• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
co je s vami tehulkami?
25. okt 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss-skus zazvorovy caj.ja mam doma zazvorove lizatka,a to mi pomahalo.Kup v Tescu zazvor,zovriet vodu a nechat luhovat 15 minut.je to naozaj super vec
26. okt 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte som tutututututu
26. okt 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
tak nam losik zostava krasnych 36 :dizzy_face:
26. okt 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :wink:

cucuška, zdravím ťa :slight_smile: máš už nádherné čísielko, som rada, že vám to tak krásne ubieha :dizzy_face:
26. okt 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cucuka ako sa mas?
vevuska 36 je super :slight_smile:
26. okt 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi niektora poradit, soferovanie v tehotenstve? do kedy sa moze soferovat?
26. okt 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kedy sa smie to neviem,ale este soferujem :wink:
26. okt 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako sa dnes mate?my fajn
26. okt 2007 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šoférovať by sa vraj pri dobrom zdravotnom stave malo do 38tt....ale mne mna môj drahý za volant nepustil odkedy som tehu....všade ma radšej vozí.... hlavne že som si kúpila bezpečnostný pás do auta pre tehotné :grinning: :grinning:
26. okt 2007 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky: mne manzel vcera odporucil aby som uz nesoferovala...boji sa ma, zlaty...ale uz sa mi aj tazko sedi za volantom, ked mam pred sebou ten balon... :sweat_smile:
26. okt 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi oprava nie boji sa ma ale boji sa o mna :sweat_smile: , to ta praca s dyslektikmi uz aj ja neviem pisat :sweat_smile:
26. okt 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
35 :dizzy_face:
27. okt 2007 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus 35 teda krati sa nam to :sweat_smile:
27. okt 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj loss ako dnes sa mame?dnes som v robote od rana grcala.....
27. okt 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani neviem som ako mechom udreta,cely den som prespala snad to uz prestane uz som z toho unavena :slight_smile:
27. okt 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stoho unavena ako stale grciam ked zjem daco kysle....od 7 mej rano do 9tej som grcala vkuse
27. okt 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemina ja na kysle ani nepomyslim mne je zle z hocicoho proste pride to a bezim :pensive: mne je vecer horsie ako rano
27. okt 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka idem pozerat Troju pa zajtra
27. okt 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa a drzte sa
aj ty pekny vecer :slight_smile:
ahojky :dizzy_face:
mne je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,uz chcem december
ale 34 dni uz nejako vydrzim :grinning:
28. okt 2007 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,mne nabehol v profile ze 17 tt :slight_smile: ,a chcem to zmenit a nejde to do kelu,poradte
vevik-uz nevies poriadne spavat ze?
28. okt 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angeli ani spat,ani jest a celkovo mam pocit ze to uz nie som ani ja.Asi hormony,ci co. A pravdaze strach.Nie z porodu,to viem ze bude boliet velmi,ale uz kolke ho prezili,ale tie obavy.ABy bolo vsetko ok,nech je Tomasko zdravucky,niekedy asi vdaka tomu missedu neviem uverit ze aj ja budem mat za chvilku vonavy batoztek pri sebe.Pride mi to ako velke stastie a nie ako pre niekoho uplne prirodzene.

no len musis upravit datum v nastaveniach,len tam bude chyba,alebo sa obrat na adminy :wink:
28. okt 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani jest?Co ti nejak prestalo chutit?leto vsetko robia aj hormony,vzdy sme take neiste,obavy,a vobec ci bude vsetko ok,a hlavne u teba kedze sa to uz blizi.Ty si mala v ktorom tyzdni missed?
Ja este ako keby stale som nechcela uverit,ze som tehulka.Je to cele,ako keby zazrak.Ja som mala v maji missed a v auguste tehotna :slight_smile: .hrozne sa tesime,len som doma na PN,ta mi zacina uz pomaly hrabat.
Praveze tam to menim-tyzdne,ale nejak to nereaguje.
28. okt 2007 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Angellinka a v ktorom si tyzdni, ked nechces mat 17tt?
Ahoj veva, neboooj, vsetko bude dobre...mne sa to lahko hovori, aj ja sa bojim :zipper_mouth: .
28. okt 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trpezliva som v 13tt
28. okt 2007 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj, no ved si daj datum poslednej MS niekedy okolo 25.7. a potom by ti to malo vychadzat, nie? Alebo si daj, ze mas dlhy cyklus 50 dni.
28. okt 2007 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel- v 16 tt mi na to prisli ze uz nejaky tt je plodik mimo.

ten strach je najhorsi.To ze mi nonstop trpne ruka,alebo mam strasnu kyselinu,ci od vcera nejaky divny povlak na jazyku,pre ktory necitim ziadnu chut,to iste mam na ustach,nejake spuchnute,tak to by som zvladla lavou zadnou keby do toho nebol zapleteny ten ukrutny strach.Posledne dni sa Tomasko aj uplne malinko hybal,tak si viete predstavit.No dnes mi to uz od rana nastastie vynahradil a poratal aj nejake to rebierko :grinning:
no babule mate este pred sebou dlhu cestu,ale prave prichadzate do toho najkrajsieho aspon pre mna bolo.Od toho 18-30 som sa citila ako v siedmom neby.strasne pozitivna,stastna,plna energie.TAk si to poriadne vychutnajte.
28. okt 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevik az v 16???to nemyslis vazne,to je hrozne neskoro!!A ja ze po 1.trimestri je po strachu....
ten strach asi vsetky pozname,tie co sme to prezili...
ja som este stale unavena,citliva,atd...ved ot poznate...
vevik ty to uz mas za par,a za chvilu Tomaska uvidis :slight_smile:
28. okt 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok