Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
31. okt 2007

a hroooozne mi je horko a potím sa 😒

emily3
31. okt 2007

keike spokojni? sme stastni ze dieta zije a ze je vsetko ok.
ja uz mam teraz co robit ked sa chcem pretocit...neviem si to predstavit...este dva mesiace. teraz este chodim do prace, ale uz posledny tyzden..tesim sa.
stahujeme sa, robime troj vymenu...prvy sme vypratali byt, teraz uz treti tyzden byvame u mojich rodicov v jednej izbe na madracoch taskze sa "uzasne" vysoim a cakame kedy sa vystahuju uz z nazho bytu...akosi sa im nechce...nemam na nich nervy....

keikei
31. okt 2007

emily, to je jasné, že ste šťastní 😵 a tuším vyberáte meno, aby boli všetky na M 🙂
to chodenie do práce ti vôbec nezávidím, ani si predstaviť neviem, uf...
a to bývanie teda tiež nie je najpríjemnejšie. no musíte ich nejako posúriť, keď sa sami nevedia rozhýbať. mali by mať ohľad aj na tvoj stav snáď nie?

emily3
31. okt 2007

mali ale im je to jedno...manzel im pohrozil ze ked sa do dnes nevystahuju nabehneme tam s policajtami a ich vyhodime....

keikei
31. okt 2007

emily, budem končiť, idem si trošku ľahnúť. som nejaká unavená a musím využiť, že aj Tatianka spí...

tak papa, zdravím aj ostatné babulky tehulky aj netehulky 😉

emily3
31. okt 2007

aj mne marek konecne zaspal tqak sa idem ulozit vedla neho papa

loss
31. okt 2007

to stale spite baby alebo co?: 😨

loss
1. nov 2007

kde su vsetky tehulky? 🙂

keikei
1. nov 2007

ahoj tehulky 😉

sme tu naozaj akosi poriedko 😨

veva1
1. nov 2007

ahojky
losik 30 😵

loss
1. nov 2007

vevus 30 😉

emmaelzer
1. nov 2007

ahojte babulky, ja som dnes zase robila a aj zajtra robim, takze nemam cas. ale tak kazdym dnom sa to krati, co je dobre...

veva1
2. nov 2007

emus a tam kedy zacina materska?
losik 29 😨

loss
2. nov 2007

jej veva to je suprove cislo hlavne pre teba 🙂 no ja sa tesim tiez

emmaelzer
2. nov 2007

veva, tu materska zacina okolo 36tt, ale ja robim cez agenturu, takze je to namne kedy sa rozhodnem robit a kedy nie....
veva, ono to ale ani nemusi byt 29 dni...uz keby si aj rodila o 2 tyzdne, bolo by to ok...ja uz budem ocakavat cely december. Neviem, ale mam takeho tusaka, ze moje babo pride trochu skorej

loss takze uz si za hranicou 12tt...co brusko uz zacina rast?

loss
2. nov 2007

emmuska brusko je uz riadne 😵

emmaelzer
3. nov 2007

no loss vidim na foto, fakt babuliak bude riadny valibuk

svetluska.p
3. nov 2007

ahoj emus, takako sa mas?

emmaelzer
3. nov 2007

dost busy, stvrtok a piatok som bola v robote, tak som dost unavena, ale dnes ideme vyzdvyhnut kocik, takze sa velmi tesim, ako budeme kocikovat.
A co nove u teba?

svetluska.p
3. nov 2007

po kocik? no to je super. uz sa vam to bliiizi 🙂. u mna co nove? nic nove....

emmaelzer
3. nov 2007

no este mesiac. Akurat dnes sa mi snivala, ze sa uz male narodilo, a bol to chlapcek, uplne ma to teraz zmiatlo, lebo ja som v tom, ze bude dievcatko....
kedy mas dostat mrchu?

h0blinka
3. nov 2007

ahoj emmus. takze narastol pipik vo sne 😀 he he a kocik je ruzovy?

h0blinka
3. nov 2007

lossik pekne brusinko maas, ved ste ako my teraz 😀 😀
hodim do albumu :-P

svetluska.p
3. nov 2007

emus, no mala som dostat vcera. nedosla zatial. ale nevzrusujem sa. bojim sa testovat, aby som nebola sklamana, kedze sa uz stalo, ze mi meskala a potom dosla... ☹ .

evelyin
3. nov 2007

Ahojte ženy, ako sa máte?
Emmus, to sa môže kľudne stať, takýto šok sme zažili cca pred pol rokom keď sa bratovej žene nenarodilo utz 3 krát predpovedané dievčatko ale chlapec.
Ahoj Svetlus, tak ako?

svetluska.p
3. nov 2007

tak normalne.

emmaelzer
3. nov 2007

no svetlus, tak dufam, ze teraz ti to uz vyjde. Dufam, ze tu chytis ten teho. virus..

hoblinka hod foto bruska, uz aj tebe musi poriadne rast
kocik vdaka bohu bude cierny a cervene doplnky, kedze sme si neni isty, co bude, kupujeme vsetko neutralne,
ale muz je presvedceny, ze bude chlapce, ved on je z 9 surodencov a vsetko su chlapci okrem jednej sestry

eve ako sa mas?

h0blinka
3. nov 2007

hodila som brusino 😀 trochu je tmava 😝

trpezliva
3. nov 2007

Hobli, od stretka ti poriadne narastlo brusko!!! 🙂

emmaelzer
3. nov 2007

ale si krasne stihla, len brusko vytrca. Uvidis, ako rychlo to zacne okolo 30tt, ja citim kazdym tyzdnom zmeny...a tiez ako sa babo hybe, stale viac sa da rozoznat ako meni polohy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre