• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
cucuska: a ja ze slovo dve paličky,fazuľka a tehu :slight_smile:
21. máj 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucuska, a to si v sobotu ešte písala, že nie si členkou tejto témy... :wink: :dizzy_face:
21. máj 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruska ona tuto temu zakladala, muselo to byt vnuknutie :grinning:
21. máj 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska: no aj ja si to myslím, že u cucusky to bolo vnuknutie :slight_smile:
21. máj 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teuska, to ma veru nenapadlo, no fakt super :slight_smile:
cucuska, veľmi silno ti držím pršteky, tfuj, tfuj... :grinning: teším sa s tebou, zaslúžiš si tie 2 čiarky..... fakt sa teším s tebou, blahoželááááám....
:sweat_smile:
vidíš, zakladala si tému pre iné baby, teraz do nej patríš aj ty....kto druhému jamu kope........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
budeš mi chýbať v téme MA..... :frowning2: :frowning2:
tribitka: cucuska nás neopustí a ešte sme tu i my :frowning2:
21. máj 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja vás neopustím to by som neurobila

tribitka Ďakujem moc moc moc moc
21. máj 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucuska, ako sa cítiš, nemyslím teraz psychicky :wink: :dizzy_face:
21. máj 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska: no ja viem... že nie, že nás neopustíš :wink:
21. máj 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule - sem sa budeme chodit s mm, trpezlivkou, losom a eve nakazovat tehu virom. tak na nas plujte prosim vas. A poriadne... :confused: :grinning: :grinning: :grinning: .
21. máj 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , plujem na vas :grinning:
21. máj 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, ešte..... :grinning:
21. máj 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribitka: presne tak...

baby radsej nech sme opluvkané a hlavne tehu :slight_smile:
21. máj 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit,este ze mam plne usta slin a este vcera som na to nadavala ze co mam s nimi robit :grinning:
pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
21. máj 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi smutno....do čerta.....
21. máj 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribi: na jednej strane sa tešulkujem.... a na druhej i mne je smutno :cry:
21. máj 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit ja si dobre pametam ze ti ema povedala ze do leta urcite budes tehu a este mam pocit ze to mal byt chlapec. tak aky smutok? Pekne si to este uzi kym nemusis za kazde pichnutie stresovat a za chvilu si tehulienka. :slight_smile:
21. máj 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tento si neviem odpustit:

- Pán doktor, môj penis v stoporenom stave meria 3 centimetre. Mohli by ste sa k tomu nejako vyjadriť?
- Bohužial nie. Mám opar, nemôžem sa smiať.
21. máj 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevka dik, nestacia mi servitky :grinning: :grinning: :grinning: ...
21. máj 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva: aj ja som smutná..... vevušik... ach jááááááj :unamused: teším sa ale som i smutná.... :frowning2:

svetlus: no ešte že máš takú zásobu vtipeskov....
21. máj 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetluska :grinning:
21. máj 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus :grinning: :grinning: K tomuto vtipu nemem co dodat, nastastie :grinning:
Aj tu sa lucim, ahojte :grinning: :grinning:
mm, tribitka - prestante smutit, lebo aj ja budem smutna. a poslem sem strasne smutny ftip nejaky... nesmieme smutit. a budeme coskoro tehulky aj my...
Ahojte babulky :wink:

Cely vikend som prepracovala, ale dnes uz mozems vami klabosit :dizzy_face:

Cucuske gratulujeeeeeeeeeeeeeem...

A na ostatne by som tiez naplula, ale nejak ma pobolieva hrdlo :confounded: , tak by som na vas len naplula bacily...tak radsej poklopem na drevo...klop...klop...klop...nech rok 2008 je ten detickovsky :dizzy_face:
21. máj 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus, tribit: dúfam, ze budeme junove tehulky.... :grinning:

Baby tehulky, nemáte na nás nejaké zaklínadlá????? :grinning:
21. máj 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze budete.Cucusik bol len zaciatok niecoho co sa chysta teraz vypuknut.
21. máj 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SVETLUSKA XIXIXIXI dobrý vtip
baby zmením pas???? kašlať na povery :grinning:
vilkakatka ďakujem
21. máj 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABULKY, A CO NEJAKE ZAKLINADLA NA NAS??????? :slight_smile:
21. máj 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok