podla mna je to jedno ved teraz nosia dospeli chalani ruzovu to su len predsudky nech je vase male v akejkolvek farbe bude sa vam pacit som si tym ista.Ja ked som potratila v 17tt mala som vecicky kupene ja ruzove lebo bola to baba a ked to teraz bude chlapcek vobec mi to nebude vadit hlavne nech je uz maj a ja ho uz drzim v naruci 😵

veva1
25. okt 2007

lossik a za kolko to dnes mame?

zuzanoska
25. okt 2007

ahoj tehulky 🙂 ...inak to je aký super pocit nájsť toľko dievčat čo prežili niečo podobné...díky za výmysel typu www. 🙂

veva1
25. okt 2007

ze by 37 ???

trpezliva
25. okt 2007

Ahoooj Zuzka, tak si nas nasla.

emmaelzer
25. okt 2007

mne sa tak isto paci ruzova na dospelom chlapovi, ale na babu sa mi to zda trochu cudne..

lucka0122
25. okt 2007

ahojte tehulky ako sa mate?ja za chvilu idem do roboty...

loss
25. okt 2007

no vevuska to je super sprava inak ja uz treti den grckam a ze by mi malo byt lepsie 😅
juj lucka vobec ti nezavidim

lucka0122
25. okt 2007

ani stoho cajiku mi neni lepsie iba obcas
ale da s apit

loss
25. okt 2007

aky caj to pijes?

lucka0122
25. okt 2007

ten hipp pre tehotne ze je dobry aj pri nevolnostaich

tribitka
25. okt 2007

loss, HIP pre tehotné....tebe nebýva zle? máš krááááááásnu 12..... 😅

loss
25. okt 2007

aha dakujem kupim zajtra ja pijem detsky na spokojne brusko 😀 kupim ten dakujem

mm1
25. okt 2007

fakt fakt... lossik krasna 12 🙂

tribitka
25. okt 2007

loss, teraz som sa dočítala, že aj ty grckáš..... 😖 skús pohár Coca Coly, mentolové žuvačky a na hladný žalúdok piškoty... lebo ja som vracala už aj od hladu.... 😠

loss
25. okt 2007

jemine ja mentol v ziadnom pripade a coca colu tiez ja tak mozem suchy roztek kym ma nenatiahne a uz betźim inak nic ☹

tribitka
25. okt 2007

no lossik, neboj, to najhoršie už máš za sebou.....hlavne pi vela tekutín, to musíš..... 😉

tribitka
25. okt 2007

loss, inak, teraz mi napadlo, že mne v nemocnici nedávali jesť žiadne pečivo pokial som vracala....

loss
25. okt 2007

vazne teda to nechapem pijem vela aj sa mi ziada lebo ta chut v ustach br

mm1
25. okt 2007

loss: skus tie piskoty.... 🙂

loss
25. okt 2007

skusim mam ale nejak chut nie je ☹ este taka slepacia tepla polievka je OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre