• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
ahoj emik :wink:

no fotky už sú, ešte horúce :dizzy_face:
12. nov 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma: hoblinka nam poplietla mena... Natalku mam ja.... :slight_smile:
12. nov 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja este stale neviem, ako sa babo bude volat, a ci to vlastne bude dievcatko...Najnovsie je to medzi Isabel a Elizou....S tymito dvoma menami muz suhlasi...
12. nov 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, a čo vlastne hovoríš na to, že máme dievčatko? nemal to byť chlapec? :grinning:
12. nov 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, Natálka papká tak všelijako, aj na 3 krát, nikdy neviem kedy má dosť :dizzy_face:
spinká pekne, keď zaspí tak aj na 3 - 4 hodinky. v noci spinká tak celkom dobre, niekedy si aj poplačká, ale veď to patrí k tomu :astonished: :astonished: :astonished:

ja som mala v pôrodnici na izbe babu s bábätkom Izabelkou :dizzy_face: zlaté baby to boli :slight_smile:
12. nov 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei: tak to je super, ze ti tak dlho spinuska...
A co Tatianka??? ako berie sestricku????
12. nov 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu, dala som Natálke papať aj obed som dovarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už zase spinká :pensive:

magdi, Tatianka je šťastná, že má sestričku, aj keď občas mi ešte ukáže na bruško a povie, že je tam ešte braček :grinning: je zlatá, chce mi pomáhať, len niekedy je to skôr na škodu, ale snaha sa cení :grinning:
12. nov 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei, co sme vyvestili chlapceka? To je dobre, ze je take dobre babatko
12. nov 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, veru chlapčeka :grinning: :grinning: :grinning: a priznám, že aj my s mužíkom sme čakali skôr chlapca ako dievčatko :grinning: aké bolo naše prekvapenie, keď nám oznámili, že máme dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v tom je to čaro nevedenia a prekvapenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kei dvojnasobna mamina :grinning: :grinning:
ako si zvladala porod?
12. nov 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emily :wink:
no myslím, že celkom dobre aj vďaka manželovi :dizzy_face:
12. nov 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keikei - a vy ste nevedeli pohlavie dopredu?
12. nov 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniček, nevedeli :grinning: a zase by som si nedala povedať dopredu :grinning:
12. nov 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniček, ty si tuším chcela mať istotu výsledku na testoch :grinning: :grinning: :grinning: som pozerala album, a teda toľko testov... :grinning: :grinning: :grinning: tak to máš aspoň isto isté :dizzy_face:
12. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei ani ja som nechcela vediet ale mi to vzdy dr. prezradil....inac by to bolo zaujimave, lebo sme mali vymyslene dievcenske meno a chlapcenske nie...uz vidim akoby to vyzeralo po porode..."ake meno davate svojmu synovi?"" Miriamka :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, to bol presne náš prípad :grinning: po pôrode ako nám povedali, že máme dievčatko, tak sa spýtali "a aké meno jej dáte?" do poslednej chvíle sme totiž nemali rovnaké meno vybraté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapca sme napísaného mali, len dievčatko nie :dizzy_face:
12. nov 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, inak vitaj na materskej :wink: pozerám, že si ju užívaš ako sa patrí, s dvomi chorými deťúrencami :stuck_out_tongue_closed_eyes: viem si predstaviť... a čo im je?
12. nov 2007 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keik nejaka viroza...asi chripka. Mon ma teploty ale jej kolisu cez den nic a vecer horucky...a kasle....Marek zatial len kasle a obidvaja su zachripnuti....takze sa napchavame liekmi a kvapkami a piju cajicky a tak. teraz som ich nahnala do postele dufam ze uz spia
12. nov 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ale aspoň ich budeš mať aj naraz zdravých... horšie by bolo keby najprv jeden potom druhý, nie?
aj Tatianka nejako pokašliava už pár dní, hlavne v noci. bola som na vážkach, či ju mám dať dnes do škôlky, ale dala som. hádam jej to prejde. ja jej dávam propolisové kvapky.
12. nov 2007 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:

Uz som pokukala vsetky albumceky :sunglasses: pekne rastieme :dizzy_face:
12. nov 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rano volala do skolky ze odhlasujem Mon, ale Marek pride...a ked som pocula ako kasle Marek tak som znova volala a odhlasila aj jeho...inac dnes im tam vyzvanal telefon...lebo mali stale obsadene...to ten prvy sneh
12. nov 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj vikakatka :grinning: , aj tebe sa to neuveritelnou rychlostou blizi. pripravena na prichod potomka?
12. nov 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, ani sa mi to nechce verit... :confused:
Este mam pred sebou tri pracovne tyzdne, no a od zaciatku decembra sa hadam zacnem naostro pripravovat...hihihi :grinning:
Ved ja ani neviem, kedy si mam pobalit tasku? :fearful:
12. nov 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vilka :wink:

no ako, uteká to, pravda? :slight_smile:
12. nov 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keikei...uteka...bude to sranda :grinning:
12. nov 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika: ja som sa dala na matersku , ale k teme babatko som sa este nedostala. momentalne sme vo faze stahovania a vobec netusim kde mam detske vecicky a co tam mam, o kociku ani nehovorim. budem rada ked si ten byt zcvivilizujeme ako tak aby sme mohli prezit pojójne Vianoce a prichod nasho potomka. a potom nas caka kompletna rekonstrukcia celeho bytu....( je v takom zdevastovanom stave ze mi je do placu ked ho vidim. jedine co ma drzi je ze je stvorizbovy nic viac...nemame tam ani vytah a sme na 4 poschodi...
a taska by mala byt zbalena minimalne da tyzdne pred terminom ak nie skor...lebo nikdy nevies kedy to pride.
a to je potom ina panika, ver mi zazila som to dvakrat :grinning:
12. nov 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje, už musím utekať. ešte som neupratala, nepožehlila, nepovysávala..... uf, idem aby som to stihla...
majte sa krásne, hádam sa sem zas čoskoro dostanem :wink:
12. nov 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, tak vela stastia ... ved postupne to vsetucko zvladnete a ani sa nenazdate a budete mat krasnucky bytik :wink:

Keikei, tak papa :wink:

Aj ja sa lucim, lebo tu mame ako po vybuchu bomby, tak sa idem aktivizovat :dizzy_face:
12. nov 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa krasne...mna tiez caka kopec roboty aj ked som na "dovolenke"
12. nov 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok